Treść opublikowana przez marzec39
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja już Pomidory zbieram u Szwajcara. skończył się urlop.
-
cięzko się zbiera
Na początku po podłązeniu komputera wyskoczył błąd czujnik spalania stukowego swiece nowe maja około roku ładne brązowe kopułka tez wymieniana po za przewodami. Przepływomiez odłanczałem zdnego rezultatu nie było.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie jest dziś giełda na Mokrym?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak racja 250zł za komplet ale jak by do fiata 126p zainstalował..... wypas.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No własnie 14:50 stałem koło starówki z błednymi myślami. ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 21:08 ---------- Czy to może być okazja? Reflektory do Audii A4/B6 Łódź ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Widzieliście tv Audi? Audi tv
-
Telewizja audi on air
Audi tv https://www.audi-mediaservices.com/publish/ms/content/en/public.html Usługi Audi connect w Audi tv > Nowe Audi Q5 > Audi
-
Zbyt Duże spalanie
dokładnie. Zamieszczone przez spidzior ja jak awx-a pogonie to i 11 wpie... a normalnie w mieszanym 6-6.5... Też tak mam
-
cięzko się zbiera
Pisze odnosnie auta szwagra od pewnego czasu jego b5 1.6 jest strasznie mułowate komputer nie widzi błedów na biegu jałowym czasem obroty spadają do zera i wchodza na wyższe.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie trafiłem. Może to i śmieszne ale za dobrze z Zamościa nie znam wiedziałem mniej więcej gdzie ale blisko byłem.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie był dziś spot?? byłem ale nikogo nie widziałem.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam oponę wyząbkowaną jednak nie łożysko.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
turbo kupione wymienione chce się wkoncu jechać został problem łożyska bytłem u dwóch znajomycch fachowców nic nie słyszą a jak się jedzie to każy słyszy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzięki elmo814
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
jak ustawić pompki po wymianie szklanek i wałka u mnie po wymianie dziwnie silnik pracuje gorzej odpala z rana i praca silnika jest taka twarda.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak będziesz miał numer podeślij jutro bede w Polsce to bym pojechał do niego.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potrzebuje troche częśći do audi między innymi turbinę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A jak turbo nie wstaje z rana działa wieczorem leży.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pod pompki...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak lepiej orginał popieram sam wymieniałem dwa razy szklanki po 100km
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moje audi to nie była okazja jakieś 2 lata temu dałem za nią 26 tyś 300 km po nią musiałem jechać w jedną strone ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- za to ta ma piękny kolor Audi A4 Lim. 2.0,Klimaautomatik,Parktronic,LMF,Euro 4 als Limousine in Karlsruhe ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Audi A4 2.0*AUTOMATIK*KLIMAAUTOMATIK* als Limousine in Rheinfelden
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w szwajcarji są ładne okazy ale jak czytałem nie opłaca się ciągnąć zależy też za ile się kupi. Audi A4 Cabriolet 1.8 Turbo | Aargau | tutti.ch AUDI A4 TURBO DIESEL | Ticino | tutti.ch ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- łożsko wymienić,alternator i turbine odesłać na gwarancji chyba tyle. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Audi A4 Av. Quattro 2. OT | Aargau | tutti.ch
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
byłem chyba we wszystkich komisach w żamosciu na zamiane dawali mi 14,16 tyś a sprzedać im 20 tyś tylko że mi szkoda było tej włożonej kasy bynajmniej wiem czym się katulam ale już powoli mam dosyć naprawie to co jeszcze trzeba i dam mu szanse.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No audi w mieście nie mniej spali. czytałem że te 1.9 150 koni 5,5 do 7 litra na trasie.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czemu fuj.... bynajmniej może mniej się psują.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pożyjemy pomyslimy. ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- taki mi się podoba..OPEL VECTRA C 1.9CDTi 150KM '06 GTS ALU17 KLIMA (3178424838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.