Treść opublikowana przez Bartek85
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie. a może sprawdzcie czy wszyscy macie taki sam dźwięk? najlepiej jest to słyszalne jak się siedzi w aucie i otworzy drzwi pasażera. lekka przygazówka tak do 2000 obr. mi się wydaje że to na 100% coś z turbiną
-
[B6 AVF] wymiana tarcz i klocków - oś tylna
dzięki letallec. a te drugie klocki to czym się róznią?
-
[B6 AVF] wymiana tarcz i klocków - oś tylna
witam. pomoże mi ktoś w doborze części w Intercarsie? bo nie mogę się z tym połapać jeżeli chodzi o tarcze to w etce znalazłem coś takiego: 8e0 615 601 P co w Intercarsie dało mi tarcze o numerze 24.0110-0261.1 i tu chyba nie ma problemu jeśli tarcze są 245 mm? jesli chodzi o klocki to w etce są 2 rodzaje i nie wiem które pasują: 8e0 698 451 A co daje w Intercarsie 13.0460-2820.2 8e0 698 451 E co daje w IC 13.0460-2886.2 które pasują do mojego samochodu? z góry dzięki
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ja też się podłączę do tematu bo dźwięk wystąpił u mnie i się jakby nasila. co ciekawe dźwięk ten nie występuje na zimnym silniku tylko na rozgrzanym. sprawdziłem to dzisiaj. więc o co chodzi? dlaczego na zimnym tego nie słychać?
-
[B6 AVF] Wymiana poduszki skrzyni biegów
Ile masz przejechane? Może przyczyna jest sprzęgło Wytrzymuje ok 200 tys. km. mam 170 tyś. może to i wina sprzęgła ale poduszkę też chcę wymienić. czyli nikt mi nie poda numeru tej poduchy???
-
[B6 AVF] Wymiana poduszki skrzyni biegów
szarpie mi przy zmianach biegów i coś stuka. dodatkowo biegi czasami ciężko wchodzą[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 21:14_________________________________________________czy nikt nic nie wie czy mnie po prostu olaliście?
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
ja już od roku jeżdzę na motulu Gdzieś w którymś poście Lukaszr pisał że może się wypłukać jakiś syf i może głośniej chodzić silnik. czyli nie ma opcji żeby to wypłukać?
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
witam. gdzieś na forum wyczytałem, że po zmianie na Motula( u mnie był wczesniej jakiś Longlife) mogą się wypłukać jakieś nagary i syf z silnika. czym to skutkuje i czy jest jakaś możliwość pozbycia się tego wypłukanego syfu z silnika?
-
[B6 AVF] Wymiana poduszki skrzyni biegów
witam. przymierzam się do wymiany tej poduchy i czy ktoś zorientowany mógłby mi pomóc w doborze części? chodzi mi konkretnie o numer poduszki do AVF. z tego co się orientuję to ta poduszka występuje razem z tzw. łapą. wymienię razem z tą łapą. mam jeszcze pytanie odnośnie tych elementów gumowo - metalowych co są w ilości 4 szt. czy to też trzeba wymieniać?
-
[ALL] Co może być przyczyną "jajowatych kół" ?
ale co w zawieszeniu może powodować taki efekt. zmieniłem koła i dalej jest to samo? może to wachacze albo amory?
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
ja kupiłem w lato 17" i teraz zastanawiam się nad zminą na 18". naprawdę 17" wydaje się mała. a co sądzicie o oponach 225/45 R18? co by nie obniżać za bardzo profilu :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
czy może mi w takim razie ktoś polecić jakiegoś specjalistę od wyważania kół w Warszawie? takiego który mi wszystko sprawdzi i postawi diagnozę czy to koła są przyczyną tych bić
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
felga jest dobra. a jak sprawdzić czy opona jest dobra?
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
pewnie chodzi Ci o pierscienie centrujące? nie, felgi zakładam bezpośrednio. wyważałem u tego gościa na Puławskiej przy Shellu. potem jeszcze doważyłem na samochodzie. myślicie że mógł spierdzielić robotę?
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
a czy problemy ze sprzęgłem lub dwumasem mogą dawać wibracje podczas jazdy?
-
[B6 AVF] Wibracje po wyważeniu kół
witam. już k...wa nie mam siły do tego samochodu. całe lato się męczyłem na 17 z tymi wibracjami. dzisiaj założyłem zimówki 205/55 R16, wyważyłem, potem doważyłem na samochodzie (wydałem 120 zł ;( ) i co? trochę lepiej ale cały czas telepie tym samochodem. Koledzy pomózcie. co to może być? co może dawać takie odczucia???? na kierownicy czuć lekkie wibracje, jak hamuję to też je czuć, jak wrzucę na luz i jadę to jakby mi d*pą zarzucało. miało być AUDI i miało być tak pięknie a jest wielka pupa. może ktoś już miał taki problem?
-
[ALL B6] Jaki to grill?
dzięki za wszystko. niezły naciągacz z tego pacjenta. już byłem zdecydowany... w ASO kupię sobie oryginalny S4 za połowę tego
-
[ALL B6] Jaki to grill?
no dobra. wszystko cacy. ale jak z trwałoscią tego home made s4 grill?
-
[ALL B6] Jaki to grill?
dzięki Panowie. już byłem zdecydowany kupić taki grill bo jest gdzieś już jednak widziałem w Audi grill z pionowymi chromami. chyba w A6 S-Line myslałem że do A4 też taki dostanę Młody a jak z jakością tego grilla? wygląda bardzo solidnie. Może warto zaryzykować bo wygląd jest mega P.S popatrzcie na te pierwsze zdjęcia ( czarny avant) czy on ma ori s4 grill? wyglada jakby miał pionowe chromy? czy mi się wydaje? http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://i13.photobucket.com/albums/a290/hardymaritz/Ollie2.jpg&imgrefurl=http://forums.fourtitude.com/zerothread%3Fid%3D3549385%26postid%3D46575261&h=515&w=800&sz=165&hl=pl&start=85&usg=__HMQXRHo934b6oQeDvvoQcQLDph8=&tbnid=FVpchMuw1YNW7M:&tbnh=92&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Bs4%2Bb6%26start%3D72%26gbv%3D2%26ndsp%3D18%26hl%3Dpl%26sa%3DN
-
[ALL B6] Jaki to grill?
cześć wszystkim. przeglądałem różne wątki i powiem szczerze że już się pogubiłem czy to S4, czy RS4, czy S-Line od jakiego modelu jest ten grill? i czy przypadkiem koleś nie przesadza z ceną? czytałem że te grille nawet w ASO nie są takie drogie. i drugie dręczące mnie pytanie czy do zderzaka też można kupić taki wzór? będzie pasować pod zwykły zderzak czy coś trzeba będzie rezać? http://www.allegro.pl/item459910300_grill_atrapa_audi_s4_a4_s_line_01_04_pion_chrom.html z góry dzięki. pozdro dla kumatych
-
[B6 AVF] problem LED w postojówkach - rozwiazanie?
witam. co powiecie na takie coś? rozwiąże to słynny problem z LEDami w B6? http://moto.allegro.pl/item456107402_warning_canceller_resetory_canbus_problem_z_komp.html
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
ale czy komputer to zaakceptuje czy wywali błąd?
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
panowie czy takie coś będzie dobre? i co dalej z taką diodą ? skąd wziąść oprawkę? http://allegro.pl/item435536620_dioda_led_5mm_red_blue_white_z_wbudowanym_rez_12v.html
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
dałem stary tłoczek. jest dobry. najpierw go jednak naoliwiłem i było za luźno. spowrotem go oczyściłem z oliwy i jest git
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja też już przeszedłem przez te męczarnie. zrobiłem to sposobem Diego. dzięki. P.S nie wolno smarować tego tłoczka bo później za luźno chodzi. w środku tłoczka musi być suchutko, bo to działa identycznie jak strzykawka pozdro