Treść opublikowana przez Roberto90
-
Przekaźnik pompy paliwa
U mnie to samo, ten sam silnik. Pali od strzała po nawet dłuższym postoju. Wina tkwi gdzie indziej...
-
Przebieg silnika-jak długo silnik może być eksploatowany?
Moja b5 ma 240tys. przebiegu ale mam to wszystko udokumentowane, pieczątki niemieckie. Wiec mam nadzieje ze to rzeczywisty przebieg. Silnik chodzi jak nuwencja poza tym ze musze moduł cewki zmienic.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Ok, czekam na fotki tylko od spodu tego modułu...
-
Głośna praca silnika przy odpalaniu po dłuższym postoju - filmik
Moim zdaniem to ssanie automatycznie sie zalancza... U mnie tez tak jest i nie widzę w tym żadnego problemu...
-
Gaśnie po wrzuceniu na luz
100% przepustnica do czyszczenia, koszt 40zł, tak jak Sevi19 mówi 30 minut roboty. I sprawdz przy okozji szczelnosc układu dolotowego.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Zacząłbym od wymiany swiec, przewodów, tych fajek od modułu i sprawdz czy moduł Ci nie popekał. Od spodu sprawdz czy nie ma rys na tych plastikach. Mam podobny problem jak u Ciebie i jestem w trakcie poszukiwania tego modułu. Używany moduł kosztuje w granicach 100-170zl, nowy zamiennik to koszt 680zl, a orginał BOSCH to koszt ponad 3 tys. Dziwna cena prawda? Przewody i te ,,fajki" SANTECH kupiłem na allegro za 69zl, a za NGK (same przewody) w sklepie motoryzacyjnym kosztują 130zl. Sprawdz moduł i opisz w jakim jest stanie pod spodem, najlepiej wstaw dobrą fote... ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- A co do tego smrodu to czuć benzyne? Nie przepala jej i stąd ten zapach
-
Drżenie kierownicy i calej budy przy hamowaniu 130+
Przegrzane tarcze + kontakt z wodą = krzywe tarcze
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Kolego a jakie masz cewki??? Z modułem czy pojedyncze cewki?
-
Gril
Jaka jest różnica pomiedzy grilem przedliftowym a poliftowym???
-
Przekładka silnika z 2.5 tdi na 1.9 tdi
Kolego z takim tematem to nie w tym przedziale. Zamiesc ten wątek w ,,silnik diesla"
-
Głośne wtryski gazu
fotke tak zrobiłem, zamontowane sa poprawnie
-
Dziwny dzwięk
klime mam, sprawdze na wyłaczonej czy bedzie cos słychac
-
Głośne wtryski gazu
Tak wyglądaja... ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ---------- tak wygladaja... <br /><br />
-
Głośne wtryski gazu
do Płocka mam 34km, ale niewiem czy dam rade sie jutro wybrac... :/ Ale daj adres postaram sie.
-
Głośne wtryski gazu
na gazie chodzi juz 90 tys, ale niewiem czy to jej pierwsze wtryski bo kupiłem z gazem.
-
Dziwny dzwięk
nie, mam zwykły ADR 125KM
-
Dziwny dzwięk
Mam taki przypadek ze przy 2500 tys, obr słysze delikatny świst w trakcie jazdy, dzwiek dochodzi z komory silnika. Orietuje sie ktos co to takiego?
-
Głośne wtryski gazu
No tak, ale czy to normalne ze tak głośno pracuja? Jutro sprawdze i napisze
-
Głośne wtryski gazu
Mam pytanie, poniewaz mechanik powiedział mi że moje wtryskiwacze gazu są już zużyte i głośno ,,cykają" czy to naprawde czas na ich wymiane czy to normalne? Spalanie ostatnio wynosiło 13,5 litra przy spokojnej jezdzie.
-
Przebicie na kablach
Tez jestem zainteresowany takim modułem z cewkami bo tez mam przebicie. Kolego odkrec tan moduł i zobacz czy nie jest popekany od spodu. Ja mam tak u siebie. Zaizolowałem izolacja z nadzieja ze pomoże ale pomogło tylko na kilkanascie km..
-
Wieje przez drzwi
A te drzwi nie byly walone?
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
Chętnie bym pomógł ale nie mam pojecia... Chetnie dowiem sie od czego to jest.
-
Rosnąca temperatura po staniu lekkich korkach
a czujnik temperatury cieczy sprawdzałes? Kiedys miałem podobny przypadek ale auto gotowało mi sie podczas jazdy, przez uszkodzona pompe.
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura silnika
kolego miałem chyba to samo, u mnie miałem uszkodzona pompe wody (koszt pompy 180zl) i trzeba odpowietrzyc układ.
-
Czerwona kontrolka
Tak koledzy to był mały ubytek płynu hamulcowego, spowodowany zuzyciem sie gumek na cylinderku i trochę sie pocił. Dzieki za podpowiedz. Zamowiłem juz zestaw naprawczy jutro bedzie wszystko ok