Treść opublikowana przez Roberto90
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na benynie i brak mocy tylko na zimnym silniku
Filtr paliwa nie był wymieniany. Ale po rozgrzaniu na benzynie tez jest wporządku.
-
[ALL B5] Problem z płynem chłodniczym
Miałem ten sam problem, tyle ze nie miałem ogrzewania. Okazało sie ze to zapchana nagrzewnica ale juz rozwiązałem ten problem.
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na benynie i brak mocy tylko na zimnym silniku
Witam wszystkich, mam problem ze swoja B5 1.8 125KM benz.+LPG(sekwencja) . Chodzi o to ze po odpaleniu silnika nie chce wchodzic na obroty, dławi sie i około 1-2 km musze jechac praktycznie nie wciskając pedalu gazu, ponieważ dusi sie silnik. Dodam ze zachowuje sie tak tylko na zimnym silniku i tylko na benzynie, po przełączeniu na gaz samochód jedzie jak trzeba. Wymieniłem juz swiece i przewody ale nadal bez zmian. Proszę o pomoc i porady... Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Wymiana rozrządu- bez oddawania auta do mechanika
Ja zapłaciłem 100zł bo mechanik przyjął mnie w swoim prywatnym warsztacie w domu. Wczesniej sie z nim dogadałem.
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
zaślepka koloru siwego, a powinien byc podobno czarny wyświetlacz taki jak od km.
-
[B5 1Z] Dziwny problem z klimą
Mój problem wygląda tak samo jak Wasz koledzy, po podłączeniu VAG błąd silniczków sterowania klapkmi nawiewu. Wczesniej miałem problem z nawiewem poniewaz silniczek sie zaciął po podłączeniu VAG wszystko wróciło do normy, ale migający panel niestety pozostał...
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
Niestety... w moim przypadku to chyba rzeczywiście tylko zaślepki są koloru siwego, a powinny byc ciemne takie jak w miejscu na wyświetlacz przejechanych km. Ale dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam...
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
Dziek koledzy, a czy moze to byc tylko atrapa? Czytałem ze w niektorych przypadkach moze występowac. I wtedy nici z tego bajeru w moim przypadku
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
Mógłbyś wstawi zdjęcie dla porównania?
-
[B5 ADR] Zmiana licznika. Gdzie podłączyć kable?
Kolego czy na tych starych zegarach pokazywało Ci spalanie? Prosze o odp... Mam takie same i nie wyświetla mi sie nic na tych cienkich paseczkach wyświetlacza i zastanawiam sie czy we wszystkich modelach to dziala i czy mozna to naprawic???
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
Jak zmienić takie kodowanie kolego???
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
Witam, posiadam silnik taki jak w opisie. Mam taki problem, ze nie pokazuje mi średniego spalania. Czy to normalne? Wy tez tak macie? Prosze o odpowiedz, pozdrawiam
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
U mnie 25 stopni, nie czuje zmiany z benzyny na gaz.
-
[B5 ADR] Co piszczy pod maską??
Witam, mam chyba ten sam problem, pisk jest chyba identyczny, dodam ze też wymienilem rozrzad. Udalo Ci sie to usunac? Prosze o wskazówki pozdrawiam...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów.