Treść opublikowana przez Kamyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heloł ewrybady dzisiaj ligi mistrzów cd. - tottenham będzie mieszał lubi tu ktoś angielską piłkę ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjeżdżacie dzisiaj na torwar ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żeni się? wychodzi za mąż :gwizdanie: :polew:
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
to prawda - w CAGB je leciutko obcinają ze względu na obciążenia podatkowe i myślę że auto rzeczywiście było spowalniane przez masę. Jak Witek zauważył ponad półtorej tony to już nie przelewki. To pod pedałem też podobno czuć k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żeni się? ło matko skąd taką wariatkę wziął ?????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dołączę się do reszty opcja nr 3 do tego niemcowo na autoscout i szukanko szkoda czasu - tak na moje k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jaki fun jak w mastercard - bezcenne k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal bardzo mi przykro fatalnie to wygląda, może być rzeczywiście zamknięcie żywota autka na szczęście z kobitą w porządku 3m się i baniak do góry zdrowaś k
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze powiedziane zawsze za miesiąc możesz wziąć na kimś srogi rewanż k.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 10:42_________________________________________________ i kawał chója :kox: :kox: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ło rany !!! będzie mi tu peace & love czy nie ??? WTF ?????? k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
myślę że to się akurat nie zmieniło - pod względem danych w briefach niemiaszki są bardzo dokładne, także to zapewne jest do teraz tak jak piszesz k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
nie sprawdzają ta kwestia liczy się tylko przy kupnie nówki - wtedy jest jasno wbite ile masz patatajów przerobione na własnym przykładzie k.
-
[ALL] Pytanie o zasadności podwójnego mandatu
no przyznam że mnie to zaskoczyło na moje może wystawić jeden za połączone naruszenie przepisów, ale dwa osobno - coś mi tu nie teges a tak nawiasne - miał koleś ciśnienie, 130 z samego rana lecieć przy takim ruchu jak na moje to k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmmm - czy spoty w promenadzie można zakwalifikować do tej ostatniej kategorii ?? k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
Rogal już po pierwszym zrobionym CR stwierdził że to przyszłość... ale CAHA jeszcze nie widziałem... wykresik piękny wyszedł... gratulacje... ku chwale k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no , ja ci powiem , ze jestem zarejestrowany na forum od czerwca'07 a jeszcze na spocie nie byłem. wystarczy mi lektura "spotów warszawskich" zeby skutecznie zniechęcić sie do bliższego poznania tychże "spotowiczów" przemyśl sprawę - zapewniam że twoje życie nabierze dodatkowych rumieńców zdrowaś k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
marcin pamiętam - nawet se różowy krawat kupiłem spoko temat aktualny k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
Powiem, że coś w tym chyba jest - nawet MSB (dla leszczy: Moja Słodka Baba) stwierdziła że jakiś taki bardziej żwawy Jak jest? Jest dobrze !!! k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
bart, skończyła się gwarancja, to i odwagi przybyło obiecuję uważać na scoring .... k.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 12:28_________________________________________________ Najpierw się muszę tym nacieszyć - jak będzie za mało, to kto wie, kto wie ... k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
Nie wiem, zawstydzić się czy jak k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
Jeździ świetnie - nabrał i przyspieszenia i żwawości. To jednak ciężkie auto, no i na serio korekta dała olbrzymi efekt w zachowaniu na naszych "hajłejach" zdrowas k.
-
[B8 CAB] Było 136 KM, a po Los Rogalos jest ...
A zresztą, co ja wam tu będę wielce opowiadał ... Po prostu pojechano, podłączono no i podkręcono. A co wyszło - wg fotki poniżej pięknie widać. Witja - dzięki serdeczne, profesjonalna robota. zdrowaś k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak chcic fakju yu tu no normalnie miłość w powietrzu czuć od rana ..... strzała wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpierdalałem ryby z frytami , chlałem piwsko/wódke/Jacka , jarałem blanty i pływałem na triceratopsie z żółtymi różkami k.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siebie wystawiasz ? k.