Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qujot

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qujot

  1. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Tak
  2. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Jeśli to taka wtyczka to czysto teoretycznie etka wyrzuca takie numery pinów
  3. Tylko u jakiegoś szamana trzeba dobrą pogodę zamówić
  4. Podobna do kolegi _Andrzej_ lub jakoś tak który zmienił furę na RS6 C7
  5. qujot odpowiedział(a) na qujot temat w Audi A6/S6/RS6
    No obroty niby niskie ale i tak spalanie około 10L trzeba w takim przypadku liczyć
  6. qujot odpowiedział(a) na qujot temat w Audi A6/S6/RS6
    Przez rok w zasadzie zaszły zmiany kosmetyczne Obkleiłem chromy na czarno Wymieniłem oliwy w napędzie Tuleje w bananie wymienione żeby uciszyć stuki w zawieszeniu Wleciał też dolot Injena + pucha od RS6 Auto w zasadzie przejeździło ten rok bezawaryjnie, wymiana tylko oleje+filtry no i te przedstawione zachcianki. A w nowy rok weszliśmy mniej przyjemnie bo w styczniowo-lutowe mrozy kamień załatwił mi przednią szybę. Korzystając z okazji ściągania lusterka dołożyłem lusterko z HBA Gdzieś między czasie wpadł chiński Box AA/Carplay No i najświeższe foto, grill też oklejony na czarno + jakieś tam smalcowanie na wiosnę
  7. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponoć te 5M0955986C
  8. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To są numery od A6/7 C7 więc mgiełka jest gorsza niż te od VW
  9. Łooo jest kot wypas i w dodatku mój ulubiony kolor Graty zakupu
  10. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Kolumna podnosi się na max do góry po otwarciu drzwi przy wysiadaniu. A przy wsiadaniu (po włączeniu zapłonu) opuszcza się do wcześniejszej pozycji. Wydaje mi się, że musi być zaznaczona opcja w MMI " ułatwione wsiadanie/wysiadanie"
  11. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Raczej jakby czujnik abs był padnięty to by waliło błędami od abs'u, esp i cała choinka na zegarach
  12. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    8K5 945 191 A lewo 8K5 945 192 A prawo
  13. Super wyposażenie a i kolorystyka wnętrza elegancka Ale te dekory to strasznie mi się nie podobają Na moim przykładzie w A6 długodystansowe mam 13-14l. Miasto, korki to nawet z 16-17 jak nie więcej ale znów na krajówkach i pozamiejskich przy delikatnych obchodzeniu się gazem to i do 8l można zejść ale to pełny chill i muskanie gazu, znów kilka wyprzedzeń z dynamiczną jazdą i już 10-11l się robi. Ostatnio luźna autostrada 130 na tempomacie - 8,6. A przy świrowaniu to z 30l No i 7'ki robią lepsze czasy
  14. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @NelsonPL Tak są zaczepy, w tych dolnych dwóch musisz śrubokrętem odblokować zatrzaski, dół wyskoczy a później górę wysuniesz. Jak będziesz miał nowy uchwyt w ręce to skojarzysz co i jak.
  15. Wg. ELSY 50Nm
  16. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    3xSline to klasyka i codziennie pytanie jaki olej lać do silnika X.X
  17. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    https://www.facebook.com/groups/1905125356407274/ jest też druga z końcówką "POLSKA" pisana capslockiem ale tam ruch mniejszy a i jakoś sztywno. Na tej z linka to wesoło czasem
  18. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Widziałem właśnie
  19. qujot odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Jak tu nie pójdzie to spróbuj na grupie A6C7 na FB niedawno tam wszyscy chcieli to mieć
  20. Czy to jakiś forumowicz poganiał mnie dzisiaj na obwodnicy koło 15 Jakby co to pozdrawiam, okejka poleciała ale nie wiem czy kierownik widział
  21. Jeśli masz jakiś kabel, trochę samozaparcia, czasu, odwagi to możesz ogarnąć samemu bo z tego co widziałem masz MMI3G+. Jeśli nie samemu to 300 400zł
  22. O to chodzi?
  23. qujot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Hohe Wymontowanie i zamontowanie dolnej osłony pokrywy tylnej, Limousine.pdf WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again! trójkąt jest na 2 śrubkach
  24. qujot odpowiedział(a) na qujot temat w Audi A6/S6/RS6
    Bałem się, że będzie za głośno i będę żałował ale jest elegancko Mam cały rozkodowany ale dzięki za propozycję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.