Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przód czy tył?
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy ceny sa w miarę ok? Zderzak przód S4 B6 – kompletny halogeny, grill , kratki , zaślepki sprysków - 1400 zł Grill w maskę S4 z emblematem – 300 zł Obudowy lusterek S4 – 400 zł Listwy drzwiowe S4 – 1000zł Listwy progowe S4 – 250 zł Kierownica S4 nowo obszyta z poduszka – 400 zł Licznik S4 – 500 zł Recaro białe grzane B6 – 3800 zł RNS-E z koszem antena 1800zł Schowek z lodówka – 450zl BT High + wiazka + antenka + mikrofon – 500zl Tempomat moduł + obudowa + manetka 380zl Felgi AVUS III z oponami 2200zl opony pirelli P Zero Rosso + Zero Nero 18/225/40 Wydech S4 B6 700zl Wycieraczki AERO 180zl Elektryczna polka 450zl Boczki z roletami pod korbotronik kolor soul – 200zl Klapa z oryginalna lotka S4 - 400zl Zderzak tył S4 1600zl pdc przód + tył komplet 950zł
  3. https://pl-pl.facebook.com/sportmile
  4. jak się teraz pozbyć tego problemu?
  5. Moja sytuacja : mechanik naprawiał mi cieknący zacisk lewy tył, po tym zabiegu pedla hamulca działał w miarę prawidłowo , przy wciśnięciu auto hamowało ale nie z taka silą jak to było przed naprawa zacisku, postanowiłem pojechać na odpowietrzanie - pomyślałem ze może złe były odpowietrzone, odpowietrzyło się cały układ ponownie, po tym zabiegu jest już kompletna kupa, auto nie hamuje ledwo bierze jak pedla wciśnięty jest do samej podłogi, praktycznie wpada , wcześniej tak nie było , przy pompowaniu pedlem hamulca w zbiorniczku płynu pojawiały się bąbelki powietrza i płyn pracował gorą dol, stwierdził e to padnięta pompa hamulcowa?
  6. jaki oznaczenie maja tylne zaciski od s4 b6?
  7. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czytałem temat o bixach ma forum ale do końca nie jestem pewny co i jak: wiec mam oryginalne xonony z poziomowaniem i spryskani, chce założyć lamy bixenon " przełożyć osprzęt z xenona do bixenona i teraz pytanie: czy - muszę wiercić dziury w błotnikach do regulacji? jak tak to gdzie jakieś foto potrzebuje - czy osprzęt pasuje plug and play ? - czy na fisie będzie jakiś błąd? chyba nie ponieważ zmieniam same gole lampy
  8. podeślesz filmik, bo tez muszę wyczyścić nagrzewnice
  9. wydaje mi się ze grzana kiera 3 ramienna w b6 nie występowała, jeżeli jest to proszę o jej numer
  10. rav85 odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    AVJ 150 HP trasa 80-100 - 6,8 L trasa 100-130 - 7,8 - 8,6 L miasto korki nie wiem ale pali mi z 15-18
  11. pod pedałem sprzęgła?
  12. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale po co je regulowac ? Mi sie same reguluja odnosnie wysokosci na tylnej belce jest regulacjavwzgledem obciazenia , o to chodzi czy o zupelnie cos innego ?
  13. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie dziury ? Tez sie przymierzam do bixow i myslalem ze sa p&p
  14. tak z literka na końcu H
  15. heja, podpowie mi ktoś jak to jest z książka telefoniczna które zczytywana jest do RNS-E z przez moduł BT z telefonu ? w telefonie mam namiar na osobę X po skopiowaniu z automatu do RNS-E nie widać tej osoby , ja ja dodać manualnie? tak aby była widoczna w książce w aucie?
  16. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest jakies rozwiazamie na rns-e i ksiazke z modulu bt h? Kopiuje mi z telefonu kontakty do rnse bt ale nie vlwidac paru numerow ktore sa zapisane w komorce
  17. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miał ktoś coś takiego? przed zastawem klimatronika było tak 01810 - Actuating Motor for Temperature Flap; Right (V159) 41-00 - Blocked or No Voltage po nastawie grupy 001 01842 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap; Right (G221) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed klima na low , po stronie kierowcy dmucha zimnym powietrzem po stronie pasażera ciepławym
  18. Pozdrowienia dla czarnego b7 kombi z klubowymi ramkami dziaj ok 19.20 przy Wilenskim
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co to ten "telematik"? Sterowanie rns-e nie jest z kiery MF? Po co jeszcze ten panel? wyczytałem ze jest to coś na zasadzie SOS wciskasz i łączy się z karetka strażą itd , namierzając położenie auta po gps ,
  20. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to to oryginał czy odnawiane? http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i4689596551.html brać taki czy szukać z opcja telematik maja tel po BT z RNS-E
  21. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witajcie, czy jest możliwość wyregulowania maski na zawiasach przy podszybiu? aktualnie od strony pasażera odstaje mi poza obrys błotnika
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za ile proszę dane na pw
  23. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz może takie 2 na zbyciu?
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy jest jakaś różnica miedzy głośniczkami pdc 4B0 919 279 a 8E0 919 279 ? potrzebuje do PDC przód - tył a4 b6
  25. Hej nie zdazylem jeszcze gratow przelozyc na auto :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.