Treść opublikowana przez marzec39
-
Wymiana sprężyn
dzieki zakupilem takie jakie jak mialem
-
Wymiana sprężyn
Na czym polega roznica np. 4 biale 4.niebieskie i te zielone. Znalazlem na allegro cztery niebieskie szukalem czy beda pasowac nic nie moglem znalezc.
-
Oznaczenia sprężyn
Dzieki za opine coś trzeba poszukać.
-
Wymiana sprężyn
http://s18.postimage.org/50acyj1k9/IMG_1100.jpg http://s16.postimage.org/n2qmat3md/IMG_1101.jpg Prawy tył.http://s8.postimage.org/6u0a6w7qd/IMG_1102.jpg Prawy przód.http://s15.postimage.org/8hyxeu2kr/IMG_1103.jpg
-
Oznaczenia sprężyn
http://postimage.org/image/7hm45slgl/bae22914/ ---------- Post added at 13:06 ---------- Previous post was at 12:50 ---------- http://s18.postimage.org/50acyj1k9/IMG_1100.jpg http://s16.postimage.org/n2qmat3md/IMG_1101.jpg Prawy tył.http://s8.postimage.org/6u0a6w7qd/IMG_1102.jpg Prawy przód.http://s15.postimage.org/8hyxeu2kr/IMG_1103.jpg
-
Oznaczenia sprężyn
no moge zrobić foto jak coś ni za ładnie to wyglada.
-
Oznaczenia sprężyn
tak z modelu b7 zakupione sprzedajacy zapewniał ze do 1.9 b6 sa dobre
-
Wymiana sprężyn
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-(zakres-mas-osi) w bagazniku jest wlepka pisze 0YG miałem cztery białe to jakie moge załozyć szukać czterech białych? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?136448-ALL-B6-B7-Obni%BFenie-zawieszenia-spr%EA%BFynami-gt-jak-dobiera%E6-(zakres-mas-osi) Tu znalazłem takie jak były.
-
Oznaczenia sprężyn
miałem spręzyny z 4 bialymi kreskami, ale musiałem wymienić te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch, możecie mi powiedzieć co oznaczają te kolory i które lepsze będą do mojego autka? (audi a4 b6 1.9 sedan)
-
Wymiana sprężyn
rowniez szukalem z tymi kolorami nic nie moge znalesc faktycznie auto wyglada fatalnie chodz cegly w bagazniku wozic.
-
Wymiana sprężyn
wczesniej mialem 4 biale kreski te co zalozylem mialy trzy rózowe i zieloną lub niebieska nie pamietam jedna z dwoch. Czyli szukac z czterema bialymi kreskami.
-
Wymiana sprężyn
witam wszystkich posiadam audi a4 b6 1.9 .130ps pekla mi sprezyna z tylu zamuwilem na allegro komplet uzywanych z a4 b7 dzwonilem mowil ze beda pasowac do b6 sa 4m grubsze po zalozeniu tyl podniusl sie 4cm i moje pytanie czy to w czyms przeszkadza w jezdzie zawieszenie tylne na tym nie ucierpi?
-
Llata po szosie czasem ucieka na prawo
Witam wszystkich od wczoraj auto strasznie żle mi sie prowadzi lata po szosie dobrym czy złym asfalcie czasem ucieka na prawo geometria jest dobrze byłem u dwóch szpeców myslałem ze pierwszy coś zle ustawił luzów nie ma tylko na prawym górnym wachaczu sprawdzali przed geometria. po zakupie auta geometria była na plusie czyli koła do wewnatrz. na kole kierowniczym mam luz mechanik powiedział ze pompa uszczelni fakt uszczelnia ale według mnie nadal jest zbyt duży powiedzcie gdzie czego szókac? ---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 15:30 ---------- Dodam ze miałem zmieniane opony na letnie po zmianie jak jezdziłem było ok.
-
Gruszka podciśnienia
Tak dzwigienka polamana skleiłem na jak długo nie wiem.
-
Dziwne zachowanie auta po wymianie zawieszenia
witam podepne sie pod temat od wczoraj auto dziwnie mi tanczy po szosie jak by jakis luz był na czyms na kole kierownicy jest luz według mnie zbyt duzy mechanik mówi ze pompa uszczelni ale nie wiele uszczelnia co moze być przyczyna? geometrie sprawdzałem u dwóch fachowców i mówia ze jest wszystko ok zawieszenie sprawdzone delikatny luz na drazku górnym z prawej strony po za tym nic nie widać?
-
[B6 AVF] Błędy AirBag -
probowalem juz tak psikalem WD-40 dwa dni ok nadal swieci.
-
[B6 AVF] Błędy AirBag -
Witam podepne sie pod temat odebralem auto od mechanika i swieci poduszka poduszka mechanik twierdzil ze kierownicy cos z tasma kolega podlaczyl mnie pod vaga i to poduszka pasazera siedzenie co moge z tym zrobyc gdzie czego szukac?
-
Spociki Chełmskie
a co powiecie o Biłgoraju?
-
Spociki Chełmskie
Słyszałem że w mielcu dobrze robią ale tam są trzy firmy w tomaszowie lub.. Też robią ale samochody potem stają o lublinie słyszałem same pozytywne komentarze dzięki za zainteresowanie jak naprawie auto wpadne na spota w sumie niedaleko mam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak sam to robiłem nie pierwszy już raz. Jak auto schody z obrotow słychać jak turbo wpada w rezonans jak by stare łożysko jest to dość głośne i zagłuszą cały silnik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzieki wszystkim .
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić solidnie i dobrze w naszych okolicach. Zakupiłem na allegro auto ciągnie tylko jak schodzi z obrotów słychać stare łozyska sprzedajacy dał mi dwa tygodnie gwarancji dzwoniłem dziś do niego to twierdz ze turbo było ok ze mechanik do du... na starym tego nie było tyle ze się zbierał od 2tyś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić w solidnie i dobrze w naszych okolicach.
-
Spociki Chełmskie
witam musze zregenerować turbo czyszczenie nie pomogło wiecie gdzie mozna to zrobić i zeby nie było z tym problemów w naszych okolicach.
-
Gruszka podciśnienia
U mnie jest nuzka pękniętą