Treść opublikowana przez marzec39
-
pływa po szosie b6
mam wydruk takie ustawienie mnie kosztowało 120 zł geometria 3D ze sprawdzeniem zawieszenia przed geometrią z tyłu zrobili konty z przodu zbierzność i jak dla mnie jest jak powinno być wcześniej jeżdziłem tu wachacze tu łączniki tu opony do bani i wymieniałem co się dało ale kolega namówił mnie na tą geometrie i nie żałuje.wkoncu mam samochód ktury się trzyma szosy nie tanczy jest przyklejony do szosy.
-
pływa po szosie b6
W każdej dobrej stacji diagnostycznej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja po remoncie silnika przytoczyłem się do szwajcarji i co do spalania po zatankowaniu do pełna komputer obliczył że przejadę 980 km wydaje mi się że troche mało skoro zbiornik 70l średnia predkość 120,140 przejechałem 2000 km po zatankowaniu dwóch pełnych zbiorników i było mało? wydaje mi się że przed remontem po zatankowaniu pokazywał mi komputer 1350 km przy 120 140 kmh.
-
pływa po szosie b6
U mnie problem rozwiązany byłem u 3 razy na geometrji i wszystko ok za 4 razem pojechałem na geometrie w 3D i po problemie korekcja lewe i prawe koło było na -1 teraz jest na 0
-
Brak mocy po wymianie szklanek
Sprzedali mi nie takie szklanki wczoraj wymieniałem na takie jakie maja byc i samochód jedzie jak dawniej dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Za chełmem jest szrot miejscowość Urszulin też cos maja jeżdziłem do nich po koło pasowe za cały śilnik bez pompek z przebiegiem 105 tyś chce 1200zł
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No niestety 200 zł myślę ze nie więcej szklanki poszły na reklamacje dali mi teraz takie jakie maja być za dopłatą bo są droższe zapytałem czy się wkoncu obudzili?. a wałek na jutro ma być gotowy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W Chełmie dziady jedne sprzedają co pod ręka maja. dobrze ze zrobiłem tylko 100 km z ciekawośći myśle zobaczę jak tam się kreci to wszystko zagotowałem się po śćiągnięciu pokrywy. po numerach z opakowania doszedłem że to nie są szklanki do PD a wałek poszedł do polerki ze szklanek co zdarło do wałka się przyczepiło.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Znalazłem przyczyne sprzedali mi nie takie szklanki uznali mi 100% gwarancji do PD idą inne z zewnątrz niczym się nie różnia po przejechaniu 100km wałek i szklanki w opłakanym stane wałek poszedł do polerki.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Szklanki nowy wałek już znalazłem przyczyne sprzedali mi nie takie szklanki uznali mi 100% gwarancji do PD idą inne z zewnątrz niczym się nie różnia po przejechaniu 100km wałek i szklanki w opłakanym stane wałek poszedł do polerki.
-
brak mocy po wymianie szklanek
Szklanki nowy wałek już znalazłem przyczyne sprzedali mi nie takie szklanki uznali mi 100% gwarancji do PD idą inne z zewnątrz niczym się nie różnia po przejechaniu 100km wałek i szklanki w opłakanym stane wałek poszedł do polerki.
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
u mnie bez różnicy egr wporządku dziś go wykręciłem lałem nafte jest szczelny ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- a zślepiłeś wężyk po zdięćiu?
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
fakt po odłączeniu wężyka podćiśnienia auto wkręca śie na obroroty
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
paliwo nie było zaczepiane własnie mi też nic nie przychodzi do głowy. Na ciepłym silniku jedzie lepiej pompki trzeba do wałka ustawić?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wałek panewki szklanki uszczelniacz wałka nowe miał być przy okazji rozrząd ale brakło funduszy rozrząd ma dopiero 10 tyś sprawdzałem rozrząd korekcja wtrysku poprawiona dalej to samo.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wszystko sprawdzone działa podćisnienie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to nie była okazja po rok temu dałem za nią 26 tyś a były sporo tansze więc turbo po regeneracji ma dopiero parę tygodni pierśćien nie był zdejmowany kąt synchronizacji ustwiony -1.50 katalizator luzowałem bez zmian tylko przed było wszysko dobrze po naprawie już nie jest znalazłem ze po wymiane wałka pompki trzeba wyrególować do wałka? czy to by miało aż taki wpływ?
-
Autocom Jak zrobić logi?
Auto mi zwariowało po wymianie wałka i szklanek i barak błędów a coś musi być ciągnie do 3tyś i koniec
-
brak mocy po wymianie szklanek
Nie mam czym zrobić do diagnostyki posiadam autocoma dziś po przejechaniu 500 metrów samochód zgasł zgasło po kilku próbach odpalenia żadnej reakcji odstał 20 minut zapaliło po podłaczeniu komputera był błąd czujnik predkości własnej pojazdu.zastanawia mnie że przed wymiana szklanek i wałka wszystko było dobrze ręce już mi opadaja. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- Mam coś takiego do diagnostyki od niedługiego czasu nie wiem czy tym da się zrobić logi. AUTOCOM CDP+ 3W1 CIĘŻAROWE OSOBOWE 2013 Najnowszy (3118942698) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- po wymianie szklanek wałka auto chodzi o wiele lepiej tyle że nie ma czym jechać obrotomierz dochodzi do 3tyś i stop potem coś puści idzie jak rakieta dziś ujechałem 500 metry zgasł po paru próbach odpalenia dałem sobie spokój ale odstał 20 minut zapalił z kopa ranne odpalenia też są kiepskie łapie za 3,4 razem po podpięćiu kompa wyskoczył bład czujnik prędkośći własnej pojazdu już mi to audi bokiem wychodzi.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak tam Andrzej z robotą po wymianie szklanek wałka auto chodzi o wiele lepiej tyle że nie ma czym jechać obrotomierz dochodzi do 3tyś i stop potem coś puści idzie jak rakieta dziś ujechałem 500 metry zgasł po paru próbach odpalenia dałem sobie spokój ale odstał 20 minut zapalił z kopa ranne odpalenia też są kiepskie łapie za 3,4 razem po podpięćiu kompa wyskoczył bład czujnik prędkośći własnej pojazdu już mi to audi bokiem wychodzi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Już jestem po zabiegu wymiany szklanek i wałka i mam teraz problem auto jest bardzo mułowate rozpędza się do 3tyś i stop potem jak coś puści rwie jak głupi do konca żadnego błędu nie ma zgłupiałem normalne
-
Autocom Jak zrobić logi?
Posiada ktoś z was takie urządzenie jak ty zrobić logi?
-
Brak mocy do 2 tys.Wytarty wałek oraz poychacze
Kolego też mam turbo po regeneracji i mam tak samo wydłużona sztanga od gruszki po to żeby turbo wytrzymało okres gwarancyjny a z zapalaniem mam gorzej niż ty pali mi dopiero za 3 4 razem ale stało mi się to po wymiane szklanek i wałka rozrzadu w twoim przypadku może trzeba sprawdzić kont synchronizacji rozrządu podepnij vaga .
-
Problem z obrotami powyżej 3tyś
Mam podobne objawy tyle że u mnie po wymianie wałka szklanek również obroty dochodzą do 3tys a do 3 tyś auto jest mułem jak już przejdzie ta barierę 3tyś rakieta tyle że już dalej niewiele obrotomieża zostaje
-
Brak mocy po wymianie szklanek
Nie mam vaga mam autocoma nie wiem jeszcze czy tym śię da zrobić ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Sprawdziłem wtryski coś takiego mi pokazuje cylinder 1 0.76 cylinder 2 0.01 cylinder 3 -0.78 cylinder 4 -0.068 ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ---------- Czy potrzebna jest regulacja pompek wewnątrz głowicy dziś zaczą jechać normalnie tyle że obrotomierz dochodzi do 3tyś i się zatrzymuje po chwili puszcz i jedzie dalej. ---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- zapomniałem dodać że z rana ma problemy z rozruchem i po dłuższym postoju łapie za 3,4 razem a jak ciepły od strzału synchronizacja rozrządu jest -1.60