Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marzec39

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marzec39

  1. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Panowie potrzebuje pomocy http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-skrzynia-frl-289601/
  2. Panowie potrzebuje pomocy http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-skrzynia-frl-289601/
  3. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Może ktoś oglądał tą vectre i coś powie o niej wybieram się jutro na oględziny może też zakup auto ma być dla żony. Opel Vectra 4500.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl
  4. też tak myślałem ale nic nie słychać jak się kołem pokręci trudno zlokalizować cokolwiek na postoju, dopiero jak się jedzie słychać ten dzwiek.
  5. witam od niedawna słyszę huczenie jak by ze skrzyni biegów zwłaszcza przy 50,70 KM auto było u mechanika nic nie słyszy myslałem że opony dalej to samo po podniesieniu lewego czy prawego koła i rozpędzeniu do predkość 50 km jest identyczny dzwięk wydaje mi się ze dochodzi ze skrzyni biegów z mechanizmu róznicowego podczas nhamowania dzwiek się nasila i wydaje mi się że przy stałej predkośći 120kmh czuję wibrację na kole kierownicy ale tylko wtedy jak słychać ten odgłos. ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 18:06 ---------- Wrócę do tematu ostatnio dużo jeżdżę zauważyłem że jadąc 100 h odgłos się nie zmienia słychać ale gdy na wyboju jakimś auto delikatnie podbije do góry dzwięk się naśila podnośiłem lewe prawe koło wychodzi jak by skrzynia biegów olej jest może to przegub działa mi na nerwy niedługo wracam do polski jak ma mi się rozpaść na drodze to lepiej i naprawić jak na autostradzie i bulić 1500 euro za lawete.
  6. Widziałem na żywo.
  7. U mnie wszystko chodzi. ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- https://www.audi-mediaservices.com/publish/ms/content/en/public.html
  8. Regulacja jest tylko na dole dwie duże nakretki nie powinien się kręćic cały amortyzator? chyba że tłok.
  9. marzec39 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
  10. Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
  11. Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
  12. 60 zł za 3D nie możliwe w Hrubieszowie u Zapszały serwis Fiata skasowali mnie na 120 zł Bo w 3D
  13. Lepsze tyle że tu wszystkie samochody w pełnym wyposażeniu Jak dostane dzień wolnego to pojadę tam pozaglądam ostatnio to nawet w niedziele pracujemy ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- tu chyba z ceną przesadzili Personenwagen Occasionen suchen - AutoScout24 A tu cała reszta. http://www.autoscout24.ch/HCI/CustomList.aspx?Ing=fra&cuid=61480&member=61480
  14. Co najciekawsze za uszkodzone części nić się nie płaci tylko za dobre stoi całe a4 b6 2.0 B maska przednia do poprawek lakierniczych sierodek ful wypas za 3tyś CHf
  15. Zobaczcie co znalazłem 3 km ode mnie raj dla polaka wczoraj polaki ładowali 12 aut na lawete Revaz automobiles / CH 1905 Dornaz
  16. Gratuluje wypije za twoje szczęście szwajcarskiego sznapsa. może mnie w przyszłości spotka takie samo.
  17. Kto chce Fiacika? Oddam Seicento Biała Podlaska ? Tablica.pl
  18. szukałem wszędzie nic nie ma wydaje mi się że warto w (Galerij Lwowskiej) widziłem podobne zestawy.
  19. Panowie wiecie ile takie klucze mogą kosztować w polsce? Nic nie mogę znalezć w internecie.
  20. Powinienem u nas jak pracowałem na warsztacie u prywaciarza zarabiałem 1000zł miesięcznie w tym na paliwo 500 a dojeżdzałem 23km w jedną stronę.
  21. marzec39 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    wyszło mi 6l na 100 auto obładowane komplet osób ale w praktyce dwa tankowania po 300zł 1i 1850km zrobione przy sredniej między 120 a 150
  22. A ja zrywam pomidory w pięknym kantonie valais fakt że w tunelach jest ciepło około 50 stopni ale czego człowiek nie wytrzyma dla pieniędzy. a droga jest strasznie męcząca wczoraj wystartowaliśmy o 10:00 dziś dotarłem na 08:00 w tym przystanki kolejki w Polsce do bramek na autostradzie masakra
  23. Wszystko emigruje z polski. Bezrobocie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.