Treść opublikowana przez marzec39
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
czyli co mam zrobić z tym zrobic?
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
dzięki kolego zaraz sprawdze.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________własnie sprawdziłem po zdieciu podcisnienia cisza.
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
kolego moja ma takie same luzy. Czy to nie moze być egr kolega pisał w wontku podobne obiawy. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185742.0;topicseen
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
nie ma luzu wzdłuznego, olej wydaje mi sie jak by ubywał, dymi na biało i jest olej w dolocie do silnika, w tryb awaryjny nie wpadł. Podczas przyspieszania jest moment ze słychac to szuranie i auto przychamuje na okolo 5s i dalej jedzie.
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
Kolego nie posiadam nie posiadam vaga no ośće mam dość spory luz posiadam to auto od 3mc i ta usterka jest od kupienia co radzice zrobic?
-
[B6 AWX] Turbosprężarka w AWX po regeneracji słabo pompuje do 2100 obr
Witam tez potprzebuje turbo bylem u mechanika bo przy schodzeniu silnika z obrotow slychac szuranie jak by lozysko cos nie wracalo na swoje miejsce. Mechanik stwierdzil sprzegielko klimy fak nie dziala i tak jezdze juz okolo 2-mc magle podczas przyspieszania pojawil mi sie ten dzwiek auto przychamowalo wrocilem do domu pasek z klimy zdiety maciskam pedal gazu nadal jest ten odglos sciagam rure od turbo jest luz wedlug mnie zbyt duzy nie widac by tam cos ocieralo bynajmniej od filtra. Przepraszam ze sie w temat wcielem.
-
[ALL B6] Nie działa klimatyzacja - sprzęgiełko, czy coś jeszcze?
Zgadza sie szczesliwego nowego 2012.
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
ja mialen chorusa na kasety wstawilem pioner ake po bokach dziury kupilem ramke do b6 nie pasuje. Wiec zostalo mam dziury orginalnie mam glosniki tylko z przodu mysle zamontowac z tylu ale w dzwiach nie bardzo sie da potrzebuje maskownice albo cale boczki bo te co mam to atrapa tylko
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
SUCZKA ZE HEJ
-
[B6 AWX] Pompa vacum a może coś innego
I PO PROBLEMIE.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wszystkiego dobrego panowie i wesolej jazdy pupilami namiszymy.
-
B6 DIVISION
Wesolych swiat alleluja. Chcialem moja mala na wigile zaprosic do domu nie moglem wjechach ale mam kierownice. Zart wesolych.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wszystkiego nalepszego.
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Zdrowia szczescia pomyslnosc wymarzonej audi niech z niej kluczyk na stole gosci. Wesolych Swiat
-
[B6 AWX] Niebieski avant
ladne auto. Po swietak rzuce foty swojego sedana 2001r a dalem 25tys wyposazenie standard no +tempomat i skrzynia 6
-
[ALL B6] Nie działa klimatyzacja - sprzęgiełko, czy coś jeszcze?
sprezarka dziala jak pompa wprawia czynnik w ruch z uszkodzonym sprzegielkiem stoi w miejscu nie jest to dobre dla niej.
-
[B6 AVF] Opóźniona (minimalnie) reakcja silnika na gaz
mialem podobny przypadek porzadnie go przegnalem na trasie problem znikna.
-
[ALL B6] Nie działa klimatyzacja - sprzęgiełko, czy coś jeszcze?
kolego sprzegielko to kolo pasowe sa rozne rodzaje elektryczne i samozrywne jak pada sprzegielko to nie bez powodu przed zalozeniem nowego lepiej sprawdzic kompresor bo sprzegielko to nie tani koszt mam ten sam problem tylko dodatkowo jak dodam gazu i auto schodzi z obrotow to taki dzwiek slychac jak by turbo siadalo. Czekam do wiosny dopiero bede szukal sprzegielka.
-
[B5 AJM] Głośny silnik
kolego nie ma waluku luzu pasek moze naciagac koilo zebate i moze luz byc nie wyczuwalny a przestrzen powinna byc miedzy tlumnikiem.
-
[B6 AWX] EGR wymiana
Wystarczy go zapalic na chwile potem juz pali dobrze na cieplym na zimnym po nocy grzeje swie przekrecam zapala po sekundzie gasnie za drugim zapala chodzi nie rowno jak by na dwa na 3 i klekocze przez 5 s potem jest juz ok auo kupilem dwa miesiace temu.moja narzeczona ma seata toledo TDI tam dotknac kluczyka i pali.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 00:49_________________________________________________vacupompa nowa nie mam pojecia mechanik mowi ze to wina paliwa nie wydaje mi sie skoro probowalem z kazdej stacji i jest to samo. Moze pompowtrysí moze mala dawka paliwa przy rozrochu
-
[B6 AWX] EGR wymiana
Wszystkie filtry nowe mam auto od dwoch miesiecy na poczotku bylo ok z dnia na dzien vag nie pokazuje zadnego bledu.
-
[ALL B6] Pomarańczowy, rdzawy płyn we wspomaganiu czy do wymiany?
Mam dziwny luz na kole kierownicy jadac na wprost poruszajac kierownica w lewo w prawo delikatnie wyczuwam luz i auto nie reaguje na w starym seacie jest inaczej jest bardziej czuly na lekkie ruszenie kolem kierownicy nie wiem mam to auto od niedawna moze to tak ma byc prosze o pomoc
-
[B6 AWX] EGR wymiana
Panowie moj AWX ciezko pali ten pierwszy rozruch poranny czy cieplo czy zimno ma problem swiece nowe paliwo ok. Dodam ze jak juz zapali klekocze przez 5s potem pali jak lalka ten pierwszy rozruch ciezki. Nie mam pojecia gdzie szukac mechanik mowi ze zle paliwo.
-
[B5 AJM] Głośny silnik
Ciezki temat bylo by dobrze gdybys mogl porownac do innego silnika AJM poszukaj na youtube napewno cos znajdziesz bedziesz mogl mniej wiecej porownac.
-
[B5 AJM] Głośny silnik
No tak kazdy przy swoim przystaje wszedzie jest troche prawy. Nie kazdy silnik jest taki sam. Dwa identyczne auta obok siebie z identycznymi silnikami i bedzie roznica jeden bedzie chodzil glosniej drogi ciszej.