Treść opublikowana przez marzec39
-
[ALL B6] Silnik gasnie po minucie (B6 1.9 TDI 130 KM 2004 r)
Kolego wczoraj miałem tan sam problem z olejem ale idpalił za drógim i już chodził dziś nić nie wyskakuje a po odpaleniu chodzi 10s i gaśnie dopiero po piuątej próbie chodzi i nie gaśnie może to imo bo komputer nic nie widzi
-
pływa po szosie b6
zmieniałem opony zimowe letnie i wielosezonowe zawsze 205/55 R16 i buja tylko jedne mają lepszą przyczepność drugie mniejszą i nieważne czy koleina czy nie buja mogę powiedziec że jak się najedzie na koleine odpowiedno auto lepiej się prowadzi niż na ładnym równym asfalćie
-
pływa po szosie b6
jak sprawdzałem na zgaszonym to stuka tylko trzeba porzadnie szarpac na zapalony może troszke wiadomo że płyn uszczelnia tulejki były wymieniane ztyłu reszta jeszt wporządku tak powiedział mechanik szarpaki powiedzą co jest nie tak?
-
pływa po szosie b6
delikatnie maglownice Dokręciłem sam to robiłem ale jest ok kierownica wraca lecz bez zmian z tyłu miałem wymieniane tulejki górnego wachacza na tym co się k onty ustawia konty były sprawdzone jest ok a samochód tanczy. jeszcze mam pytanko auto stało na dworze taj nocy nocowałem u szwagra kupił wczoraj vectre c w pakiecie OPC audi zrobiłem około 750km jak by nie tanczyło po szosie to wszystko ok. dzis rano biało zapaliłem audi zapaliła ładnie po 15s zaswieciła śie kontrolka od oleju na fisie i auto zgasło sprawdziłem olej wszystko ok zapaliłem ponownie i już było dobrze po przejechaniu trasy chełm Teratyn jakies 40km i tam auto zostało u kolegi pozostałe 10 pieszo
-
pływa po szosie b6
stuka ale jak naprawde energicznie kręci się kierownicą może pojechać na śćieżkę diagnostyczną może tam coś pokaże?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
a co myslicie o tych? POPYCHACZE ZAWOROWE SZKLANKI HYDRAULICZNE AUDI VW (3037646926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
pływa po szosie b6
Od dłuższego czasu mam problem auto pływa mi po szosie czy po lodzie czy po czarnym zawieszenie miałem sprawdzane maglownice też geometria była zrobiona mechanik powiedział że jest wszystko dobrze a jadąc 300km rece opadaja od krecenia kierownica na prostej szosie jadac 100 kmh ucieka raz na lewo raz na prawo czasem się zdazy ze jest wszystko ok ale to może na te 300km to 2km jechało się dobrze. Co może być przyczyną?
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
I tak zrobię bo byłem już u niego wymieniał mi łożysko z tyłu mówiłem w czym problem ale jak to mądry każdy że tak ma być że robią tak aby samochód mniej palił mimo tego że mówiłem mu że więcej pali i darowałem sobie to gadanie ale pojadę będę twardy i nie dam sobie oczu zamydlić. ---------- Post dopisany 09-03-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 17:05 ---------- Dziś zaświecił mi żyd od paliwa komputer pokazywał jeszcze że mogę przejechać 70 km zatankowałem za 100 zł jakieś 17 litry ropa po 5.75 przejechałem na tym 310 km gdy ponownie zaświecił mi się żyd pokazywał że przejadę 80 km co myślicie o spalaniu?
-
[B6 AVF]Turbina
Nie zamierzam nic wymieniać, turbine mam na gwarancji dopiero mam ja 3 tyg i od tego czasu mam z nią problemy nie mam czym zrobić logów w sumie mam autocoma ale dopiero się ucze na nim. tak wygląda tyle że mój kosztował 90 USD 16 KABLI DO AUTOCOM CDP+ OKI TRUCK CAR + 2012.3PL (3075686850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AVF]Turbina
jest farba zgadza się sztanga chodzi nie próbowalem jej podciągać jak by była druga grucha na wymiane spróbować jak chodzi na innej.
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
Mechanik mówił że ze zostało wymienione uszczelnienie bo prawdopodobnie od wydechu poszło i została wyregulowana. ---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- siedzę od rana w garażu i nic szczerze nie widze sprawdzałem ćiśnienie na wężyku od turbo i cała reszte i wszystko gra jedyne wyjaśnienie żle zregenerowana turbina tylko czy jeżdzić z tym tak czy jechać na reklamacje
-
Spociki Łódzkie
Dzieki panowie za pomoc.
-
Spociki Łódzkie
Interesuje mnie to volvo ale mam w wasze strony według google maps 310km w jedną strone
-
Spociki Łódzkie
Witam widział ktoś to volvo z was na żywo Oferta - Volvo V50 - Witam serdecznie, posiadam na sprzedaż auto marki Volvo V50 z silnikiem 2.0 D o mocy 136 KM, które pochodzi z końca 2004 roku. Na
-
[B6 AVF]Turbina
to co mogę z tym zrobić zostawić jak jest czy jechać na reklamacje?
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
sprawdzałem już wężyki są w porządku zawór też komputer nic nie wykazał nie mam czym zrobić logów.
-
Problemy z Turbiną po regeneracji
Zacznę od początku na starym turbo był słyszalny dzwięk metaliczne oczywiście zmienna geometria byłem u specjalistów co się tym zajmują w lublinie reg-mot coś tkiego lecz czyszczenie na długo nie pomogło. jakieś dwa tygodnie temu zaprowadziłem samochód do mechanika miał wymontować turbinę i wysłać do regeneracji tak zrobił po regeneracji samochód zrobił się taki jak by miał mniej mocy czasem załapie ale to raz na 100 i ciągnie jak na starej. stara turbina wstawała wcześniej przy 1600 a wchwili obecnej od 2100 i więcej mi samochód pali przy normalne jeżdzie jak pamiętam na prostej na 6 biegu prędkośc 120h pokazywało mi 5,5 teraz pokazuje mi 6,8 lita turbine mam na gwarancji rocznej i właśnie nie wiem czy jechać do tego mechanika na reklamacje. co z ty zrobić od kupienia borykam się z turbiną na dziś dzien.
-
[B6 AVF]Turbina
Przy ilu turbina wstaje u mnie po regeneracji samochód zrobił się mułowaty i ciągnie od 2100
-
Problem z esp i abs na sliskim
Nie wiem ostatnio miałem zmieniane wszystkie klocki ale wszystko było wporządku może któreś koło ciężko się kręci i system głupieje wczuwa że samochód wpadł w posliżg ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Nikt nie wie co może być przyczyną blokowania prawego koła podczas ślizgania się samochodu?
-
Problem z esp i abs na sliskim
Nie to miałem na mysli wcześniej zwalniał mi silnik jak samochód się slizgał teraz jak śię ślizga hamuje mi prawe przednie koło samochód stawia prawie w poprzek jezdni nic nie mogę znależc na ten temat tu jest podobny. Samochód sam przyśpiesza, sam hamuje, brak błędów na kompie. POMOCY! [Archiwum] - Passat forum ---------- Post dopisany 23-02-2013 at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 21:27 ---------- Sprawdziłem dziś czujniki prędkości wszystkie cztery koła podczas normalnej jazdy pokazują identyczną wartość lecz podczas przyśpieszania gdy koła się ślizgają prawy przód wskoczył mi na 37 km a pozostałe koła miały w tym czaśię 19 i w tym momencie prawy przód zahamował jest to nie bezpieczne przy prędkości 20 kh czuje jak mi tył ucieka w bok jak to koło złapie co może być przyczyną?
-
Problem z esp i abs na sliskim
dokładnie tak prawy przód. ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- Sprawdzałem prowadnice klocki tłoczek cylinderka wszystko jest wporzadku. ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Co może być przyczyną ASR hamuje podczas przyśpieszania?
-
Problem z esp i abs na sliskim
na śliskim podczas przyspieszania załącza się esp zawsze zwalniał mi silnik a teraz prawe koło hamuje aż coś strzela w zawieszeniu.
-
Problem z esp i abs na sliskim
samochód jedzie wtedy jak bez żadnego systemu
-
Problem z esp i abs na sliskim
Witam wcześniej na śliskim było wszystko wporządku dziś znowu zima i podczas przyśpieszania słychać tak jak by samochód wpadł w poślisk niekontrolowany i zaczyna sam hamować prawym przednim kołem. więc dodaje gazu na śliskim mrugnie kontrolka ESP i prawe przednie koło hamuje jak by samochód jechał bokiem. co może być przyczyną komputer nic nie wykazał nawet podczas jazdy.
-
Proszę o analizę logów
Kolego porównaj sobie z moimi u mnie po za turbiną było wszystko ok za pużno wstawała. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-awx-prosze-analize-logow-227695/