Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    same koszyki do pdc kupisz w aso,a na zderzaku są miejsca gdzie wiercic otwory W aso tak doposazaja 8E0919267 8E0919268 Mocowqniacdo czujnikow mam kwestia wywiercenia otworow aby to ladnie wygladalo
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da sie z tym coś zrobić czy tylko szrot? http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b6-lx7z-komplet-nie-sline-pdc-i4985674816.html szukam zderzaka do sedana z wycięciami pdc bo ja mam bez
  3. u mnie tez jest kontrola zaciągniętego ręcznego, na fisie nie ma żadnego komunikatu u mnie tez jest kontrola zaciągniętego ręcznego, na fisie nie ma żadnego komunikatu
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam pletwe duza z wiazka
  5. sprzęgło docisk dwu mas
  6. rav85 odpowiedział(a) na dublin temat w Audi A4 B6/B7
    Deski sa takie same cz y to sedan badz kombii , nie ma tez roznicy czy benzyna lub dizel
  7. Jezeli masz ten zderzak to moge sie z toba zamienic jezeli nie potrzebowal bys pdc, mam do b6 sedana bez wyciec pdc
  8. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakoś tak ciężko teraz będzie coś przefiltrować, wcześniej wszystko było w 1 miejscu i jednym spojrzeniem było widać co kto sprzedaje, a teraz trzeba będzie wchodzi w każda podkategorię
  9. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany czy poduchy tył od a6 pasują do a4? mam lewa 8E0 880 441 A a mogę kupić 4F0 880 441 B nie będzie różnicy ? będzie to działać
  10. czym wypalałeś i na jakiej płytce bo ja zawsze mam problemy z booktype DVD-ROM i nie wizie płytki w RNS-E, czy ta wersja zawiera fotoradary?
  11. jak juz popatrzycie to dajcie znać jakie zaszył zmiany od wersji 2k14
  12. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest jakaś zauważalna różnica w płynach hamulcowych motul DOT 5.1 a motul RBF 660
  13. ja jak wymienialem blotniki przod to te stare oryginalne rozpady sie w rekach od wewnątrz kolonie rdzy
  14. bedzie wyczyszczone i zabezpieczone przed wklejeniem
  15. szyba była z 2001 roku , wiec musiał ktoś włożyć dużo pracy zeby ja wymieniać zaraz po zakupie auta
  16. oryginał od nowości niestety w piątek wpadl mi przez przednia szybę naćpany koleś wiec poszła do wymiany korozja tez często lubi wychodzić pod zewnętrznymi listwami drzwi
  17. nadkola to nadkola, rdza zre je jak głupia :/
  18. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    destiny takie sobie , gta ograłem na ps3 ale kupie tez na ps4 bo grafika jest lepsza a fabuła całkiem całkiem wiec z przyjemnością przejdę grę jeszcze raz.
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie Moja wiazka grzania wyglada tak 2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami no i tak ma byc bo te piny wepniesz do kostek klimatrona które juz masz w standardzie hmm myślałem ze tez powinny być kostki z 2 strony które wpinam w kostki w klimatroniku , jest gdzieś rozpiska gdzie który pin wpiąć ?
  20. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz ja napewno a pozatym sa dwie od grzania i obie sa w standardzie Moja wiazka grzania wyglada tak 2 kostki zielone do podpięcia w kostkę pod fotelami ------------------------------------ po 2 stronie do klimatronika nie mam kostek tylko same kabelki z pinami
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki numery ma kostka grzania foteli wpinana w klimatronik?
  22. jak dokładnie nazywa się ten odkamieniacz> ?
  23. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.autobidmaster.com/carfinder-online-auto-auctions/lot/33398484/COPART_2013_AUDI_A4_2.0T_PR_SALVAGE_CERTIFICATE_LOS_ANGELES_CA/ gdzie te uszkodzenia z opisu bo nie widzę
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki Zastamawoam sie wlasnie czy w calosci gonic czy rozebrac i sprzedac w czesciach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.