Treść opublikowana przez rav85
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
ale gdzie co jak podlaczyc bo jestem w tym nie obexnany , co to za wezyki , do czego podlaczyc? teraz nie mam tego dodatku w swoim wydechu bo mam zwykly nie od s4, a czy na hama da sie klapki wymontowac i nie podlaczac tych wezykow ?
-
Jak rozpoznac po numerach zegarow kolorowy FIS ????
auto bylo podobno z usa , ze nie zwrocilem uwagi na to ze tarcze od temp i paliwa sa normlne , zalezalo mi na kolorowym wyswietlaczu fis
-
Jak rozpoznac po numerach zegarow kolorowy FIS ????
ok ale da rade je zamontować w moim aucie? podobno sa z wersji USA
-
Jak rozpoznac po numerach zegarow kolorowy FIS ????
ja mam taki licznik , od s4 , wpisując numer licznika w Google pokazuje mi iż jest to licznik od diza?
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Kopiłem wydechy od S4 B6 , mam napęd na przód , dużo będzie przerabiania aby je zamontować? ktoś pisał ze te wydechy maja klapkę do regulacji głośności wydechu, możne ktoś mi na zdjęciach pokazać gdzie ona się znajduje i jak to na stale ustawić ? czy jest to coś kolo rury wydechowej? jeżeli tak to widzę ze tam chyba trzeba podłączyć jakiś wężyk? czy nie ma takiej konieczności?
-
Pare bledow - proszę o porade.
a od czego zaczac wymiane zeby nie generowac niepotrzebych kosztow , wiadomo mozna by kupic 2 sondy i katalizator ale jezeli nie jest to niezbedne to wolal bym to jakos sprawdzic zeby na daremno nie kupowac sondy za 800zl za sztuke ktora potem sie okaze ze jest sprawna ;/
-
Pare bledow - proszę o porade.
Witam wróciłem dzisiaj z trasy i zapaliła mi się kontrola check , pojechałem na komputer i wykazało 3 błędy 16804 - sprawność katalizatora rzad , poniżej minimum 17511 ogrzewanie sondy 1 przed katalizatorem, za niska moc 17947 - włącznik pedału sprzęgła, sygnał nieprawidłowy proszę o poradę.
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
duza jest różnica w dźwięku? miedzy standardem od 1.8T a tym od s4? jak z regulacja dzwieku w tłumiku?
-
[ALL B6] Odstaje tylna oslona fotela..
mam do sprzedania obicie plastikowe pleców fotela kolor czarny wszystkie zaczepy sprawne
-
Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
wczoraj się świeciła ta mala czerwona kropeczka , dzisiaj już nie ... ;/
-
Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
płytkę wyciągnięciem i przełożyłem, czyli z przełącznika z końcówka C przełożyłem płytkę do przełącznika z końcówka A , działać działa , tylko teraz prośba o weryfikacje czy wszystko jest ok, mam przełącznik który zapala świtała po przekręceniu zapłonu, czy wszystko dobrze się świeci itp? czy wszystkie ikonki powinny się świecić?
-
Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
ok dzięki za link przeczytałem, ale dalej nie kumam jak wyjąc ta płytkę? jakoś rozginać te uchwyty co trzymają blaszki? pytanie czy mogę przełożyć plug and play płytkę z przełącznika z końcówka C do przełącznika z końcówka A?
-
Demontaż plytki z diodami przełącznika świateł
Witam, potrzebuje wyjąc płytkę z przełącznika świateł w celu przelutowania żaróweczki , jak go rozebrać dalej aby nic nie uszkodzić?
-
Wymiana licznika na S4
dziękuje za pomoc
-
Wymiana licznika na S4
Witam, czy jest możliwość wymiany zegarów na te pochodzące od S4? ew samych tarcz zegarów z logiem s4?
-
[ALL B6] Demontaż tylnej składanej kanapy
no własne nie wiem jak się do tego zabrać ,temat o niedzielonej znalazłem
-
[ALL B6] Demontaż tylnej składanej kanapy
Witam, mam problem, może ktoś będzie wiedział, jak zdemontować tylną dzielona składana kanapę w sedanie?
-
[A4 B6] roznice miedzy Concert a Concert II
dziękuje za odpowiedz
-
[A4 B6] roznice miedzy Concert a Concert II
Witam, jakie są różnice miedzy tymi 2 radiami? http://allegro.pl/audi-concert-i2154301008.html a http://allegro.pl/radioodtwarzacz-cd-audi-concert-ii-i2161822627.html ?
-
[A4 B6] jak rozebrac plastiki boczne foteli
Witam, czy wie ktoś jak rozebrać boczne plastiki foteli w B6? kupiłem fotele Sline ale plastiki sza szare a ja mam cale wnętrze czarne i chciałbym przełożyć te plastikowe obudowy z obecnych foteli do zakupionych
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie mam 1.8T AVJ 150@180HP chciałbym zwiększyć moc do ok 220HP co będę musiał kupić, wymienić żeby zrealizować plan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem nowy na tutejszym forum, mam nadzieje ze znajdę dużo wyczerpujących informacji na nurtujące mnie pytania