Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marzec39

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marzec39

  1. dzieki zakupilem takie jakie jak mialem
  2. Na czym polega roznica np. 4 biale 4.niebieskie i te zielone. Znalazlem na allegro cztery niebieskie szukalem czy beda pasowac nic nie moglem znalezc.
  3. Dzieki za opine coś trzeba poszukać.
  4. http://s18.postimage.org/50acyj1k9/IMG_1100.jpg http://s16.postimage.org/n2qmat3md/IMG_1101.jpg Prawy tył.http://s8.postimage.org/6u0a6w7qd/IMG_1102.jpg Prawy przód.http://s15.postimage.org/8hyxeu2kr/IMG_1103.jpg
  5. http://postimage.org/image/7hm45slgl/bae22914/ ---------- Post added at 13:06 ---------- Previous post was at 12:50 ---------- http://s18.postimage.org/50acyj1k9/IMG_1100.jpg http://s16.postimage.org/n2qmat3md/IMG_1101.jpg Prawy tył.http://s8.postimage.org/6u0a6w7qd/IMG_1102.jpg Prawy przód.http://s15.postimage.org/8hyxeu2kr/IMG_1103.jpg
  6. no moge zrobić foto jak coś ni za ładnie to wyglada.
  7. tak z modelu b7 zakupione sprzedajacy zapewniał ze do 1.9 b6 sa dobre
  8. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-(zakres-mas-osi) w bagazniku jest wlepka pisze 0YG miałem cztery białe to jakie moge załozyć szukać czterech białych? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-(zakres-mas-osi) Tu znalazłem takie jak były.
  9. miałem spręzyny z 4 bialymi kreskami, ale musiałem wymienić te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch, możecie mi powiedzieć co oznaczają te kolory i które lepsze będą do mojego autka? (audi a4 b6 1.9 sedan)
  10. rowniez szukalem z tymi kolorami nic nie moge znalesc faktycznie auto wyglada fatalnie chodz cegly w bagazniku wozic.
  11. wczesniej mialem 4 biale kreski te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch. Czyli szukac z czterema bialymi kreskami.
  12. witam wszystkich posiadam audi a4 b6 1.9 .130ps pekla mi sprezyna z tylu zamuwilem na allegro komplet uzywanych z a4 b7 dzwonilem mowil ze beda pasowac do b6 sa 4m grubsze po zalozeniu tyl podniusl sie 4cm i moje pytanie czy to w czyms przeszkadza w jezdzie zawieszenie tylne na tym nie ucierpi?
  13. Witam wszystkich od wczoraj auto strasznie żle mi sie prowadzi lata po szosie dobrym czy złym asfalcie czasem ucieka na prawo geometria jest dobrze byłem u dwóch szpeców myslałem ze pierwszy coś zle ustawił luzów nie ma tylko na prawym górnym wachaczu sprawdzali przed geometria. po zakupie auta geometria była na plusie czyli koła do wewnatrz. na kole kierowniczym mam luz mechanik powiedział ze pompa uszczelni fakt uszczelnia ale według mnie nadal jest zbyt duży powiedzcie gdzie czego szókac? ---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 15:30 ---------- Dodam ze miałem zmieniane opony na letnie po zmianie jak jezdziłem było ok.
  14. marzec39 odpowiedział(a) na marzec39 temat w Audi A4 B6
    Tak dzwigienka polamana skleiłem na jak długo nie wiem.
  15. witam podepne sie pod temat od wczoraj auto dziwnie mi tanczy po szosie jak by jakis luz był na czyms na kole kierownicy jest luz według mnie zbyt duzy mechanik mówi ze pompa uszczelni ale nie wiele uszczelnia co moze być przyczyna? geometrie sprawdzałem u dwóch fachowców i mówia ze jest wszystko ok zawieszenie sprawdzone delikatny luz na drazku górnym z prawej strony po za tym nic nie widać?
  16. probowalem juz tak psikalem WD-40 dwa dni ok nadal swieci.
  17. Witam podepne sie pod temat odebralem auto od mechanika i swieci poduszka poduszka mechanik twierdzil ze kierownicy cos z tasma kolega podlaczyl mnie pod vaga i to poduszka pasazera siedzenie co moge z tym zrobyc gdzie czego szukac?
  18. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a co powiecie o Biłgoraju?
  19. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Słyszałem że w mielcu dobrze robią ale tam są trzy firmy w tomaszowie lub.. Też robią ale samochody potem stają o lublinie słyszałem same pozytywne komentarze dzięki za zainteresowanie jak naprawie auto wpadne na spota w sumie niedaleko mam.
  20. Tak sam to robiłem nie pierwszy już raz. Jak auto schody z obrotow słychać jak turbo wpada w rezonans jak by stare łożysko jest to dość głośne i zagłuszą cały silnik
  21. witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić solidnie i dobrze w naszych okolicach. Zakupiłem na allegro auto ciągnie tylko jak schodzi z obrotów słychać stare łozyska sprzedajacy dał mi dwa tygodnie gwarancji dzwoniłem dziś do niego to twierdz ze turbo było ok ze mechanik do du... na starym tego nie było tyle ze się zbierał od 2tyś
  22. witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić w solidnie i dobrze w naszych okolicach.
  23. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić i zeby nie było z tym problemów w naszych okolicach.
  24. marzec39 odpowiedział(a) na marzec39 temat w Audi A4 B6
    U mnie jest nuzka pękniętą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.