Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. kup spray / preparat na odstraszanie kun i pochodnych, wypsikaj wszystko na przewody, wygłoszenie i osłony gumowe np przegubów i może za 2 -3 razem będzie git
  2. to samo z tym ze maska podobno jest z amenilium, chyba ze to w rs4 jest już nie pamiętam
  3. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja delikatnie plakiem przetarłem 1 plastik i dewotki od masona i pederasty mnie wyzywały idąc świecić jajka
  4. testuje właśnie sprzęt nie kręcony wszystko stock
  5. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli masz material to jest delikatnie ciemniejszy jezeli skora badz alkantara to nie wiem
  6. 1. pretekst do wyższej składki 2. jak wyżej w większości form kierowca do 25 roku a nawet już 26-27 ma drozej 3. j.w 4 dobrze ze nie pytali o markę bo audi , bmw ma zwyżkę za duże prawdopodobieństwo kradzieży
  7. tak jak u mnie, kwiotki i torebkę to kup i jest dobrze, a jak już do ałdi chciałem coś kupić to awantura ze na głupoty wydaje kasę i teraz nowa sztuka jest na warsztacie, nie ma jeszcze objawów poprzedniczki ale wszystko przed nią
  8. rano 7:18 Pani blond w granatowym b5 kombi na blachach WL, klubowe ramki ul Waryńskiego przed skrzyżowaniem z Batorego
  9. kuny lubią wpier** takie rarytasy jak i kable instalacji silnika
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie i Panie jak zakodować fis tak aby pokazywał ta mala cyferkę 1-2 po prawej w rogu? ktoś kiedyś pisał a nie mogę teraz tego znaleźć
  11. rav85 opublikował(a) temat w Pomorskie
    Pany planuje wyjazd na wolne dni majowe do Władka lub okolic , czy ma ktoś tam znajomych bądź sam mieszka i miał by wynająć pokój 2 osobowy za jakaś kasiorkę? może być tez sopot , hell ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- dziękuje za przeniesienie
  12. u mnie w b6 tez jest pełno odprysków od kamieni na masce i korozja nie postępuje
  13. jak urwiesz mocowania to są w aso po 2,5 zł sztuka
  14. http://gallery.hartmannwheels.com/download/17551-4/Audi_B6_S4_Hartmann_252M_19_DI_1.jpg ja malowałem z palety koloru audi taki jak być powinien , dobry lakiernik będzie ma kody lakieru i tabliczki z odcieniami
  15. u mnie w b6 jest tak ze bez aku zamykają sie tylko drzwi kierowcy z kluczyka , reszta jest otwarta
  16. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wczoraj o 16:40 stałem obok niego na swiatlach na zwirki i wigury epickie wlepy ^^ a tu więcej o tym Panu "Wypier? nas Urząd Skarbowy". Zbigniew Stonoga: 1,9 mln zł ugrzęzło w urzędzie nawet na sto lat | NaTemat.pl
  17. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie w generali wcenili mojego trupa na 9800zl z AC a same stolki sa warte 4-5tys lol , pytam babiszona gdzie ja kupie b6 w normalnym stanie za 9800 a ona do mła ze tyle warte wedle komputer --- najsmiejszniejsze jest to ze chcac kupic u nich pakiet oc + ac majac 60/60% znizek musial bym im bulic prawie 3400zl ubezpieczenia
  18. Pozdraqiam Kubę W w swoim pomarańczowym avantadorze , nie dałem rady z pod swiatlel ;/
  19. błotnik sztuka 1 koszt w aso 1199zl
  20. to gratulacje ^^
  21. a ta pani na foto to kto"?
  22. sam wierciłeś dziurska pod pdc? jak tak to czym i jaki rozmiar? żeby było jak w oryginale
  23. szkoda ;/ będę musiał poszukać jakiegoś dobrego zamiennika + oryginał osłony bo te zamienniki po 4 miesiącach się rwa i po przegubie
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz vaga?? vcds lite ustaw sobie wg filmiku dzieki Masz to Audi? Masz problem. Kradną siedzenia na potęgę - Autokrata.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.