Treść opublikowana przez rav85
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
taki kabel może być czy inny ? http://allegro.pl/przewod-kabel-2x0-35mm-tlyp-czarny-napiecie-do-50v-i4672634207.html czy ten http://allegro.pl/przewod-kabel-2x0-35mm-tlyp-transparetny-i4672994521.html
-
Nie działa predkosciomierz
wskazówki mogla ie przyblokować jak nie pomoże to rozbierz licznik i delikatnie podnieś do góry mocowanie bądź dociśnij
-
pomocna osoba z warszawy kodowanie tempomatu
no właśnie trzeba by przestudiować temat o kodowaniu tempa bo ja tym noga
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
witajcie , czy ktoś wie jaki numer kostek jest w instalacji BT od strony podłączenia do RNS-E + te 3 odchodzące z wiązki? widocznie na fotce zestawu BT ? czerwona czarna i brązowa + ta wchodząca do rnse i jaki piny sa potrzebne?
-
Roleta elektryczna sedan
polka roleta + silniczek, przycisk w deskę , + dorobić wiązkę
-
pomocna osoba z warszawy kodowanie tempomatu
Witajcie , czy znalazł by sie ktoś pomocny kto zakodował by mi moduł pod tempomat, ? graty będą już złożone na aucie , chodzi o samo kodowanie
-
B6 DIVISION
Panowie głupie pytanie jak aktywować vcds lite 1.2 ? kiedyś było to normalnie do zrobienia a teraz coś czytałem ze klucz z programu trzeba wysłać w formularzu do producenta itd ale nic mi się nie aktywuje
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Panowie jest możliwość kupując przez allegro rozpoznania który moduł jest USA a który na Europe?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
czyli rozumiem ze wymieniając moduł bez kodowania jedyna anomalia będzie świecąca się kontrolka abs i nic poza tym
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
pytanie czy mając moduł Q , aktualnie mam zwykły nie wspierający tempomatu , mogę przełożyć moduły podpiąć manetkę i kierunkowskazy będą działały? chciałbym przełożyć graty a później jechać zakodować tempomat, tylko boje się ze jak zamienię moduły bez kodowania to nie będą działały kierunkowskazy bądź coś innego.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
ja nie mam tlumika srodkowego i sa do tego wydechy od s4 i glowy nie urywa a fajnie brzmi przy wkręcaniu sie na obroty i jak z nich schodzi
-
Znikajacy blyskawicznie plyn bez innych objawow. UPG?
u mnie tez wystąpił problem ubywającym płynem, okazała się cieknąca pompa wody oryginał z ASO
-
zmiana kapsla 6b na 5b
podgrzewasz suszarka i wyciągasz delikatnie podważając pod tym chromowanym plastikiem, sam dekielek z rozpiska biegów tez da sie ściągnąć jest przyklejony na taśmę , klej
-
B6 DIVISION
dokladnie ja za same halogeny s4 placilem w aso po 450zl sztuke bo przez 6 miesiecy nic sie nie trafialo na allegro
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
heh skąd j teraz wyczaruje zderzaj do sedana z oryginalnymi wycięciami pod pdc ;/
-
B6 DIVISION
Panowie czy czujniki pdc w tym zderzaku sa oryginalne czy ktoś coś dokładał? bo szukam zderzaka s4 b6 z oryginalnymi wycięciami pdc w swój S4 bez pdc bym sprzedal http://allegro.pl/zderzak-tylny-audi-s4-b6-sedan-tyl-oryginal-pdc-i4587071350.html
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
tez tak mam szczególnie nasila się ten komunikat jak jest zimno i wilgotno , dzisiaj na zimnym silniku doleje płynu hamulcowego i jutr rano zobaczę, bo tak to nie pokazuje żadnego komunikatu , jak jest taka temperatura jak teraz ok 23 stopni to jest ok , czasami zapala się tez kontrolka jak jest lekki dołek i auto pracuje góra dol
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
uznają ci gwarancje na perforacje pod warunkiem ze auto od nowości miało regularne i terminowe przeglądu w ASO wraz z weryfikacja powłoki lakierniczej przy każdym z przeglądów nawet po okresie gwarancji trzeba zachować ciągłość przeglądów bo inaczej kupa , przynajmniej w Warszawie
-
Kontrolka poduszki i błąd 1218
sprawdź kostkę w podłodze i co najważniejsze ta pod d*pa fotela u mnie kostka w podłodze była ok a winowajca okazala się kostka pod stelażem fotela widać ja po odkręceniu stołka i przechyleniu na tylna kanapę
-
Sklep jubilerski APART - ktoś pracuje lub ma zniżki?
ja kiedyś zmniejszałem pierścionek zaręczynowy zakupiony w apracie o 2 numery i nic się lego nie stało
-
Błąd 16804 jak pozbyć się tego problemu?
katalizator bądz sonda przed katalizatorem wkrecana od gory sw katalizator widac po lewej strony po otwarciu maski , ja wymienilem w tym samym czasie katalizator i sonde wiec nie wiem czy to wina byla tylko katalizatora czy tez sondy
-
problem z kontrolka recznego na FIS po przejezdzie przez kaluze
dolałem trochę płynu hamulcowego i na razie spokój ale czy to tego wina nie mam pojęcia , możne doschły kable czy coś
-
Siemianowy Golfik Gti
miedzy Kauflandem a skrzyżowaniem
-
problem z kontrolka recznego na FIS po przejezdzie przez kaluze
Panowie opisze mój maly problem ktory dokucza mi od paru dni, 2 dni temu byla spora ulewa, wracajac do domu musiałem przejachac przez dosc duza kaluze , woda miej wiecej na wysokosc progu auta, przejechalem wolno aby nie zalac silnika poniewaz pasy drogi zmienily sie w rzeke, od tego zdazenia przy skrecie autem w lewo badz czesciej w prawo na FISie zapala sie ostrzegawcza kontrolka hamulca recznego. Czy podczas przejazdu przez wode zalalem jakis czujnik? dzisiaj podlacze jeszcze raz auto pod kompa , sprawdzalem 4 dni temu VCDS tak profilaktycznie czy jakiegos bledu nie ma i bylo czysto ,wiec podejrzewam ze ten problem zwiazany jest z przeprawa przez kałuze. Prosze o jakaś porade gdzie szukac przyczyny tej anomali, zauwazylem ze zdaza sie to po poranyym odpaleniu auta jak wyruszam do pracy pozniej juz komunikat nie pojawia sie. jakies pomysly,? vag nie pokazuje zadnych bledow, plyn hamulcowy full