Treść opublikowana przez Roberto90
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
tak juz jest, to nie mały samochod a koni mogłoby byc wiecej. To nie problem tylko taki juz ten motor niestety :/
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Ok, czekam. Sprawdz czy nie popekał od spodu. Pozdrawiam...
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Ten modul jest w pelni sprawny? Ja jestem zainteresowany tak jak pisałem wczesniej... ---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Wiec ile za niego bys chcial?
-
Chyba para i woda z tłumika
tankuj na lepszych stacjach...
-
Nie chce wejść na obroty
Moze listwa wtryskowa... ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- A tak poza tym wybrałes zły prefix. Jaki masz silnik? ADR 125KM?
-
Automatyczne odpalanie na LPG
Wydaje mi sie ze zresetował się komputer instalacji gazowej. Bez gazownika sie nie obędzie...
-
Problem po wymianie przepustnicy . Audi a4 B5 1600 ADP 8V GAS . Umarła Bez Przyczyny
A nie odcina wam zasilania pompki paliwa sekwencja??? U mnie po przełączeniu na gaz pompka nie pracuje i nie ma mowy o awari.
-
Napinacz łańcucha rozrządu
A nie masz może jakiegos znajonego mechanika??? Ja pojechałem do warsztatu na wymiane ale zaczepił mnie jeden z tamtejszych pracowników i zaproponował mi wymiane w jego prywatnym garażu za połowe ceny... (100zł)
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Teraz takie strzelanie co by tu wymienić jest teraz bez sensu. Chyba nie obędzie sie bez specjalisty... Sprawdz może jeszcze wszystkie bezpieczniki. No niewiem... :/
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Ciężka sprawa kolego. Ale wydaje mi sie ze tu coś z elektryką silnika jest nie tak. ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- A jeszcze jedno... Jak w jakiej formie jest aku??? Może to jakis spadek napięcia, brakuje może mu prądu.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Hmm... ciężka sprawa. Myślę że nie obędzie sie bez VAG-a :/ A wcześniej tez gasł przy dodaniu gazu???
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Anie da rady delikatnie rozgiąć tego czegoś złotawego, zeby lżej wchodziło??? Jeśli nie wskoczy dobrze nie bedzie dobrze grało.
-
Szarpie podczas jazdy (głównie po dłuższym postoju)
Po 6 latach świece i kable bez zwłocznie wymien. Moim zdaniem to przebicie na kablach. Kiedy jest wilgotne powietrze na dworzu kable dostają przebicia. Najlepiej sprawdz to wieczorem czy skacze iskra. Ale jeśli mowisz ze kable mają 6 lat to wymieniaj. Swiece tez. Do tego wszystkie filtry. Kolego te wszystkie rzeczy to przecież podstawy. A wymieniałeś kiedyś rozrząd i paski??? ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ---------- klubowiczu żeby jeżdzić AUDI trzeba niestety inwestować. W ciągu 2 lat jej posiadania włożyłem juz prawie 5 tys. I mam jeszcze plany co do doprowadzenia jej do perfekcji. A 300zł po tylu latach to w cieniasa czy tico byłoby za mało...
-
Problem z odkręceniem świec.
A co do tej uszczelki na świecy to nie mogę sie zgodzić. Miałem wyciek oleju uszczelką pokrywy, olej wlał sie w gniazda świec i był problem z równą pracą silnika...
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Kiedy zakładasz moduł? Daj znac jak zrobisz. I jaki efekt.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Masz gaz??? Jak bedziesz wymieniał świece to zmiejsz szczerbinke na świecach. Jeśli masz gaz oczywiście...
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
A co do modułu to takiego kruchego nie widziałem chyba dobrze dostawała po tyłku Audica. Jak długo ją posiadasz???
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
HUCO to niestety jedyny zamiennik i moje marzenie bo tez mam problem z tym modułem. Ale wiesz co u mnie w motoryzacyjnym kosztuje bodajrze 690 zł.
-
Problem z odkręceniem świec.
Wlej troszke oleju silnikowego w gniazda. Tak zeby gwint przesmarował sie w trakcie pracy silnika. Jeździj tak kilka dni i spróbuj odkręcic.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
pod plastikową pokrywą silnika. Powinna wystawac taka chłodniczka z żeberkami. To jest właśnie ten moduł. Zdejmij tą plastikową osłone i odkrec go, przykrecony jest na 4 śruby (imbus).
-
Po wymianie rozrządu i termostatu, silnik się przegrzewa...gdzie jest problem ??
Wymiana uszczelniaczy to jedno, a gdzie wymiana zaworow i dotarcie gniazd zaworowych? Poza tym szczelność zaworow mozna sprawdzic na zdjetej głowicy. Uczszelniacze tez mogły paść od wysokich temperatur, termostat pewnie wyjął poprzedni właściciel bo sie przegrzewał silnik. Mogła nawet głowica peknąć z przegrzania. Takie rzeczy tylko u zaufanych mechaników, bo taki koszt całej naprawy może wynieść ponad 1000zł, a po co dwa razy płacić...
-
Pompa buczenie
Może jakiegos syfu Ci wlał. Znam takich ,,mechaników" ktorzy potrafią cos uszkodzic zeby przyjechac jeszcze raz i zerżnąć kase,,,
-
Brak płynu w zbioniczku wyrównawczym.
Jedz do warsztatu, mechanik obejrzy go na podnosniku powie Ci co musisz wymienic i po kłopocie. Za taki przegląd nie zerżnie z Ciebie niewidomo ile...
-
Pompa buczenie
No własnie... na jaki płyn zmieniłes???
-
Bierze olej i dymi na biało
remont głowicy załatwi ten problem...