Treść opublikowana przez rav85
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
jak ciężko? w aso zamawiasz i na następny dzień masz, a kupować zamiennik bądź używana iluś letnia osłonę to kiepska oszczędność, osłona się rozerwie wpadnie syf do przegubu i masz do wymiany osłonę + przegub
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
dlatego trzeba kupować oryginalne osłony koszt 110zl za sztukę a nie dra się tak szybko jak zamienniki, przy zamienniku zazwyczaj dojdzie znowu do wymiany przegub
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
ja mam zamontowany przegub spidan + oryginalna osłona przegubu
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
po numerze vin ci dobiorą w intercarsie lub aso
-
Mrugające oświetlenie po otworzeniu lewych drzwi?
jak gasną ci światełka w drzwiach to prawdopodobnie masz poprzerywane kable w instalacji ukryte za ta guma która widać po otwarciu drzwi
-
skradzione Audi a wycena Eurotax
moja wycenili na 8900zl w generali lol a chcieli za pełen pakiet z częściami oryginalnymi w razie uszkodzeń składkę w wysokości 4700zl rocznie , same reacro sa warte od 3500-5tys w zależności od stanu i wersji
-
Delikatne stukanie podczas skrętu w prawo
raczej przegub zewnętrzny do wymiany
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
nie żadnych mikrodrgan nie mam podczas zwiększających się obrotów
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
bierze z góry , obroty się wysoko kręcą , delikatne telepanie na postoju przy kierowcy, pod autem słychać jak tarcza dwumasu telepie ciasno wchodzi 1 i 2 tylko ze luk to to samo co sachs bo to te same komponenty materiałów a za różnice w cenie mam na usługę wymiany
-
awaria krocca ?
ja jestem już po wymianie teraz pojeździć i popatrzeć, wymiana przesrana a w e46 jest jeszcze mniej miejsca żeby wyjąc ten trójnik
-
Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
ja tez muszę zrobić sprzęgło z dwumasem i teraz pytanie, bo ilu ludzi i for tyle opinii do wyboru sachs - 1480zł luk - 1880zł
-
B6 DIVISION
jak by ktoś był zainteresowany to jutro Mike z Wheeler Dealer będzie na Żeraniu sprzedawal : Bede sprzedawal mojego Fiata 126 jutro na gieldzie samochodowej na Zeraniu w Warszawie! Wszystkich zainteresowanych zlozeniem oferty zapraszam jutro o 11 rano. Do zobaczenia jutro! I'll be Selling my Fiat 126 at the car fair in Zeran in Warsaw. if you want to make an offer come and see me at 11am, see you tomorrow. ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=W_EZB1SMe9c to tez dobre
-
B6 DIVISION
S-LINE JASNA SKÓRA FULL MAX OPCJA 100007KM SERWIS (4237807637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. luknijcie na emblemat na kierownicy i światła tył lol
-
wymiana plynu chlidniczego
ja leje Prestona banka 4 litrów ok 42zl Prestone płyn do chłodnic -37C 4L W-wa FV (4162876968) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
awaria krocca ?
żeby ostygł płyn chłodniczy, a później trzeba zalać nowy i odpowietrzyć układ chłodzenia, na włączonym silniku i klimie
-
awaria krocca ?
na fotce masz w załączniku , mogę ci spisać trojnik/krociec 06B 121 132 E 2x śruby mocujące N 090 261 9 spinka 032 121 142 opaska do węza N 906 872 01
-
B6 DIVISION
Roleta elektryczna półka AUDI S4 A4 B6 B7 SEDAN (4230922676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Panowie co to z zaślepki w polce i wycięcie w maskownicy?
-
B6 DIVISION
byle to nie była baba z broda ;/
-
B6 DIVISION
z lodem to raczej pytałem pod kątem wsadzenia z chłodziarki przejechania do gdańska i po wygnieceniu czy jest w stanie nie rozpuczonym ;p jak już jestem w temacie schowków to ile było wersji? - standard czyli zwykły - wersja pod zmieniarkę - wersja z lodówka + pod zmieniarkę - wersja z lodówka + zmieniarka + to miejsce po prawej kolo zmieniarki na interfejs USB ipod?
-
B6 DIVISION
z ciekawości zapytam lodówka w schowku b6/b7 to w miarę schładza? np loda czy picie w butelce? ew piwo ?
-
awaria krocca ?
ja kupiłem w aso króciec bo tez zaczęło ubywać płynu Bez*tytułu.jpg | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl najlepiej kup cały zestaw czyli trójnik z gumowa uszczelka w komplecie, spinkę, opaskę zaciskowa i 2 śruby wyjdzie z 80zl za wszystko roboty min 1 dzień auto przed wymiana musi postać , i po wymianie tez do tego płyn chłodniczy nowy i odpowietrzanie całego układu dla swietego spokoju możesz tez wymienić waz płyny chłodniczego ten z przodu silnika kolo przedniego pasa , lubi parcieć od gorąca i pękać po iluś latach
-
B6 DIVISION
Panowie demontował już ktoś z was ta plastikowa listwę przy szybie? jak mam ja chyba ułamana u dołu szyby bo odstaje to muszę kupić cały zestaw? prowadnice , nity i ta listwę czy sama listwę i nity?
- trójnik 1.8T
-
wymiana szyby czołowej A4 B6 - jak wygrać z ubezpieczyncielem? Oryginał czy zamiennik
Liberty Direct - ubezpieczenie szyb prawda to ze liberty do 2500zl ubezpiecza szybę? i wie może ktoś z jakimi producentami maja podpisane umowy na wymianę szyby
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
jak darmo u mnie za pomalowanie lotki s4 chca 350zl lol