Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chopy, prośba o podanie numeru części trójnika, aktualnie ucieka mi przez niego płyn chłodniczy
  2. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie proszę o numer trójnika do 1.8T AVJ 150HP oska , aktualnie przez niego ucieka mi płyn chłodniczy i jest do wymiany
  3. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    lotkę smarowałeś tym klejem po całości czy jakoś punktowo?
  4. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    ta piankowa to taka sobie mam listwy wewnętrzne s4 tym przyklejone i jak deszcz popada to zbiera się woda pod listwa
  5. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    a jaka dobra taśmę 2 stronna polecacie?
  6. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    zastanawiam się jeszcze czy nie wywiercić dziur w klapie ponieważ lotka ma mocowania na śrubę + klej do szyb
  7. w Warszawie za to samo by ci policzyli z 900zl wiec jak dla mnie to tanio
  8. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie jaki polecicie sprawdzony klej do szyb aby zamontować lotkę s4 do sedana? tak aby podczas myjni bądź jadąc na autostradzie ponad 200 km/h nie odpadł i nie zabił kierowcy z tylu?
  9. Panie uderzaj do ASO jeden halogen 460zł ^^
  10. rav85 odpowiedział(a) na marekg temat w Nadwozie i Wnętrze
    nie wiem ja u was ale ja wcześniej miałem podłokietnik bez mcdonalda i teraz mam z mcdonaldem i oryginalna apteczka audi pasuje ok do innych modeli różnią się trochę wielkością i szerokością ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- 4L0093108B - 36zl brutto w aso 4L0093108C - 45 zl brutto w aso nie wiem czym się różnią
  11. gdzie znajduje się ten parownik w b6? robiłem ozonowanie klimy , 2 tygodnie było ok i znowu przy odpaleniu auta przez 10 sek śmierdzi mokra szmata/szczurem
  12. emblemat sline jest wciśnięty na 2 bolce , normalnie go się wyciąga w b6
  13. no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania? golusieńkie jak dupcia niemowlaka u mnie w mazdzie chcieli za lakierowanie 1500zl sztukę żeby było porządnie zrobione na parę lat, wiec 2 błotniki + lakierowanie 5400zl tak wiec na razie śmigam z pordzewiałymi i modle się żeby ktoś mi wjechał ze swojej winy ze szrotu są same pordzewiałe albo powgniatane jak by ktoś je kopal , kupować taki i go szpachlować bez sensu a zamienniki te po 99zl to cienkie jak kartka papieru a spasowanie jak by pijany chinol montował , nic nie pasuje ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- te po pińcet to to samo co po 99zl tylko ze ci niby lakierują pod kolor twojego auta z tym ze cieniowanie innych elementów do błotnika musisz zrobić we własnym zakresie No właśnie nie. Zwykły blotnik mają po 300zl a ocynkowany 500zl. Ale ile w tym prawdy:whistling: miałem ten droższy i to to samo co te po 99 zl które tez odesłałem do sprzedawców bo jakość była mizerna, jak by był dobry tak jak oryginał przynajmniej z 60% to bym zostawił zamiast jeździć z pordzewiałem bądź mieć na względzie wydatek ponad 2tys na błotniki ;/
  14. COLOURLOCK ZESTAW PIELĘGNACJI SKÓR SOFT MOKOTÓW (4135682253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja kupilem to , jutro odbiore i w majowke bede czyścił recarosy, martwią mnie tylko te załamania skory w fotelu kierowcy w trzymaniu bocznym i przy tyłku zrobię foto strony przed czyszczeniem i po jeżeli będę miał taka możliwość zestawik odebrany z lewej made in USA preparat do plastików i opon z prawej do czyszczenia skory dobra skończyłem czyszczenie i zabezpieczanie skory i plastików + opony, zajęło mi to 6 godzin efekt zadowalający, jedyne co muszę zrobić to kupić zestaw do regeneracji skory colourlock a+ wysłać zagłówek aby mogli dobrać farbę do fotela bo na dzień dzisiejszy fotel kierowcy wygląda tak
  15. no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania? golusieńkie jak dupcia niemowlaka u mnie w mazdzie chcieli za lakierowanie 1500zl sztukę żeby było porządnie zrobione na parę lat, wiec 2 błotniki + lakierowanie 5400zl tak wiec na razie śmigam z pordzewiałymi i modle się żeby ktoś mi wjechał ze swojej winy ze szrotu są same pordzewiałe albo powgniatane jak by ktoś je kopal , kupować taki i go szpachlować bez sensu a zamienniki te po 99zl to cienkie jak kartka papieru a spasowanie jak by pijany chinol montował , nic nie pasuje ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- te po pińcet to to samo co po 99zl tylko ze ci niby lakierują pod kolor twojego auta z tym ze cieniowanie innych elementów do błotnika musisz zrobić we własnym zakresie
  16. jak cos to mam na sprzedaż te 2 pokrętła jezeli bys mial zepsute
  17. rav85 odpowiedział(a) na barb123 temat w Audi A4 B6/B7
    chodzi ci o cały wydech d kolektorów do końcowego tłumika? ja mam wstawione wydechy z s4 końcowe tłumiki i nie było żadnych komplikacji, zbiornika nie wymieniałem, kwestia zespawania rur ze sobą i tyle , jeżeli chcesz uzyskać lekko buczący dźwięk przy schodzeniu z obrotów i przy przyspieszaniu to od razy wywal tłumik środkowy , naprawdę daje to bardzo fajny efekt i nie mączy w długich trasach
  18. rav85 odpowiedział(a) na barb123 temat w Audi A4 B6/B7
    nie będzie przeszkadzać ja mam wydech od S4 a s4 wszystkie maja Quattro i pasuje plug and play a baku nie zmieniałem
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak z nieba spadła ta muza wczoraj w jakim radiu leciała Mariola i cały wieczór się zastanawiałem szukałem dzwoniłem i moglem wejść na forum i ogarnąć ;/ wszystkie utwory których szukałem wczoraj wrzuciliście
  20. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak myślałem że to DOG tylko gdzie to kupić w detalu... ale kupić urządzenie? czy obudowie karty, jeżeli obudowę to piszesz ze chcesz kupić i za 25 zł przysyłają nowa
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    alarm jest audi a immo DOG-BLOCK E IN SPiiD
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie od lat zastanawiam się nad tym do czego służą te 2 magiczne przyciski na pilocie karcie? może ktoś mnie oświecić?
  23. tylko ze na allegro to masz same parchy od handlarzy którzy się prześcigają który taniej wylepię szrot i sprzeda z zarobkiem , sprowadzeniem i opłatami za 16k, mam dobrego kolegę który ma parę niestety samochodowych komisów i wiem jak to wygląda w praktyce z tymi autami, sam mi powiedział " dopóki Polak będzie debilem i będzie chciał spełnić swój german dream do póty on na tym będzie trzepał siano " auta które sprowadza są po dzwonach i zalaniu bo na tym da się zarobić , i nie chodzi tu o zarobki 1 tys zl na aucie bo mu się by to nie opłacało , żeby interes się kręcił to na aucie musi przyciąć 3-5 tys zależny od marki modelu i rocznika , serwis jest wykonywany w sąsiada w garażu , tak aby zatuszować niedoskonałości i mniej sprawne oko klienta, książka serwisowa jest dokupowana a kręcenie licznika to norma, większość aut w TDI z lat 2006-08 ma przeloty 370+ , jak ktoś się łudzi ze kupi b6 2001 rok w dizlu z przebiegiem allegrowym czyli do 200tys to polecam iść do lekarza , zdążają się wyjątki ale to jest jak wygrać w totka , dobrych samochodów nie ma każdy ma swoja ukryta historie chyba ze sam sobie sprowadzisz z zagranicy auto o wiele drożnej niż perełki u nas to wtedy możesz powiedzieć ze auto jest pewne , zazwyczaj w 95% bo znam salony w warszawie w których auta spadały z lawety, podnośników albo miały szpachlowane elementy na szybko z lakierowaniem bo klient za parę dni miał odebrać swój pojazd salonowy. reasumując na koniec , dopóki będą chętni na auta po 16 tys łudzący się na igle i prezent od handlarza to interes się będzie kręcił a przeglądając dział zakup kontrolowany widać sporo takich osób które by chciały kupić b6 za 18 tys czy b7 za 23tys amen ja swego czasu chciałem sprzedać swojego , cena wyjściowa była 25tys zl do negocjacji oczywiście dzwonili i dawali po 16 tys wiec powiedziałem , kij wam w oko i auto zostaje do usranego jako 2, 3 czy 10 , wiem co robiłem przy aucie i jakie były ceny za części , jeżeli ktoś ma pewne auto nie sprzeda go za grosze dlatego teraz wrzuciłem recarosy i parę innych gratów i na pewno nikomu nie będę za darmo robił prezentów gdzie same fotele w dobrym stanie to wydatek ok 4-5tys nie jest to moje 1 czy 2 auto i wiem jak sprzedaje się auto na które masz kwity za części , serwis i wpisu w książce to jak klient który ma trochę oleju w głowie przyjedzie to kupi za cenę która jest wyższa od allegrowej bo będzie miał święty spokój a nie skarbonkę bez dna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.