Treść opublikowana przez marzec39
-
pioneer AVH-P5000DVD jak uruchomic?
Na kostce jest na obu przewodach 12.40 ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany 13-06-2012 at 20:20 ---------- moze ktoś dac namiary na tav puszke sterujaca ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Jeszcze takie pytranie z innego radia ta puszka pasowała by. ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 20:50 ---------- Moze coś jest w radiu padnięte nie mam juz pojęcia. ---------- Post dopisany 20-06-2012 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 14:05 ---------- Witam ponownie czy ta puhttp://allegro.pl/pioneer-avm-p9000r-dvd-puszka-modul-sterujacy-i2431074652.htmlszka będzie pasowała?
-
Jaki program do diagnostyki?
własnie wszystkie mam z tamtąd mógłbyś wrzucic jakis link.
-
Jaki program do diagnostyki?
witam wszystkich posiadam kabelek od viakena i jakies dema programów do diagnostyki w których nie działają wszystkie opcje. Moje pytanie z kąd mogę pobrać cały program obecnie posiadam polski vag 4.9, vcds,vag-com.
-
pioneer AVH-P5000DVD jak uruchomic?
wiem własnie ze pisało nie znam sie na elektronice ale wydawał mi się ze powinno działac gdzie mozna znaleśc tą puszke?
-
pioneer AVH-P5000DVD jak uruchomic?
witam wszystkich zakupiłem radyjko pionner AVH-P5000DVD i mam problem z jego podłączeniem nic nie reaguje tylko mróga czerwona dioda czy do radia jest potrzebna puszka sterujaca zeby je uruchomić? ---------- Post dopisany 12-06-2012 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 20:26 ---------- wszystkie kable sprawdziłem na żółtym jest plus na czerwonym nie ma jest jakis oporniczek wbudowany w kabel ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- to link aukcji z której kupiłem radio.radio pioneer (2287321203) - motoAllegro
-
Regulacja luzu maglownicy
kolego b6 jest na wprost koła kierownicy w maglownicy długa przedłuzka 0 wysiłku aby ja dokrecic
-
Regulacja luzu maglownicy
był duzy luz na kole na autostradzie ciezko było jechać po dokreceniu bocznej jest o wiele lepiej
-
Objawy padniętej przekładni w B6?
witam mam podobny problem u siebie wszystko suche na postoju na zgaszonym silniku jak ruszam energicznie kierownica lewo prawo słychac pukanie na autostradzie przy wiekszych prędkośćiach jak równierz krece kierownica lewo prawo auto nie reaguje dopiero przy mocniejszych ruchach kierownicy czy ktos wie jak ten luz skasować czytałem ze sie da
-
Regulacja luzu maglownicy
Kolego którą sruba kręciłeś tą od spodu? ja jej ruszyć nie mogę za to nie dokręcona miałem tą z boku na klucz 22
-
Regulacja luzu maglownicy
Panowie mam ten sam problem w audi a4 b6 mam duzy luz luz jak sie jedzie 50 90 jest ok przy wiekszych predkośćiach trudno prowadzi sie auto ruszajac kierownica na prawo lewo auto nic nie reaguje przy mocniejszych ruchach dopiero zawieszenie koncuwki mam w porzadku byłem na warsztacie w polsce w tej chwili jestem w szwajcarji i staram sie uporać z tym.
-
Ciągłe przeładowywanie turbiny
miałem ten san problem faktycznie wina turbo ale sam sie uporałem z tym.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolego nic nie organizuje dzwonisz i jedziecie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolego nie wiem dokładnie ile ale coś koło 1000zł w tym ze papiery wszystko załatwia idziesz tylko rejstrujesz na siebie jak coś wezmę numer od szwagra.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to zależy uczciwy facet szwagier chciał a4 b5 dał mu kase nie pamiętam ile ale jeszcze utargował z niemcem reszte oddał papiery pozałatwiał wszystkie tylko iść do wydziału komunikacji i rejstrować a co do ceny ile wzią to niejestem pewny 1000zł moze mniej trzeba zadzwonić i pytać.
-
Moduł sterujący abs
powiedzcie mi gdzie jest moduł sterujący abs wyskoczył mi bląd 65535, i jeszcze 18057. nie mam pojęcia gdzie znaleść ten modul
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Znam takiego co sćąga auta mówia ze ma ręke do samochodów mozesz jechać z nim albo pokazac mu z jakiejś strony jaki ci sie podoba i masz chłopak jest z HRUBIESZOWA
-
nie dziala touchpad asus Eee 1001 pxd
Nie patrzyłem tych gąpek tam wszystko zaklejone ekranem wymieniłem cała góre i działa baez problemu.
-
nie dziala touchpad asus Eee 1001 pxd
czytałem kolego taśiemkami ruszałem bez rezultatu.
-
nie dziala touchpad asus Eee 1001 pxd
tam jest wszystko ok wczoraj działał około godziny potem znowu przestał
-
nie dziala touchpad asus Eee 1001 pxd
Witam zakupilem uzywanego notboka lecz nie dziala w nim touchpad jak delikatnie przeówam palcem to cos probóje dzialac w wiekszosci niedziala myszka po podlaczeniu dziala co moze byc przyczyna takich obiawów?
-
[B6 AWX] Audi concert II by grundig zgubiony kod
Jestem z lubelskiego
-
Silniczek wycieraczek przód
dzieki ale już sam naprawiłem obyło się bez wymiany. zatarte ramie było dziwne ze jeszcze coś chodziło ręką ruszyć nie mogłem.
-
[B6 AWX] Audi concert II by grundig zgubiony kod
na dzis dzien radio nie dziala fachowcy w swoim fachu sa.
-
Oznaczenia sprężyn
dzis założyłem takie jak mają być juz jesst 100% lepiej lecz mam nowy problem wycieraczki mi staneły i ani rusz wiem ze cos w silniczku nie tak ramiona chodza .
-
Silniczek wycieraczek przód
Witam. Potrzebuję silniczek wycieraczek do audi a4 b6 2001r moje staneły i ani drgnął... jak by ktoś miał na zbyciu to dajcie znać.