Treść opublikowana przez posio
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
A pod 320 mm podchodzi felga 16...?
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
hmmm?
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
A nie da rady tych przednich zaciskow wsadzić do tylu...?
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
no to lipa, koszt bedzie wiekszy niz myslalem... a na tyl nie byly montowane 280mm..?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Czyli jutro muszę znowu zadzwonić... Tylko szkoda,że oni w sobotę nie pracują...
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
A później można sie umawiac na dowolny termin,w dowolnym odstępie czasu...?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Kurde akurat dzisiaj tam dzwonilem zapytać i mi powiedzieli,że 1200zl,a jakbym przez forum to 800...?
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Można sie jeszcze dopisać...?
-
Dobrzy chiptunerzy
Kto robił tam chiptuning i jak wygląda to z kosztami...?
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
A jeszcze jedno pytanie,czy zacisk jest ten sam co w tarczy 312...?
-
Przyciemnienie szyb
ja przyciemnialem w rybniku, ale to chyba daleko dla ciebie...
-
Jakie powinny byc tsrcze w A4 AVB 101KM
Witam! jak w temacie, jakiej wiekosci powinny byc tarcze w AVB 101KM? Bo sam juz nie wiem, 280mm czy 288..?
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Ladne, ladne, chcialbym,zeby moje tak wygladalo...
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
dzieki za temat duzo mi pomogl... ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- zastanawialem sie nad orginala zmieniarka, ale wybiore ta cyfrowa,co jest praktyczniejsza..
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A ma ktoś może zdjęcie jak wyglądają te patyczki do wycianiecia concert II...?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
no ale zeby miec wygode jak kolega gawej to trzeba miec ipoda..
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
dzieki, bo wlasnie tez sie zastanawiam nad taka cyfrowa zmieniarka a nie wiedzielalem ile ma pinow concert II.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
A radio concert II ma ilo pinowe podlaczenie zmieniarki..?
-
Spryskiwacze leflektorów
Sorry Panowie nie mogłem się powstrzymać :D ha ha ha no jakby to powiedziec... Wypas... :D:D
-
Nie działa tempomat...
a jak sprawdzic kodowanie kierownicy i czy jest aktywowany tempomat w sterowniku silnika..?
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
tylko,ze jak czytamy w 1 poscie to kolega kupil HIDy a nie jakies orginalne,i nie d1s...
-
Nie działa tempomat...
Witam! mam probroblem, poniewaz nie dziala mi tempomat, a jak podlacze auto do vaga, i chce sie polaczyc z tempomatem to w ogole sie nie laczy... jaka moze byc przyczyna..? Sprawdzalem juz bezpieczniki, ale nie znalalem zadnego spalonego...
-
Spryskiwacze leflektorów
spryskiwacze mozna dokupic, i jak ktos zamawial auto, to je poprostu domowil... Moje 2 auto to seat alhambra i napewno nie ma xenonu a ma spryskiwacze na swiatla, bo poprostu sobie je ktos zamowil..
-
Xenon jaki kupić
barwa 6000K tez nie jest zla, wyglada bardziej "tuningowo"ze tak powiem... 4300K to typowa biala barwa, a im wyrzej tym bardziej niebieska- do 8000K, a poniej bardziej jak ultrafiolet...
-
Czerwone światła ostrzegawcze w drzwiach
oszczednosci... :/