Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory W aso tak doposazaja 8E0919267 8E0919268 Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo
-
B6 DIVISION
da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot? http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez
-
problem z kontrolka recznego na FIS po przejezdzie przez kaluze
u mnie tez jest kontrola zaciągniętego ręcznego, na fisie nie ma żadnego komunikatu u mnie tez jest kontrola zaciągniętego ręcznego, na fisie nie ma żadnego komunikatu
-
B6 DIVISION
ja mam pletwe duza z wiazka
-
Po naciśnięciu gazu obroty rosną auto nie przyspiesza
sprzęgło docisk dwu mas
-
Deska rozdzielcza
Deski sa takie same cz y to sedan badz kombii , nie ma tez roznicy czy benzyna lub dizel
-
Co to za zderzak i z jakiej wersji A4? Zdjęcia
Jezeli masz ten zderzak to moge sie z toba zamienic jezeli nie potrzebowal bys pdc, mam do b6 sedana bez wyciec pdc
-
B6 DIVISION
jakoś tak ciężko teraz będzie coś przefiltrować, wcześniej wszystko było w 1 miejscu i jednym spojrzeniem było widać co kto sprzedaje, a teraz trzeba będzie wchodzi w każda podkategorię
-
B6 DIVISION
pany czy poduchy tył od a6 pasują do a4? mam lewa 8E0 880 441 A a mogę kupić 4F0 880 441 B nie będzie różnicy ? będzie to działać
-
Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB
czym wypalałeś i na jakiej płytce bo ja zawsze mam problemy z booktype DVD-ROM i nie wizie płytki w RNS-E, czy ta wersja zawiera fotoradary?
-
Mapy RNS E 2015 8P0 919 884 CB
jak juz popatrzycie to dajcie znać jakie zaszył zmiany od wersji 2k14
-
B6 DIVISION
jest jakaś zauważalna różnica w płynach hamulcowych motul DOT 5.1 a motul RBF 660
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
ja jak wymienialem blotniki przod to te stare oryginalne rozpady sie w rekach od wewnątrz kolonie rdzy
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
bedzie wyczyszczone i zabezpieczone przed wklejeniem
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
szyba była z 2001 roku , wiec musiał ktoś włożyć dużo pracy zeby ja wymieniać zaraz po zakupie auta
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
oryginał od nowości niestety w piątek wpadl mi przez przednia szybę naćpany koleś wiec poszła do wymiany korozja tez często lubi wychodzić pod zewnętrznymi listwami drzwi
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
nadkola to nadkola, rdza zre je jak głupia :/
-
B6 DIVISION
destiny takie sobie , gta ograłem na ps3 ale kupie tez na ps4 bo grafika jest lepsza a fabuła całkiem całkiem wiec z przyjemnością przejdę grę jeszcze raz.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
wersja c ma dodatkowo obsługę homelinku
-
B6 DIVISION
Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie Moja wiazka grzania wyglada tak 2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami no i tak ma byc bo te piny wepniesz do kostek klimatrona które juz masz w standardzie hmm myślałem ze tez powinny być kostki z 2 strony które wpinam w kostki w klimatroniku , jest gdzieś rozpiska gdzie który pin wpiąć ?
-
B6 DIVISION
Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie Moja wiazka grzania wyglada tak 2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami
-
B6 DIVISION
Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
jak dokładnie nazywa się ten odkamieniacz> ?
-
B6 DIVISION
http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/33398484/COPART_2013_AUDI_A4_2.0T_PR_SALVAGE_CERTIFICATE_LOS_ANGELES_CA/ gdzie te uszkodzenia z opisu bo nie widzę
-
B6 DIVISION
przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki Zastamawoam sie wlasnie czy w calosci gonic czy rozebrac i sprzedac w czesciach