Treść opublikowana przez marzec39
-
Spociki Chełmskie
Panowie potrzebuje pomocy http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-skrzynia-frl-289601/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie potrzebuje pomocy http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-skrzynia-frl-289601/
-
Spociki Chełmskie
Może ktoś oglądał tą vectre i coś powie o niej wybieram się jutro na oględziny może też zakup auto ma być dla żony. Opel Vectra 4500.00 PLN. Chełm - otoMoto.pl
-
Dziwny odgłos jak by skrzynia.
też tak myślałem ale nic nie słychać jak się kołem pokręci trudno zlokalizować cokolwiek na postoju, dopiero jak się jedzie słychać ten dzwiek.
-
Dziwny odgłos jak by skrzynia.
witam od niedawna słyszę huczenie jak by ze skrzyni biegów zwłaszcza przy 50,70 KM auto było u mechanika nic nie słyszy myslałem że opony dalej to samo po podniesieniu lewego czy prawego koła i rozpędzeniu do predkość 50 km jest identyczny dzwięk wydaje mi się ze dochodzi ze skrzyni biegów z mechanizmu róznicowego podczas nhamowania dzwiek się nasila i wydaje mi się że przy stałej predkośći 120kmh czuję wibrację na kole kierownicy ale tylko wtedy jak słychać ten odgłos. ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 18:06 ---------- Wrócę do tematu ostatnio dużo jeżdżę zauważyłem że jadąc 100 h odgłos się nie zmienia słychać ale gdy na wyboju jakimś auto delikatnie podbije do góry dzwięk się naśila podnośiłem lewe prawe koło wychodzi jak by skrzynia biegów olej jest może to przegub działa mi na nerwy niedługo wracam do polski jak ma mi się rozpaść na drodze to lepiej i naprawić jak na autostradzie i bulić 1500 euro za lawete.
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
Widziałem na żywo.
-
Telewizja audi on air
U mnie wszystko chodzi. ---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- https://www.audi-mediaservices.com/publish/ms/content/en/public.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Regulacja jest tylko na dole dwie duże nakretki nie powinien się kręćic cały amortyzator? chyba że tłok.
-
Spociki Chełmskie
Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Poszukuję alternatora. wiecie kto może mieć niedaleko i nie drogo?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
60 zł za 3D nie możliwe w Hrubieszowie u Zapszały serwis Fiata skasowali mnie na 120 zł Bo w 3D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Lepsze tyle że tu wszystkie samochody w pełnym wyposażeniu Jak dostane dzień wolnego to pojadę tam pozaglądam ostatnio to nawet w niedziele pracujemy ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- tu chyba z ceną przesadzili Personenwagen Occasionen suchen - AutoScout24 A tu cała reszta. http://www.autoscout24.ch/HCI/CustomList.aspx?Ing=fra&cuid=61480&member=61480
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co najciekawsze za uszkodzone części nić się nie płaci tylko za dobre stoi całe a4 b6 2.0 B maska przednia do poprawek lakierniczych sierodek ful wypas za 3tyś CHf
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zobaczcie co znalazłem 3 km ode mnie raj dla polaka wczoraj polaki ładowali 12 aut na lawete Revaz automobiles / CH 1905 Dornaz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gratuluje wypije za twoje szczęście szwajcarskiego sznapsa. może mnie w przyszłości spotka takie samo.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kto chce Fiacika? Oddam Seicento Biała Podlaska ? Tablica.pl
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
O leżeniu...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szukałem wszędzie nic nie ma wydaje mi się że warto w (Galerij Lwowskiej) widziłem podobne zestawy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie wiecie ile takie klucze mogą kosztować w polsce? Nic nie mogę znalezć w internecie.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Uszczelke też zameldujemy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Powinienem u nas jak pracowałem na warsztacie u prywaciarza zarabiałem 1000zł miesięcznie w tym na paliwo 500 a dojeżdzałem 23km w jedną stronę.
-
Zbyt Duże spalanie
wyszło mi 6l na 100 auto obładowane komplet osób ale w praktyce dwa tankowania po 300zł 1i 1850km zrobione przy sredniej między 120 a 150
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A ja zrywam pomidory w pięknym kantonie valais fakt że w tunelach jest ciepło około 50 stopni ale czego człowiek nie wytrzyma dla pieniędzy. a droga jest strasznie męcząca wczoraj wystartowaliśmy o 10:00 dziś dotarłem na 08:00 w tym przystanki kolejki w Polsce do bramek na autostradzie masakra
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wszystko emigruje z polski. Bezrobocie.