Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
chopy, prośba o podanie numeru części trójnika, aktualnie ucieka mi przez niego płyn chłodniczy
-
trójnik 1.8T
Panowie proszę o numer trójnika do 1.8T AVJ 150HP oska , aktualnie przez niego ucieka mi płyn chłodniczy i jest do wymiany
-
klej do lotki s4
lotkę smarowałeś tym klejem po całości czy jakoś punktowo?
-
klej do lotki s4
ta piankowa to taka sobie mam listwy wewnętrzne s4 tym przyklejone i jak deszcz popada to zbiera się woda pod listwa
-
klej do lotki s4
a jaka dobra taśmę 2 stronna polecacie?
-
Proszę zajrzyjcie i oceńcie logi Auto muli po gwałtownym dodaniu gazu
jak nie ma mocy to przepływomierz może być sprawca
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
nie bo pod polka jest karoseria
-
klej do lotki s4
zastanawiam się jeszcze czy nie wywiercić dziur w klapie ponieważ lotka ma mocowania na śrubę + klej do szyb
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
w Warszawie za to samo by ci policzyli z 900zl wiec jak dla mnie to tanio
-
klej do lotki s4
Panowie jaki polecicie sprawdzony klej do szyb aby zamontować lotkę s4 do sedana? tak aby podczas myjni bądź jadąc na autostradzie ponad 200 km/h nie odpadł i nie zabił kierowcy z tylu?
-
Zderzak s4 b6 przód a zwykłe halogeny
Panie uderzaj do ASO jeden halogen 460zł ^^
-
Apteczka
nie wiem ja u was ale ja wcześniej miałem podłokietnik bez mcdonalda i teraz mam z mcdonaldem i oryginalna apteczka audi pasuje ok do innych modeli różnią się trochę wielkością i szerokością ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- 4L0093108B - 36zl brutto w aso 4L0093108C - 45 zl brutto w aso nie wiem czym się różnią
-
Gdzie ? jak ? kiedy ? serwisowac klime
gdzie znajduje się ten parownik w b6? robiłem ozonowanie klimy , 2 tygodnie było ok i znowu przy odpaleniu auta przez 10 sek śmierdzi mokra szmata/szczurem
-
Renowacja skóry na kierownicy
emblemat sline jest wciśnięty na 2 bolce , normalnie go się wyciąga w b6
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania? golusieńkie jak dupcia niemowlaka u mnie w mazdzie chcieli za lakierowanie 1500zl sztukę żeby było porządnie zrobione na parę lat, wiec 2 błotniki + lakierowanie 5400zl tak wiec na razie śmigam z pordzewiałymi i modle się żeby ktoś mi wjechał ze swojej winy ze szrotu są same pordzewiałe albo powgniatane jak by ktoś je kopal , kupować taki i go szpachlować bez sensu a zamienniki te po 99zl to cienkie jak kartka papieru a spasowanie jak by pijany chinol montował , nic nie pasuje ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- te po pińcet to to samo co po 99zl tylko ze ci niby lakierują pod kolor twojego auta z tym ze cieniowanie innych elementów do błotnika musisz zrobić we własnym zakresie No właśnie nie. Zwykły blotnik mają po 300zl a ocynkowany 500zl. Ale ile w tym prawdy:whistling: miałem ten droższy i to to samo co te po 99 zl które tez odesłałem do sprzedawców bo jakość była mizerna, jak by był dobry tak jak oryginał przynajmniej z 60% to bym zostawił zamiast jeździć z pordzewiałem bądź mieć na względzie wydatek ponad 2tys na błotniki ;/
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
COLOURLOCK ZESTAW PIELĘGNACJI SKÓR SOFT MOKOTÓW (4135682253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja kupilem to , jutro odbiore i w majowke bede czyścił recarosy, martwią mnie tylko te załamania skory w fotelu kierowcy w trzymaniu bocznym i przy tyłku zrobię foto strony przed czyszczeniem i po jeżeli będę miał taka możliwość zestawik odebrany z lewej made in USA preparat do plastików i opon z prawej do czyszczenia skory dobra skończyłem czyszczenie i zabezpieczanie skory i plastików + opony, zajęło mi to 6 godzin efekt zadowalający, jedyne co muszę zrobić to kupić zestaw do regeneracji skory colourlock a+ wysłać zagłówek aby mogli dobrać farbę do fotela bo na dzień dzisiejszy fotel kierowcy wygląda tak
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
no masz Ci los! Trochę drogo, ale to już polakierowane pod dany kod farby? Czy gołe blachy do pomalowania? golusieńkie jak dupcia niemowlaka u mnie w mazdzie chcieli za lakierowanie 1500zl sztukę żeby było porządnie zrobione na parę lat, wiec 2 błotniki + lakierowanie 5400zl tak wiec na razie śmigam z pordzewiałymi i modle się żeby ktoś mi wjechał ze swojej winy ze szrotu są same pordzewiałe albo powgniatane jak by ktoś je kopal , kupować taki i go szpachlować bez sensu a zamienniki te po 99zl to cienkie jak kartka papieru a spasowanie jak by pijany chinol montował , nic nie pasuje ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- te po pińcet to to samo co po 99zl tylko ze ci niby lakierują pod kolor twojego auta z tym ze cieniowanie innych elementów do błotnika musisz zrobić we własnym zakresie
-
Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego mam czy nie(S-Line)
jak cos to mam na sprzedaż te 2 pokrętła jezeli bys mial zepsute
-
Wydech z quattro do fwd
chodzi ci o cały wydech d kolektorów do końcowego tłumika? ja mam wstawione wydechy z s4 końcowe tłumiki i nie było żadnych komplikacji, zbiornika nie wymieniałem, kwestia zespawania rur ze sobą i tyle , jeżeli chcesz uzyskać lekko buczący dźwięk przy schodzeniu z obrotów i przy przyspieszaniu to od razy wywal tłumik środkowy , naprawdę daje to bardzo fajny efekt i nie mączy w długich trasach
-
Wydech z quattro do fwd
nie będzie przeszkadzać ja mam wydech od S4 a s4 wszystkie maja Quattro i pasuje plug and play a baku nie zmieniałem
-
B6 DIVISION
jak z nieba spadła ta muza wczoraj w jakim radiu leciała Mariola i cały wieczór się zastanawiałem szukałem dzwoniłem i moglem wejść na forum i ogarnąć ;/ wszystkie utwory których szukałem wczoraj wrzuciliście
-
B6 DIVISION
Tak myślałem że to DOG tylko gdzie to kupić w detalu... ale kupić urządzenie? czy obudowie karty, jeżeli obudowę to piszesz ze chcesz kupić i za 25 zł przysyłają nowa
-
B6 DIVISION
alarm jest audi a immo DOG-BLOCK E IN SPiiD
-
B6 DIVISION
Panowie od lat zastanawiam się nad tym do czego służą te 2 magiczne przyciski na pilocie karcie? może ktoś mnie oświecić?
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
tylko ze na allegro to masz same parchy od handlarzy którzy się prześcigają który taniej wylepię szrot i sprzeda z zarobkiem , sprowadzeniem i opłatami za 16k, mam dobrego kolegę który ma parę niestety samochodowych komisów i wiem jak to wygląda w praktyce z tymi autami, sam mi powiedział " dopóki Polak będzie debilem i będzie chciał spełnić swój german dream do póty on na tym będzie trzepał siano " auta które sprowadza są po dzwonach i zalaniu bo na tym da się zarobić , i nie chodzi tu o zarobki 1 tys zl na aucie bo mu się by to nie opłacało , żeby interes się kręcił to na aucie musi przyciąć 3-5 tys zależny od marki modelu i rocznika , serwis jest wykonywany w sąsiada w garażu , tak aby zatuszować niedoskonałości i mniej sprawne oko klienta, książka serwisowa jest dokupowana a kręcenie licznika to norma, większość aut w TDI z lat 2006-08 ma przeloty 370+ , jak ktoś się łudzi ze kupi b6 2001 rok w dizlu z przebiegiem allegrowym czyli do 200tys to polecam iść do lekarza , zdążają się wyjątki ale to jest jak wygrać w totka , dobrych samochodów nie ma każdy ma swoja ukryta historie chyba ze sam sobie sprowadzisz z zagranicy auto o wiele drożnej niż perełki u nas to wtedy możesz powiedzieć ze auto jest pewne , zazwyczaj w 95% bo znam salony w warszawie w których auta spadały z lawety, podnośników albo miały szpachlowane elementy na szybko z lakierowaniem bo klient za parę dni miał odebrać swój pojazd salonowy. reasumując na koniec , dopóki będą chętni na auta po 16 tys łudzący się na igle i prezent od handlarza to interes się będzie kręcił a przeglądając dział zakup kontrolowany widać sporo takich osób które by chciały kupić b6 za 18 tys czy b7 za 23tys amen ja swego czasu chciałem sprzedać swojego , cena wyjściowa była 25tys zl do negocjacji oczywiście dzwonili i dawali po 16 tys wiec powiedziałem , kij wam w oko i auto zostaje do usranego jako 2, 3 czy 10 , wiem co robiłem przy aucie i jakie były ceny za części , jeżeli ktoś ma pewne auto nie sprzeda go za grosze dlatego teraz wrzuciłem recarosy i parę innych gratów i na pewno nikomu nie będę za darmo robił prezentów gdzie same fotele w dobrym stanie to wydatek ok 4-5tys nie jest to moje 1 czy 2 auto i wiem jak sprzedaje się auto na które masz kwity za części , serwis i wpisu w książce to jak klient który ma trochę oleju w głowie przyjedzie to kupi za cenę która jest wyższa od allegrowej bo będzie miał święty spokój a nie skarbonkę bez dna