Treść opublikowana przez marzec39
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
sprawdzałem według mnie wszystko podpiete dobrze
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
Dzis kolega z forum zrobił mi logi niedługo wkleje link.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok juz wiem dzieki. juz jade
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok zaraz bede wyjeżdzać z domu może zdąże. weż mi jeszcze powiedz w którym miejscu jest ten dom towarowy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok to czekam na wiadomości. napisz mi na priva swój numer jak możesz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
OK a gdzie?
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
Witam wszystki po wymianie turbiny auto nie chce mi jechac rozpedza sie jak fiat 126p dopiepo od 2tys obr. Jedzie cos jak by probowalo jechac oddalem auto do mechanika stalo prawie 2tyg i mechanik powiedzial mi ze jedzie tak ma byc ale ja wiem ze na starej bylo lepiej duzo lepiej turbina zalozona uzywana czy to moze byc jej wina dodam ze auto po zmianie biegu i ponownym naduszeniu pedalu przyspieszania nie zaleznie od obrotuw auto ciagnie jak goly TD pzez 15s
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kolego to umawiamy się na srode, o której godzinie? odebrałem przed chwila auto bez zmian tylko ze mechanik naprawił mi wskaznik paliwa cały czas pokazuje (0) co moze być przyczyną?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam panowie oddałem auto mechanikowi fiatem 126p nie chciało mi się jezdzić dzwoniłem w piątek mówł abym dał mu czas do soboty to pomysłałem dam mu do poniedziałku wiec jutro jade po auto i robimy logi ---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:17 ---------- Jezeli chudineze znajdzie czas.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Po ile te kat mam dwa jeden 1.8 benzyna drugi 1.9 oba z seata toledo
-
[B5 AEB] Turbina gorzej ładuje oraz spadek mocy
panowie u mnie to samo po wymianie turbo auto do 2000 jedzie jak maluch[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:05_________________________________________________Potem ciągnie jak powinno.
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
zrobie jak sie poprawia warunki kolega z forum ma mi pomudz[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 18:24_________________________________________________zrobie jak sie poprawia warunki kolega z forum ma mi pomudz
-
[B5 AEB] Turbina gorzej ładuje oraz spadek mocy
Kolego sory za błedy pisalem tamtego posta z telefonu. Chodzi mi o to ze do 2000 tys jedzie jak maluch od 2tys jest ok.
-
[B6 AWX] Bez przepływomierza lepiej wkręca się na obroty i turbo nie szura
Witam podepne sie pod temat jak kolega pisal szurala mi turbina oddalem auto do mechanika wymienil podlaczyl vaga przy okazji dwa czujniki temp i stop uwalone odebralem auto nie chcialo jechac przerywalo to bylo w te mrozy potem jechalo ok pewnie ropa zamarzla ale to bylo jak wracalem do na reklamacje zostawilem mu auto dzis odebralem i jedzie jak fiat 126p do 2000ob potem jaj formula pojechalem spowrotem podlaczyl uzadzenia vaga stwierdzil ze przeplywomiez wiec nie wiem czy to to czy moze filtr paliwa logow nie zrobie warunki po za tym nie chodzi mi kabelek kolega z forum mam mi zrobic jak beda lepsze warunki.
-
[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.
To moze mi ktos powrozy kupilem auto w pazdzierniku bylo malo plynu w zbiorniczku wyrownawczym dolalem w sobote oddalem auto do mechanika patrzylem bym stan wczoraj wrocilem bylo ciemno dzis mysle zobacze efekty pracy ale widze brak plynu weszla litra i bylo minimum przejechalem sie wdze ze ubywa ale gdzie wszedzie sucho w oleju go tez nie ma myslalem ze nagrzewnica ale sucho pod nogami no bynajmniej nie plyn bo plyn jest slodki.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie ma problem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak ze zaczekam do lepszych warunkow zostawie jak jest a co do logow dal by ktos rade oczywiscie jak sie warunki pogodowe poprawia.
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
To cos kolo tego lapie przed wymiana byl bardziej zywszy niz po wymianie zrobil bym logi ale nie mam czym fakt mam kabelek program laptopa tyle ze cos to nie chodzi.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tez podejrzewalem. Mechanik swierdzil jesze ze jest do wymiany przeplywomiez nie tak na oko ma pozadny sprzet do diagnozy czy to moze byc tego wina?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam potrzebuje pomocy w zrobieniu logow odebralem dzis auto od mechanika i straszny mul sie zrobil od 2000tys ciagnie ladnie a byla wymieniana turbina czujnik stopu i temperatury
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
dzięki
-
[B5 AEB] Turbina gorzej ładuje oraz spadek mocy
Witam przy ilu powinna załanczać się turbina auto było na wymianie turbo teraz ciagnie od 2000 wydaje mi sie ze wczesniej ciągneło od 1500 ma cos do znaczenia przepływomierz bo mam uszkodzony.
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
Witam przy ilu powinna załanczać się turbina auto było na wymianie turbo teraz ciagnie od 2000 wydaje mi sie ze wczesniej ciągneło od 1500 ma cos do znaczenia przepływomierz bo mam uszkodzony.
-
[ALL] AWX vs AVF
tez tak mysle ale czemu sa orginalne wlepki kolego z forum rozszyfrowal vin wszysuko sie zgadza od radia po najmniejszy szczegol tylko silnik awx zamiast avf szukalem na kanale jakichs oznaczen na silniku ale same numery jakies wrzysukie sroby wygladaja nie ruszane wlepka jest kolo silnika jest awx w bagazniku rowniez awx tak ze nie wiem sam juz.[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 23:59_________________________________________________przepraszam za niektore slowa.
-
[ALL] AWX vs AVF
wlepka kolo silnika jest awx wedlug numeru vin wszystko sie zgadza procz silnika powinien byc avf niby nie widac zeby ktos nalepki zmienial auto kupilem w komisie nie mialem pojecia na co szczegolnego zwracac uwage wiec mam awx ze skrzynia 6 cio biegowa.