Treść opublikowana przez ohkyomoon
-
[ALL B5] Chip po wizycie u "WITKA"
dzięki, że przetarłeś szlaki co pozwoliło na zrobienie takich modów .Dawno cię nie było.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam . Mam pytanie. Czy ktoś z was ma zamontowaną taką zabawkę pod tytułem Turbo Timer? Jeżeli tak to jaki i jak się sprawuję? Potrzebuję do swojej niuni takie coś zaimplementować, gdyż jak jeżdżę po mieście i za krótką ostudzę turbinkę, to wnet się zapie...a syfem i potem muszę ją przeganiać po banie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Współczuję nike21. Poniekąd znam to uczucie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
128 tyś. coś nie chce mi się wierzyć w ten przebieg.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to już nieźle się zapowiada No to panowie typujemy. Obstawiam jakąś A5. Dasz się kobznąć oczywiście
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
ja upalam swoją niunie dosyć mocno i 8 mi się nie udało przekroczyć. pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To już wiem od kogo to choróbsko złapałem. Madas siedziałeś obok mnie na spocie, zarazo jedna . Mam identyczne objawy. Chorobowe poproszę
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Ja mam 1,9 tdi ASZ (silniczek od A3) i moc rzędu 195 km i 400 nm. Powiem szczerze, że nie zamienił bym tej furki w żadnym wypadku na 2,5. 2,5 więcej pali jest kosztowniejszy i więcej z tym problemów. A takie grzebane 1,9 tdi "zjada" takie 2,5tdi na śniadanie.No chyba że tak jak poprzednik powiedział chcesz 4X4 to już niestety raczej łatwiej znajdziesz 2,5. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za spota. Musashi mam nadzieję, że cię kark jutro nie będzie bolał :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękuję o a to ciekawe ... a Ty tym razem jak ? PS. zaproś jeszcze Panie z S8 na spota .. z tego co Łukasz z Phaeton-a mówił to chyba z Lubonia z pewnej firmy od skrzyń :gwizdanie: Tak dokładnie Jacek z Lubonia.Naprawia skrzynie do ciężarówek i autobusów. Pięknie się tym lata
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no no ... na spota w końcu zawitaj w niedzielę ... ale gokartów nie ma w KC myślę , że tym razem uda mi się przyjechać. Wczoraj kolegę nikusia na niestachowskiej mijałem. Bardzo grzecznie jechał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BMW M3 3.0 benzynka ponad 300KM. Furka mojego starego, dobrego kumpla
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://picasaweb.google.com/cooyoot/StreetLegalIV#5391389481971151794 właśnie tym egzemplarzem gnałem.Pozdrawiam p.s. Karol GRATULACJE!!!
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Poziu rozdajesz te Baciki, czy do gwiazdki wszyscy czekamy? Wykresik dostałeś i dane a tu wielka cisza :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
pewnie gecocars , albo wojtek s.
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
poproszę o koszty takiej zabawy, jeśli to możliwe.ślicznie to musi gnać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NIKE 21 nie bądź taki aptekarz :> ta była na pewno dłubana, więc ponad 300 miała. Wrażenia z jazdy: bezcenne. Ta moja A4 to dla mnie teraz mół bagienny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co przesiadasz sie na M3 .... poszalej S4 i wtedy porównaj .... jeździłem a8 4.2 i powiem że ta "bm-ka" leje takie a8, że aż miło. W tym 3.0 było 300KM i naprawdę ma bardzo długie biegi iverson to właśnie było coś podobnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeździłem dzisiaj BMW M3 3.0 benzyna. Powiem tyle, dostałem takich kompleksów, że maskara. Autko zglebowane, kurde takie bąki się tym kręci, że myślałem że mi głowę urwie. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Wykes do oceny
jak jeździsz spokojnie, to po co chcesz podnosić jeszcze moc. Zupełnie nie rozumiem czego ty chcesz. Zupełnie dwie wykluczające się kwestie. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapitala tak jak jeden z forumowiczów napisał: jedynka - raczej nic się nie dzieje dwójka - cos sie zaczyna trójka - oooo mamy moc i tak do czerwonego pola koniec mocy czwórka oooo znowu tak jak na trójce itd. do szóstki w przyszłości będzie czujnik egt i wskaźnik doładowania. Problem w tym że obudowę do zegarów nie chciałbym na słupku tylko zaraz za kierownicą a taką znalazłem tylko w usa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Raczej nie. Wyjeżdżam na południe Polski w piątek i wracam w niedzielę. Myślę że na następnym spocie będę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heble założone. teraz spokojne docieranko .pozdrawiam wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam .heble 312mm kupione(na naszym poznańskim śmietniku).Mam nadzieję że teraz dęba będzie stawała moja niunia, bo te co były to spowalniacze. Jutro montaż.
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Teraz to się maliny zbiera