Treść opublikowana przez marzec39
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie
-
Brak mocy po wymianie szklanek
Wszysko jest nowe wałek ruvilla szklanki ruvilla panewki wałka nie pamiętam synchro sprawdzałem jest -1 po korekcje pompki regulowane po wymianie wałka chyba że zostało to żle zrobione?
-
brak mocy po wymianie szklanek
po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Dodam że po odłączeniu wężyka od egr normalnie i płynnie wkręca się na obroty czy w nim może tkwić problem miał już ktoś podobny problem?
-
Brak mocy po wymianie szklanek
po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
u mnie po wymianie wałka i szklanek samochód jest mułowaty, obrotomierz dochodzi do 3tys i się zatrzymuje jak by zaplon odcinało po paru sekundach rwie normalnie jak przed wymiana wałka i szklanek na postoju jest tak samo. Pomóżcie
-
[B5 AJM] Brak kontrolki od ciśnienia oleju
Nie prawda kontrolka od oleju powinna się zapalić po przekręceniu kluczyka u mnie była do dziś bo też się juz nie zaświeca i szukam przyczyny?
-
Kontrolka oleju
Podłanczałem komputer nie widzi żadnych błędow a kontrolka od oleju po właczeniu zapłonu nie swieci co może żaróweczka śię spalila bezpiecznik?
-
Kontrolka oleju
Dzis po właczeniu zapłonu zauwazyłem że nie zaswieca mi się kontrolka od oleju co może być przyczyną?
-
problem po odpaleniu
Zapewne w twoim samochodzie niema nic poważnego trzeba dobrze poszukać podczas zapalania zapala normalne nie szarpie silnikem jakbyś mógł lepiej opisać jak pracuje śilnik.
-
problem po odpaleniu
Może trzeba sprawdzic synchronizacje rozrządu mialem podobnie cięzko zapalał i rzucało silnikiem po korekcie rozrzadu było wszystko dobrze sprawdzałeś imobilajzer?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czytałem na forum ze jakaś firma produkuje calościowo utwardzane ale napisali jaka to firma ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- Kwiatki bardzo tanie. same częśći to spory koszt Wałek ruvila 750zł panewki wałka 200zł komplet szklanek 8x45zł=384zl uszczelniacz wałka 29zł przy okazji rozrząd kompletny 700zł to są róże nie kwiatki
-
problem po odpaleniu
Kolego na ciepłym śilniku po postoju około 2 godzin zapala normalnie? czy tez jest mu opornie?
-
Spociki Chełmskie
dostałem wszystko w chełmie szklanki komplet 200zł nawet był wybór miedzy firmami
-
problem po odpaleniu
Podepnij vaga zobaczymy co powie.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czarne szklanki są gorszej jakości jest utwardzona warstwa powieszchniowa nie cała szklanka INA są orginalnie montowane to przykład buczenia i odbijania w filtrze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wydobyłem szklanki kompletne wykorzystanie materiału wałek panewki wałka do wymiany.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Już rozebrane wszystko chciałem się upewnić że to napewno to ---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ---------- Pisałem do TOMM77 ale brak go na forum
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zabrałem auto od mechanika sam się za robotę zabrałem sprawdziłem rozrząd jest ok rozebrałem pokrywe zaworową miałem brać się za wałek ale zrobiło się ciemno. Miałem dzwonić do Andrzeja ale bałem się jechać 50km do domu mnie kolega przyciągną. Tak że świece boscha wtryski boscha a ty nie jadosza
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zaraz zadzwonie musze znaleść jakiś pojazd pojechać zabrać audi od mechanika stwierdził że tłumnik jest dziurawy myslałem że wyćiągne gośćia przez słuchawke
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie bądz musze naprawić samochód do piątku o ile to szklanki ale wydaje mi sie że tak
-
problem po odpaleniu
Narazie pali zobaczymy w przyszłośći widziałem jak to wygląda b5 miałem okazje zobaczyć u szwagra wymieniałem mu kostke od stacyjki w b6 jeszcze nie miałem okazji. ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 17:26 ---------- rozkraczyło mi się audi słychać dudnienie z filtra bardzo głośne a na większych obrotach zawory klekocze chciałem zapytać co to może być szklanki?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
rozkraczyło mi się audi słychać dudnienie z filtra bardzo głośne a na większych obrotach zawory klekocze chciałem zapytać czy dostane w gdzieś szklanki i jaka mniej więcej cena.
-
Spociki Chełmskie
rozkraczyło mi się audi słychać dudnienie z filtra bardzo głośne a na większych obrotach zawory klekocze chciałem zapytać czy dostane w Chełmie gdzieś szklanki i jaka mniej więcej cena.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
rozkraczyło mi się audi słychać dudnienie z filtra bardzo głośne a na większych obrotach zawory klekocze chciałem zapytać czy dostane w Zamościu gdzieś szklanki i jaka mniej więcej cena.
-
problem po odpaleniu
mam taki problem po odpaleniu samochodu chodzi 10s i gasnie i takich prób 5, za 5 razem chodzi nie dodawałem nogą gazu na biegu jałowym, ten problem mam od dziś, dzis rano było tak samo samochód postał do 19 i znowu zapali zgaśnie, a wczoraj po odpaleniu zapaliła mi się kontrolka na fisie od oleju auto zgasło, sprawdziłem ole,j wszystko ok a dziś po zapaleniu gaśnie podłączałem komputer nie ma zadnych błedów. Co może być przyczyną? ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 19:20 ---------- panowie podłączyłem przed chwilą komputer wyskoczyło mi że nieprawidłowy kluczyk usunełem błąd niby nie powrócił po kilku próbach odpalenia zobaczymy jutro rano o ile w tym tkwił problem