Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    auto rok 2001 polowa wiec chyba 4 pin być powinno sprawdzi mi ktos po vinie ? WAUZZZ8E12A039109 nie mam dostepu do etki z pracy
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zasilić cewki z długich h7 i git. nie rozumiem co mam zasilać jakiej marki kupić palniki? i regulacja pozioma do czego służy?
  3. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja już się pogubiłem wyżej było napisane ze przekładam wszystko ze swojej lampy do bixa, a teraz mam szukać przetwornic ? już nie wiem. to w końcu mogę wsadzić graty ze swojego xenona do lamy bixenon czy muszę kupić przetwornice które będą pasowały do obudowy lamy bi X_X
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozumiem ze mam wtedy szukać palnika pod 4 pin bądź 12 http://allegro.pl/xenon-ksenon-d1s-osram-2-sztuki-najtaniej-komplet-i4825065718.html http://allegro.pl/xenon-zarnik-zarowka-d1s-philips-100-oryginal-i4975908269.html http://allegro.pl/xenon-ksenon-d1s-bosch-1-sztuka-najtaniej-oryginal-i5032549150.html
  5. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daj link do postu. Jeśli masz auto do 2003 roku musisz wywierać jeśli po to nie. Kolor kierunku powinien być taki sam nie było różnych były tylko białe kierunki z pomarańczowymi zarowkami. A nie tak jak w b7 ze były różne. Jeśli masz xenon to nie musisz kodowacnaciepane z GT-I9195 #65804 regulacja pozioma - czy mam po wymianie lamp ta regulacja ustawiać coś względem czegoś? jakiej firmy kupic palniki? osram philips czy cos innego, nie bede na razie robil moda na soczewke z b8
  6. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki za info, jeszcze 1 pytanie, czy mógłbyś spojrzeć na fotki z mojego postu z lampami bixenon, czemu są rożne kolory kierunków? jakie jest oznaczenie oryginalnego palnika w lampach xenon? trzeba coś kodowac ? trzeba wywiercić dziurę w błotniku, od czego to jest regulacja?
  7. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inneprzy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2SMasz gole w sesie bez odblysnika itpnaciepane z GT-I9195 mam takie jak na zdjeciu http://naforum.zapodaj.net/3fc45c8a7263.jpg.html
  8. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w bixach masz d1s, w ksenonie chyba d2s a co za tym idzie to i przetwornice też raczej inne przy wyjmowaniu nic nie czekam, nie kombinuję, aku nie ruszam, prościej nie będzie kupić gole lampy bi? do tego soczewkę od b8 i możesz pójść w inne żarniki typu d4s i przetwornice kioto a za stare lampy jakiś $ też dostaniesz Wysłane z mojego LG-D802 mam gole bixy chce osprzęt przełożyć z lamy xenon z auta , tylko nie wiem jaki kupić nowe żarniki rozumiem ze d2S
  9. rav85 odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6
    w s4 b6 dyfuzor jest n 2 kominy, jeżeli mówisz o zwykłym zderzaku nie sline to możesz dokupić dola dokładne na 1 komin , 2 kominy
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, kiedyś pytałem i już nie pamiętam, mam oryginalne lampy xenon , chce zamienić klosze lampy na bixy zostawiając osprzęt z lamp xenonowych , czy poza wierceniem dziurek w błotniku i kodowaniu wszystko da się przełożyć plug and play? mowa o przetwornicach i żarnikach od razu chciałbym wymienić żarniki xenonowe , jakie są żarniki w lampie xenon d1S czy d2S zeby nie robic sobie kuku , przy demontazu lamp trzeba odpinac akumulator? ile czasu od odpięcia prądu musi minąć aby wyciągnąć przetwornice i nie zostać porażonym prądem? czemu te lamy maja rożne kolory kierunkowskazów? jedna pomarańczowy drug\a przezroczysty/biały w jednej jest żarówka pomarańczowa a w 2 nie? na tej lamie widać jak by osad farby z żarówki kierunkowskazu ? czy da się to jakoś wyczyścić ?
  11. rav85 odpowiedział(a) na Kazek 1.9 temat w Audi A4 B6/B7
    zółta kostka od fotelów jest od airbagów , ta pod tyłkiem łączy poduszkę w fotelu z wiązka idąca w podłogę auta, sprawdź czy masz poduszkę w kierownicy czy tylko zaślepkę, podepnij do vaga i sprawdź błędy, poszukaj opornika , w liczniku nie ma żarówkę tylko są diody wlutowane wiec nie mógł wykręcić żarówki, chyba ze uszkodził diodę i skręcił licznik
  12. rav85 odpowiedział(a) na Kazek 1.9 temat w Audi A4 B6/B7
    kopiłeś taki auto czy gdzie w warsztacie coś naprawiali i udoskonalili? , jeżeli kupiłeś to może po dzwonie jest
  13. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze ktos sie skusi http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=259890302&cd=635586783540000000&asrc=st|fs http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=263521248&cd=635592234920000000&asrc=st|fs http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=262463375&cd=635532202290000000&asrc=st|fs lol
  14. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko się da...ale czy jest sens się z tym pier....
  15. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy da sie wyrezac z lusterka 10 pin lusterko 14 pin ?
  16. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PANY jak sciagaliscie lustra zewnetrzne to tam pod trojkatem jest taka gabka , po zmianie luster montowaliscie ja spowrotem ? , poleglem z wyciagnieciem wiazki lustra z drzwi , tam przy glosniku odpialem kolek mocujacy wiazke ale gezies na wysokosci polowy drzwi cos cholernie trzyma ten kabel, a na zewnatrz pogoda nie na taka robote wiec bede czekal az sie ociepli :-(
  17. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a może ktoś mi to w etce sprawdzić dla świętego spokoju?
  18. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra to teraz z innej beczki czy nadkola szmaciane z s4 b6 kombi pasują do a4 b6 sedan? czy jest różnica miedzy nadkolami od auta bez Q i z Q
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moduły mam full silniczki pod skladeane lustra bez literki mam wyszarpać ta wiazke czy jakoś inaczej sie zabrać za to? żeby czego się urwać a ściągnąć z mocowań, i jak później zamontować ta wiązkę żeby nie latała i hałasowała w drzwiach?
  20. rav85 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w Audi A4 B6/B7
    jeden tlumikarz jest od razu jak wjeżdża się do Piaseczna od strony wyścigów , rozwidlenie w prawo wjazd przez bramę pareset metrów przed lidlem, Okulickiego 5A
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dożo jest zabawy żeby wymienić cale lusterka ze zwykłych na elektrycznie składane? pomijam ściąganie boczka , zmianę silniczków, chodzi mi o to czy jak zrzucę boczek to kostki łączące lustro do instalacji w drzwiach są jakoś dostępne normalnie? bo chciałem to jutro zrobić ale zimno trochę wiec pytam się czy jest sens rozbebrac drzwi w taka pogodę, i co najważniejsze czy jest to zabieg plug and play? czy trzeba dorezac jakieś kabeki do kostek
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć, maja składane lusterka 10pin można kodowacz w vagu aby prawe lusterko opuszczało wkład w stronę krawężnika? czy jest to bajer tylko dla posiadaczy 14 pinowego lusterka kierowcy z opcja pamięci? pytanie nr 2 , jeżeli posiadam z fabryki auto z lusterkiem wstecznym foto, to czy mam pociągnięte wszystkie kable aby wsadzić wkłady do lusterek zew foto?
  23. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ponawiam pytanie.
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy przelaczniki tylnych szyb elektryczych sa takie same jak w drzwiach pasazera przod ?
  25. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zauważyłem tez ze w kostce podłączeniowej szyb 4x jedna ma10 pinów a 2 przełącznik ma pinów 8 ? X_x

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.