Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

posio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez posio

  1. A pod 320 mm podchodzi felga 16...?
  2. A nie da rady tych przednich zaciskow wsadzić do tylu...?
  3. no to lipa, koszt bedzie wiekszy niz myslalem... a na tyl nie byly montowane 280mm..?
  4. Czyli jutro muszę znowu zadzwonić... Tylko szkoda,że oni w sobotę nie pracują...
  5. A później można sie umawiac na dowolny termin,w dowolnym odstępie czasu...?
  6. Kurde akurat dzisiaj tam dzwonilem zapytać i mi powiedzieli,że 1200zl,a jakbym przez forum to 800...?
  7. Można sie jeszcze dopisać...?
  8. Kto robił tam chiptuning i jak wygląda to z kosztami...?
  9. A jeszcze jedno pytanie,czy zacisk jest ten sam co w tarczy 312...?
  10. ja przyciemnialem w rybniku, ale to chyba daleko dla ciebie...
  11. Witam! jak w temacie, jakiej wiekosci powinny byc tarcze w AVB 101KM? Bo sam juz nie wiem, 280mm czy 288..?
  12. Ladne, ladne, chcialbym,zeby moje tak wygladalo...
  13. dzieki za temat duzo mi pomogl... ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- zastanawialem sie nad orginala zmieniarka, ale wybiore ta cyfrowa,co jest praktyczniejsza..
  14. A ma ktoś może zdjęcie jak wyglądają te patyczki do wycianiecia concert II...?
  15. no ale zeby miec wygode jak kolega gawej to trzeba miec ipoda..
  16. dzieki, bo wlasnie tez sie zastanawiam nad taka cyfrowa zmieniarka a nie wiedzielalem ile ma pinow concert II.
  17. A radio concert II ma ilo pinowe podlaczenie zmieniarki..?
  18. Sorry Panowie nie mogłem się powstrzymać :D ha ha ha no jakby to powiedziec... Wypas... :D:D
  19. a jak sprawdzic kodowanie kierownicy i czy jest aktywowany tempomat w sterowniku silnika..?
  20. tylko,ze jak czytamy w 1 poscie to kolega kupil HIDy a nie jakies orginalne,i nie d1s...
  21. Witam! mam probroblem, poniewaz nie dziala mi tempomat, a jak podlacze auto do vaga, i chce sie polaczyc z tempomatem to w ogole sie nie laczy... jaka moze byc przyczyna..? Sprawdzalem juz bezpieczniki, ale nie znalalem zadnego spalonego...
  22. spryskiwacze mozna dokupic, i jak ktos zamawial auto, to je poprostu domowil... Moje 2 auto to seat alhambra i napewno nie ma xenonu a ma spryskiwacze na swiatla, bo poprostu sobie je ktos zamowil..
  23. barwa 6000K tez nie jest zla, wyglada bardziej "tuningowo"ze tak powiem... 4300K to typowa biala barwa, a im wyrzej tym bardziej niebieska- do 8000K, a poniej bardziej jak ultrafiolet...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.