Treść opublikowana przez Dawids
-
Głuche pukanie z tyłu
jak wyjąłem amorek to nie puka albo odkręciłem tylko u dołu to tez nie puka a puka jedna i druga strona z jednej odkrecam to z drugiej puka i tak na zmiane spreżyny są całe auto bez amorków nie stuka taka magia
-
Głuche pukanie z tyłu
myślisz że mechanicy sie tak pitolą zgodnie z instrukcjami jakoś inni tak wymieniają amorki i nic im nie stuka to co juz po rybach czy jeszcze mam tak spróbować jak napisałeś
-
Głuche pukanie z tyłu
Na podniesionym dokręcam jak mocno nie na chama i pneumatem
-
Wahacz poprzeczny tylnego zawieszenia
spoko w sumie sam do tego doszedłeś pozdrawiam
-
Wahacz poprzeczny tylnego zawieszenia
W każdym sklepie to dostaniesz nie mam juz co prawda numerów części bo zgubiłem ale tuleje ok 20 zł sztuka a śruby z nakrętkami tylko serwis bo są one od nastawy kąta kół i po wymianie na zbiżność to są te części które są ci potrzebne 8,9,10 z tego rysunku dobrze znalazłeś
-
Głuche pukanie z tyłu
a ja tuleje pod belką teraz to już chyba do śmierci mi wystarczą i amory mam zamiar wymienić tuleje na wahaczu górnym może to by było to ale na razie brak mi czasu U mnie takie głuche bicie z tył auta było spowodowane pękniętym mocowaniem linki ręcznego:) oglądnij dokładnie linke Patrzyłem na te pierdoły wszystkie wydaje sie być w porządku ostatnio stanąłem za autem i bujałem to też puka tak jakby z wnętrza ja obstawiam mocowanie jak rozwiąże problem to napisze Panowie odświeżę temat bo wymieniłem jeszcze górne mocowania amorków i dalej nic jak pukał tak puka bez amorka nie puka z puka ale one sa świeże o takim oznaczeniu może źle dobrane jakby ktoś coś wiedział czy to dobre amorki do mnie to niech napisze bo zaraz kupie nowe i się okaże ze znowu lipa oznaczenie amorków BILSTEIN 19-164489
-
Głuche pukanie z tyłu
a ja tuleje pod belką teraz to już chyba do śmierci mi wystarczą i amory mam zamiar wymienić tuleje na wahaczu górnym może to by było to ale na razie brak mi czasu
-
Głuche pukanie z tyłu
ale coś wymieniałeś/naprawiałeś względem tego wiesz kiedy u mnie to pukanie jest najbardziej słyszalne gdy jade po polbruku i to dosyć równym
-
Głuche pukanie z tyłu
no wiesz amory są nowe więc chyba dobrze założone no nie tak bardziej głuche a co to było u ciebie też o tym myślałem ale sprawdzaliśmy i niby jest git A teraz tak do wszystkich przepraszam po pierwsze za obsuwę z odp ale mam maluszka w domu i zajmuje mi cały czas a co do tego pukania to walnięta niby jest tuleja górnego wahacza z lewej strony i ostatnio tak jeżdżę wpadam specjalnie na dziury raz jedną raz drugą stroną i takie wrażenie jakby to właśnie tylko z lewj biło mocno może to ta tuleja musze kupić ze śrubą bo stara siedzi na amen i zaóważyłem że nie ma na niej tej podkładki jak coś ruszę z tematem to będe pisał a tym czasem jeśli ktoś jeszcze ma jakieś sugestie to prosze pisać każda pomoc się przyda pozdrawiam no ci powiem że odsłuchałem jeszcze raz i to jet bardzo podobne co to takiego
-
Głuche pukanie z tyłu
Witam panowie i panie jest problem już jakiś czas walcze i nic a mianowicie głucho stuka na nierównościach z tyłu wymieniłem amory na bilsteiny oraz cztery tuleje tylnej belki a dalej nic auto zachowuje się jakby nie miało z tyłu zawieszenia na trzepakach oczywiście jak zwykle nic nie widać. Może ktoś z was terz coś takiego przerabiał i ma jakiś pomysł bo już topie kase a nie ma efektów.
-
rzuca autem przy hamowaniu
a w jaki sposób mogą sie skrzywić piasty zresztą z przodu wymienione dwie
-
rzuca autem przy hamowaniu
Witam wszystkich mam problem z hamulcami Wymieniłem klocki z przodu i tyłu na nowe i przetoczyłem tarcze lecz nic to nie zmieniło dalej jak hamuje to trzepie mi całym autem i kierownicą dodam jeszcze że jak na postoju wcisnę dwa razy hamulec do oporu to robi się taki twardy że muszę odczekać chwile żeby móc ponownie go nacisnąć nie wiem czy to normalne i dlaczego tak telepie.
-
nastawnik kolektora
Witam wszystkich szybkie pytanie źle dzała nastawnik kolektora od kierowcy bank2 po odpięciu kabla i podpieciu raz zadziała dobrze i robi kolejny nie potrzbny ruch po którym wskakuje błąd na teście z vaga w ogóle się nie rusza czy jest możliwość że jednostka sterująca wysyła zły sygnał czy jest po prostu uszkodzony i do wymiany
-
Pompa,magiel czy coś innego?
Kolego masz jasnowidza przewód który prowadzi płyn do pompy ostatnio też miałem identyczny przypadek pękł ze starości i to wzdłuż już nie kombinuj bo zajeździsz pompę wstaw na warsztat rozbierz wymień wężyk a najlepiej dwa które tam są żeby już sie z tym nie paprać zalej płyn odpowietrz i miłej jazdy
-
Dlugo kreci jak zimniej
jaką instrukcje podrzucisz bo zieleń w tym temacie mnie ogarnia
-
Dlugo kreci jak zimniej
Oczywiście że wymieniałem silnik zdrowszy czy silnik który prawie nie jeździ może byc zdrowszy Jeśli ma dużo mniejszy przebieg to będzie zdrowszy no może i tak
-
Dlugo kreci jak zimniej
Oczywiście że wymieniałem silnik zdrowszy czy silnik który prawie nie jeździ może byc zdrowszy
-
Dlugo kreci jak zimniej
Nie każdy ja trzymam auto w garażu co prawda nie grzanym i tez jest wszystko sprawne a np. mój teść trzyma auto tak samo też disla i pali mu na dotyk jak to wytłumaczyć
-
A4B6 3.0 V6 problem ze skrzynią tiptronic
Dołączę się do tematu a jak sprawdzić stan oleju w skrzyni?
-
Skrzynia szarpie gdy zimna z 2 na 3 tiptronic
Witam panowie pomóżcie coś bo szarpie mi skrzynia przy przełożeniu z 2 na 3 i to tak konkretnie aly tylko gdy jest po nocy poźnieje też czuć przejście ale już nie tak w każdym bądź razie jest to odczuwalne podczas gdy wchodzi na wyższy bieg jak i zchodzi na niższy. Dodam jeszcze że olej wymieniałem jakieś 50 tyś temu dwa lata była płukana skrzynia olejem serwisowym i taki też został zalany plus wymiana filtra i było ok ale już nie jest na vagu błędów nie pokazuję chyba że nie umiem odpowiednio tego sprawdzić. Czekam na jakie kolwiek spostrzeżenia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema siema
-
Adaptacja nastawnika przepustnicy
Witam panowie próbowałem robic coś takiego zeby zadoptować nastawnik pow ymianie i nie widzi mi tej grupy 060 wię jaka grupa w moim przypadku za to odpowiada a może ktoś z was wie jak zrobić taką adaptacje wszelkie sugestje miło widziane niżej wklejam to co robiłem i nie widzi grupy 60 PROCEDURA ADAPTACJI PRZEPUSTNICY W POJAZDACH Z PRZEPUSTNICĄ DBW (protokół KWP-2000) (Sprawdź czy komunikacja z silnikiem jest realizowana przez protokół KWP-2000 - informacja widoczna w lewym, górnym rogu ekranu "Odczyt z sterownika"). Niektóre przykłady pojazdów, w których sterownik silnika wykorzystuje KWP-2000 ( rok prod. 2002 + ): / A4 / Passat / Touareg. Zapłon włączony, silnik nie pracuje! [Wybór] [01 - Silnik] [Nastawy podst. - 04] Wybierz grupę "060". [idź!] Na górze ekranu powinna pojawić się informacja: Nastawy podstawowe: OFF. Kliknij przycisk: [ON/OFF/Dalej] Powinien pojawić się komunikat: Nastawy podstawowe: ON. Po przełączeniu na Nastawy podstawowe w górnym, prawym polu ekranu pojawi się informacja: "Adapt. trwa" i rozpocznie się proces adaptacji. Można będzie również usłyszeć pracę przepustnicy i zauważyć jak zmieniają się pewne wartości wyświetlane przez program VAG-COM. System należy pozostawić w nastawach podstawowych przez około 30 sekund, po czym ponownie kliknąć: [ON/OFF/Dalej] wyłączając w ten sposób Nastawy podstawowe. Na górze ekranu powinna pojawić się informacja: Nastawy podstawowe: OFF [Gotowe, powrót] PODCZAS WYKONYWANIA POWYŻSZEJ PROCEDURY NIE WOLNO DOTYKAĆ PEDAŁU GAZU I SILNIK NIE MOŻE BYĆ URUCHOMIONY.
-
Amory do 3.0 tdi jakie
Witam panowie i panie pomóżcie bo nie wiem co mam kupić amortyzator z tyłu się leje już pora na niego i taeraz moje pytanie co mam kupić jaki będzie zestaw najbliższy orginału mam amory te czerwone a auto dosyć nisko stoi czy jest to zawieszenie sportowe.
-
felgi do a4 b7
Będą napewno sa super!
-
Podpora Wału
Problem z filmiku już rozwiązany dwa łożyska z przodu i po kłopocie a podpora jest oki ale i tak dzięki.