Treść opublikowana przez Roberto90
-
Gotuje Płyn, brak ogrzewania 1.8 125KM
Pompa wody, u mnie to samo było.
-
dziwny dźwięk z silnika, napinacz? pasek? alternator? - filmik
Pod pokrywą masz łancuch... Tylko na zimnym czy jak sie rozgrzeje tez???
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
BOSCH S4 Silver polecam. Mam od 2 lat nie zawiódł jeszcze Cena 320zł chyba.
-
Wasze przebiegi benzynowców
bardzo smieszne he a tak serio? Powaznie mowie. Udokumentowany. A pozatym samochód długi czas w rodzinie...
-
Wasze przebiegi benzynowców
238 tys. km
-
Felgi i opony do A4 B8
Moge zaproponowac Ci 235/55/17 w ładnym stanie i do oddania za połowe ceny bo mi garaz zawalaja...
-
pomoc w wyborze zawieszenia
z tyłu masz tuleje belki. Ostatnio wymieniałem 100zł sztuka za lemfordera. Ja na przód załozyłem MasterSport, jezdze juz drugi rok i polecam.
-
wysoka temperatura
pompa wody na 110% miałem to samo
-
Wasze przebiegi benzynowców
237 tys. 1.8
-
Jak sprawdzić ciśnienie sprężania? filmik podczas pracy silnika
wykrecasz swiece po kolei w miejsce gniazda wpychasz manometr. Druga osoba kreci rozrusznikiem. Odczytujesz cisnienie na manometrze
-
[A4 1,8 ADR] Problem z obrotami biegu jałowego
Odpnij przepływke i zobacz czy jest jakas zmiana. Wyglada mi to na przepływomierz
-
Nie chce, odpalic.. Co to moze byc ????
a nie pokazywał Ci nigdy błednej temperatury? Czujnik zawyża temperature i nie załącza ssania. U kolegi w passacie tak było. Vag tez nic nie pokazał.
-
Nie chce, odpalic.. Co to moze byc ????
Czujnik temp. padł i nie załącza ssania. Moim zdaniem
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja zrobiłem juz 20 000 tys. i cisza
-
co myslicie o tych alusach
Jakie opony założyłes na 17? Kupiłem felgi, teraz bede szukał opon i potrzebuje porady...
-
co myslicie o tych alusach
Kupiłem takie 17 z oponami za 800 zł komplet
-
co myslicie o tych alusach
Polecam moje Ori z oponami i 5 sztuk za 600zł do negocjacji... Felgi 15'' 5x112 AUDI Włocławek ? Tablica.pl
-
Jakie opony pod 17?
Koledzy mam na sprzedanie opny 235/55/17 letnie. Ktos nie potrzebuje?
-
Jakie opony pod 17?
A amortyzatory seryjne oryginalne masz komfort 1ba czy sport 1be?
-
Jakie opony pod 17?
Kolego ja mam dokładnie te dystanse, od tego gościa: DYSTANSE 15mm AUDI, VW 57,1mm 5x112, 5x100 + ŚRUBY (2879746851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. DYSTANSE 13mm AUDI, VW 57,1mm 5x112, 5x100 + ŚRUBY (2879746730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wszystko ładnie pasuje, jakość wykonania bardzo fajna ok, dzieki. Powiec mi jeszcze czy u Ciebie jest -40mm?
-
Jakie opony pod 17?
A otwór centrujący pasuje? Jestem kompletnym lajkiem... :/
-
Jakie opony pod 17?
Tak sa od a8. Wiec bede potrzebował tych dystansów? Jaka cena? A co do felg to mamy te same to zależy jak glebe chcesz zrobić. U mnie zawias 1be nic nie tarło bez dystansów z gumami 225. Potem wsadziłem sprężyny weitec'a i na nierównościach troche słychać było tarcie, ale dało się jeździć bez większej szkody dla gumy jeśli myślisz o założeniu gwintu to obawiam się że felga oprze się na nim ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- dystanse z kołnierzem + śruby około 140zł za oś Chce dac 40mm w dół. Opony 205/50 Do tych opon i sprezyn bede potrzebowac dystansow? I jeszcze czy otwór centrujący pasuje do tych felg? ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Jakie jest Twoje zawieszenie przy tych felgach na dzien dzisiejszy?
-
Jakie opony pod 17?
Tak sa od a8. Wiec bede potrzebował tych dystansów? Jaka cena? A co do felg to mamy te same
-
Jakie opony pod 17?
A ile ją zglebic? Bede potrzebował do tych felg jakis dystansów? Jestem lajkiem w tym temacie...
-
Jakie opony pod 17?
Mysłałem o czyms takim: AUDI A 4 A4 B5 94-00 SPRĘŻYNY SPORTOWE 40 mm NOWE (2809639504) - motoAllegro Co myslicie? Chce wymienic tylko sprężyny.