Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qujot

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qujot

  1. Witam wszystkich, chciałbym przedstawić Wam auto w którego posiadaniu jestem od kwietnia 2017r. Początkowo poszukiwania startowały od 3.0 diesla a mi nawet przez myśl nie przeszło, że będę w posiadaniu ponad 400 konnego auta Między czasie przy szukaniu już zrezygnowany zacząłem szukać czegoś od BMW 535i ale jako, że totalnie nie znałem się na wyposażeniu w BMW powróciłem do szukania Audi. I takie oto się trafiło zza wody. Rocznik: 2013 (data produkcji luty 2013) przebieg: ~100 000 km Silnik CTUA 310km po wizycie u Gregora (kółko + program) 440/550 Skrzynia: tiptronic Kolor: LZ9Y Z wyposażenia to: -S-Line -klima 4 strefy -fotele skórzane naleśniki ale pełna elektryka, wentylowane, grzane - tył też, z pamięcią - kierowcy -lampy full LED -aktywny tempomat, side assist -MMI 3G+ z sim -keyless entry+go -el. lustra grzane, składane, ściemniane -pełne ambiente -szyberdach -nagłośnienie BOSE Zdjęcia "zakupowe" Po zakupie nastąpiło kilka zmian głównie kosmetycznych. Czyszczenie skór i wnętrza, serwis olejowy. Na dzień dobry wpadły nakładki na pedały alu, dywaniki welurowe oraz mata do bagażnika a także wymiana żarówki w bagażniku na ledową dalej kierownica 3ramienna grzana z łopatkami od siemian'a Auto w okresie letnim jeździ na kołach 20" - jakieś tam foto zaraz po myciu + qd (najlepiej od razu po myciu bo zaraz brudny czarnuch ) Później wygłuszyłem półkę bagażnika (trzeszczące basy) matami bitmat + pianka (zdjęć brak) Dopiero w styczniu wymieniłem licznik na wersję EU zakupiony tuż po kupnie auta u chłopaków z Mototronik. Przy okazji wymieniłem manetki pod Lane Assist, wymieniłem i zakodowałem przycisk pod Hold Assist oraz uruchomiłem Rozpoznawanie znaków Następnie wymieniłem gałkę zmiany biegów na wersję poliftową oraz zamontowałem el. klapę od Kufatec. Gdzieś koło wiosny z okazji kończących się klocków i tarcz (zimmermany które nota bene reklamowaliśmy bo biły) wpadło zawieszenie 1BE (sprężyny, amorki, łączniki, tuleje, odboje gumy, łożyska prócz stabilizatorów) Auto może nie siadło jakoś spektakularnie ale prowadzenie na pewno na plus. Chyba jedno zdjęcie się uchowało z tego zabiegu Przez ten czas kilka mankamentów przy użytkowaniu wyskoczyło: -wiązki ABS przód z obu stron popękały na łączeniach - obie wymienione -ubywający płyn chłodniczy - króciec do wymiany -wymiana zamka drzwi kierowy - błąd mikrostyku przez co niedziałający system ACC i Braking Guard -padła pompka płynu chłodzącego pod miejscem gdzie jest zasysane świeże powietrze -siateczka, łącznik na wydechu za katem rozerwał się i grzechotał a dodatkowo puszczał już spaliny -prawy katalizator dał sobie spokój Ta dwie ostatnie usterki spowodowały dość radykalne rozwiązanie problemu jakim stała się wymiana wydechu DP ze "sportowymi" katalizatorami, rezonatorami, X-pipe, końcowe z klapami sterowanym z pilota (dało się zakodować pod nieużywanego Home Linka w podsufitce) Link jak to wygląda i brzmi: To by było na tyle, aktualnie robi się odma i montowany jest większy cooler wodny. W planach jest korekta po wydechu plus może koło na wale Pozdrawiam
  2. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Wydaje mi się, że w C7 nie ma oryginalnych takich listew.
  3. takie coś? dla USA -> 2017_Scheduled_Maintenance_Flipbook_Pages_022317.pdf WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again! tu po polsku -> czynnosci_serwisowe_audi.pdf WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!
  4. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Jak skrzynia to bezpieczniej dobrać po VINie żeby żadnych kwiatków nie było, ale tutaj już nie pomogę bo moja "wersja" takich mocy nie posiada.
  5. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    co potrzeba?
  6. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z audizine:
  7. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A wybacz, nie doczytałem. Raczej masz najnowszy więc powinno pójść.
  8. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Soft K942 mapy tak jak piszesz 6.28.2
  9. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Powinno się zapisać w folderze VCDS'a/Scans
  10. qujot odpowiedział(a) na rodosbwa temat w Audi A7/S7/RS7
    W menu Laptimer w liczniku jest temp. oleju.
  11. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak miał fotochrom.
  12. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    7H0 919 275 C
  13. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cena zgadza się grubo ponad 1000, sam szukałem i kupiłem z ryską na ebay.de a później ktoś na forum sprzedawał za 400 komplet ? Możesz szukać też z końcówkami AH I AJ na pewno mają grzanie i fotochrom ale może być inaczej widać obiekty w lusterku. A co do grzania to na forum a6 ktoś rzeźbił matę grzewczą i działało.
  14. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mają, 4F0857535AJ będzie chyba odpowiednie, lub płaskie 8T0857535F. jak auto z USA to pewnie aktualnie siedzi wypukłe z końcówką AH.
  15. A widzisz, co do trzymania to rzeczywiście klei jak zła, ale u mnie chyba głośniej się zrobiło w przedziale 80-140 albo dopiero teraz zacząłem na to zwracać uwagę ??
  16. A jak wrażenia po przesiadce z Continentalów na Micheliny?
  17. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    U nas też wszystko kręci się głównie w okół Michelin (letnie PS 4S w Audi, Energy Saver w Kangoo i zimówki Alpin w Kangoo) , Nokian WR D4 (zimówki w Audi i Tipo) Pirelli (letnie w Tipo), Continental (zimówki w busie). Z Good Yearów zrezygnowaliśmy na rzecz Continentala ale to w busie.
  18. Patryk, u siebie w A6 też tak robiłem ze względu na drżenie kratek i półki ale bas się poprawił. Wiadomo nie tak jakbyś tubę wsadził, ale już brak buczenia mnie nie drażni ?
  19. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie mam 1BA allroad okrutny nawet przy 20" wygląda słabo, chciałbym dziada obniżyć a i trochę poprawić warunki jezdne przy szybszym przemieszczaniu się. Myślałem nad kompletnym 1BV, idzie to zrobić na jakimś zamienniku sachsa na przykład czy trzeba ori? Czy w ogóle to dobry pomysł? Z tego co sprawdzałem etkę to oprócz sprężyn i amorków jeszcze odbijaki i stabilizator z tyłu do zmiany,mam rację? A może same sprężyny eibacha? albo komplet eibacha i amortyzatory blisteina? Czy jeszcze jakieś inne rozwiązania? Zęby mi nie powypadają? Widziałem w dziale C7 kilka aut gdzie siedzi jakieś niższe zawieszenie a nie będę spamował u każdego w temacie, może tutaj zobaczy większe grono Zapraszam do dyskusji, im więcej opinii tym lepiej.
  20. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja w sierpniu byłem na kodowaniu kluczyka co prawda nie dieslem a PB, Pani w recepcji poinformowała mnie, że mam jedną akcję nie wykonaną i czy chcę ją wykonać (związana z "aktualizacją" sterownika silnika) odmówiłem, przyjęła i kazała jeszcze skonsultować z gościem od serwisu. U niego również odmówiłem ze względu na chiptuning przyjął i nic nie ruszali. Jeszcze po kilku dniach zadzwonił do mnie z pytaniem dlaczego odmówiłem aktualizacji czy ze względu na chipa, potwierdziłem i na razie koniec tematu. Na papierkach z serwisu jakie mi potem dali chyba jest notatka odnośnie tego, ale ręki nie dam sobie uciąć a nie mam aktualnie do niej dostępu.
  21. tak, udostępniasz swój internet z telefonu hotspotem do którego podłączasz chromecasta
  22. Sprawdź podłączenia kabli, te konwertery to raczej słabej jakości sprzęt u mnie trzeba czasem poruszać wtyczkami bo nie łapie. Ewentualnie zobacz czy nie ma przełącznika PAL NTSC.
  23. Panowie, gdzie w Przemyślu znajdę jakiś fajny elektroniczny/motoryzacyjny żeby kupić bypass do bezpieczników? Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.