Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marzec39

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marzec39

  1. Ja już Pomidory zbieram u Szwajcara. skończył się urlop.
  2. marzec39 odpowiedział(a) na marzec39 temat w 1.6
    Na początku po podłązeniu komputera wyskoczył błąd czujnik spalania stukowego swiece nowe maja około roku ładne brązowe kopułka tez wymieniana po za przewodami. Przepływomiez odłanczałem zdnego rezultatu nie było.
  3. panowie jest dziś giełda na Mokrym?
  4. Tak racja 250zł za komplet ale jak by do fiata 126p zainstalował..... wypas.
  5. No własnie 14:50 stałem koło starówki z błednymi myślami. ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 21:08 ---------- Czy to może być okazja? Reflektory do Audii A4/B6 Łódź ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Widzieliście tv Audi? Audi tv
  6. Audi tv https://www.audi-mediaservices.com/publish/ms/content/en/public.html Usługi Audi connect w Audi tv > Nowe Audi Q5 > Audi
  7. marzec39 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    dokładnie. Zamieszczone przez spidzior ja jak awx-a pogonie to i 11 wpie... a normalnie w mieszanym 6-6.5... Też tak mam
  8. marzec39 opublikował(a) temat w 1.6
    Pisze odnosnie auta szwagra od pewnego czasu jego b5 1.6 jest strasznie mułowate komputer nie widzi błedów na biegu jałowym czasem obroty spadają do zera i wchodza na wyższe.
  9. Nie trafiłem. Może to i śmieszne ale za dobrze z Zamościa nie znam wiedziałem mniej więcej gdzie ale blisko byłem.
  10. Panowie był dziś spot?? byłem ale nikogo nie widziałem.
  11. Mam oponę wyząbkowaną jednak nie łożysko.
  12. turbo kupione wymienione chce się wkoncu jechać został problem łożyska bytłem u dwóch znajomycch fachowców nic nie słyszą a jak się jedzie to każy słyszy.
  13. jak ustawić pompki po wymianie szklanek i wałka u mnie po wymianie dziwnie silnik pracuje gorzej odpala z rana i praca silnika jest taka twarda.
  14. jak będziesz miał numer podeślij jutro bede w Polsce to bym pojechał do niego.
  15. potrzebuje troche częśći do audi między innymi turbinę
  16. A jak turbo nie wstaje z rana działa wieczorem leży.
  17. Tak lepiej orginał popieram sam wymieniałem dwa razy szklanki po 100km
  18. moje audi to nie była okazja jakieś 2 lata temu dałem za nią 26 tyś 300 km po nią musiałem jechać w jedną strone ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- za to ta ma piękny kolor Audi A4 Lim. 2.0,Klimaautomatik,Parktronic,LMF,Euro 4 als Limousine in Karlsruhe ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- Audi A4 2.0*AUTOMATIK*KLIMAAUTOMATIK* als Limousine in Rheinfelden
  19. w szwajcarji są ładne okazy ale jak czytałem nie opłaca się ciągnąć zależy też za ile się kupi. Audi A4 Cabriolet 1.8 Turbo | Aargau | tutti.ch AUDI A4 TURBO DIESEL | Ticino | tutti.ch ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- łożsko wymienić,alternator i turbine odesłać na gwarancji chyba tyle. ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- Audi A4 Av. Quattro 2. OT | Aargau | tutti.ch
  20. byłem chyba we wszystkich komisach w żamosciu na zamiane dawali mi 14,16 tyś a sprzedać im 20 tyś tylko że mi szkoda było tej włożonej kasy bynajmniej wiem czym się katulam ale już powoli mam dosyć naprawie to co jeszcze trzeba i dam mu szanse.
  21. No audi w mieście nie mniej spali. czytałem że te 1.9 150 koni 5,5 do 7 litra na trasie.
  22. czemu fuj.... bynajmniej może mniej się psują.
  23. pożyjemy pomyslimy. ---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- taki mi się podoba..OPEL VECTRA C 1.9CDTi 150KM '06 GTS ALU17 KLIMA (3178424838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.