Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
masz vaga?? vcds lite
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
Przegub zewnętrzny Audi A4 RS4 Seat Exeo 8E0498099 (4019331665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten nie przypasi?
-
B6 DIVISION
Panowie dziwna sprawa, wymieniałem olej w aucie w grudniu, potem zresetowałem przyciskami przy zegarach inspekcje olejowa, przejechałem już od tego czasu 2312 Km i dalej po wciśnięciu przycisku z kluczem, mam poziome kreski , nie wskakuje zresetowana informacja o dniach i km do kolejnej wymiany czy o oznaka ze to już ostatni odcięty kupon dla tego silnika i nadaje się już do wymiany? * następnej wymiany już nie będzie? * takie tam wieczorne jajcowanie
-
B6 DIVISION
Przegub zewnętrzny Audi A4 RS4 Seat Exeo 8E0498099 (4019331665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pany przypasi do mojego trupa? dzwoniłem do nich i mowili ze nie sprawdziłem w etce online i niby pasuje do avj i skrzyni ftw
-
B6 DIVISION
warte to cos? Tarcze MIKODA 0423 GT BMW 3 E36 / E46 PRZÓD (4062033672) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
strasznie styrana zyciem ta popiloka ;/
-
jaka prawda z tym ocynkiem
ja mam krajowa B6 od nowości i błotniki żre rdza , nie była bita , spójrzcie na auta z Uk tam wszystkie bmw E39 E46 czy a4 są cale we rdzy od ich wilgotnego klimatu
-
Wysokość sprzęgła
zamiennik zamiennikowi nie równy, może ci się trafiło jakieś lipne , teraz już nawet zamienniki są rożnej jakości, przykład brembo, tarcza tej samej tarczy nie równa
-
B6 DIVISION
od strony kierowcy powinna kostka być ok u mnie od strony pasażera jak wymieniałem przycisk szyb była kostka po 2002 roku a u mnie stara, rozebrałem kostkę i podłączyłem same piny pod przycisk szyby
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
no bo oryginał audi
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
Witajcie , muszę zakupić przegub zewnętrzny od strony kierowcy , rozdarła mi się osłona przegubu nawłaziło syfu i teraz przy maksymalnym skręcie fajera przegub wali, moje pytanie jakiej firmy kupić zamiennik? żeby był dobry jakościowo? i jaka jest cena oryginału w ASO czy ten przypasuje?
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
niech se rejestrując ale z możliwościowa jazdy tylko po miesicie , sam bym sobie kupił jakieś ferrari czy inne badziewie z UK i latał tylko po warszawie ale w trasie nie ma opcji np takie cus 1996 Ferrari 456 GTA V12 Coupe - Tour de France Blue | eBay
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
józek, józek evrybady józek masz jeszcze te carbony?
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
za 3- 4 tys to można kupić e46 w wypasie albo a4 b6 to dopiero będzie sodoma i gomoria w trasie gdzie będą wyprzedzać tiry na 1 pasmowe i wyjeżdżać na strzała na przeciwko .... nie pomysleli ze Polska to trzeci kraj świata drogowego i u nas nie ma wszędzie dróg 2-3 pasmowych po których można by było śmigać angolem i nie powodować zagorzenia na drodze
-
Lifting B6 Cabrio na B7
Ostrzeżenie o przekierowaniu b7 cabrio Ostrzeżenie o przekierowaniu b6 cabrio
-
Ceny waszych ubezpieczeń OC/AC w 2014 r.
dlatego nie biore AC , śmieszą mnie te wyceny auta, wedle ubezpieczyciela b6 warte dla nich jest 9200zl a suma ubezpieczenia przy OC + AC bez wodotrysków wynosi prawie 4 tys przy moich zniżkach na AC i OC 60 %
-
B6 DIVISION
u nas wczoraj wieczorem posypało
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
ile dales za panel grzania dupek ? i jakie ma numery?
-
jaka prawda z tym ocynkiem
zjada b6 zjada b7 nieliczni jeszcze nie maja problemu ale np w b6 standardem rdza na błotnikach zaczyna być
-
B6 DIVISION
tak widać po kształcie dyfuzora
-
B6 DIVISION
jak bym miał taka s5 to tez bym jeździł na ręcznym a nie panienki w głowie
-
Spotkania na drodze
dzisiaj 7:40 rano domaniewska róg postępu 21 a6 c5 kombi z klubowymi ramkami , następnie ok 12:20 marynarska postępu niebieski avant b6 z ramkami i małym szalikiem przyklejonym do szyby bocznej tył z napisem a4 klub
-
B6 DIVISION
raczej się nie wypali to sal szlachetna, ja swój wydech od S4 mam z 2004 roku i jest jak nowy , kszty rdzy nie ma , a zwykły oryginalny od 1.8T pordzewiał po paru latach
-
B6 DIVISION
cena darmo 1 sztuka nowa kosztuje 430 euro , czyli 2 to wydatek 860 ojro ;p a tu za marne 750zl za 2 sztuki