Treść opublikowana przez rav85
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
listwy maja prowadnice , od wewnętrznej dolnej części drzwi znajdują się 2 śrubki , odkręcasz je i wyciągasz stara listwę w stronę bagażnika
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
chodzi o listwy drzwiowe? w s4 nie dochodzi inny próg w sline jest tak samo tylko listwy są trochę węższe i mniej odstają
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
przód tył
-
karta kodowa alarmu a4 b6
było razem z autem
-
karta kodowa alarmu a4 b6
nigdzie muszę mieć ja przy sobie , w innym wypadku auto nie odpala po przekręceniu kluczyków
-
karta kodowa alarmu a4 b6
Witam, mam oryginalny alarm audi i przy kluczykach kartę zabezpieczająca bez której nie odpalę auta, ponieważ zaczęła mi się przecierać na oczku chciałbym kupić nowa obudowę na allegro bądź w serwisie orientuje się ktoś jaki numer części ona posiada?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ale ten zderzak jest s lina a kratka s4 spryski będą pasowały ja mogę powiedzieć jak to było u mnie z wymiana zderzaka zwykłego na ten od s4 jedynie co pasowało to zaślepka w miejsce holowania - maskownice spryskiwaczy ksenonów są trochę inne - kratki wiadomo w s4 są inne i większe - plastiki siedzące w zderzaku ochraniające spryskiwacz tez inne czy w sline tak jest nie wiem ale sprawdź bo na pierwszy rzut oka wygląda jak by wszystko pasowało optycznie a przy montażu sie okazuje ze coś jest trochę inaczej wyprofilowanie i nie wchodzi
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
Panowie jak to jest podobno liczniki rb4 do 2002 byly bez crypto? a po 2002 juz z crypto i do takiego licznika nie da sie zaadoptować kluczykow
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
930 tak 8E0-920-900 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-901 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-930 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-931 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-932 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-933 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-950 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-951 (24c08) RB8 dashboards
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
wszystko na pierwszy rzut oka działa poza imo i przekłamaniem z paliwem, n moim liczniku było pol baku a tu prawie rezerwa ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- ImageShack Album - 4 images niech ktoś mi to rozgryzie na naklejce 8E0920931P niżej RB4 data produkcji 12.2005
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
ktoś wyżej napisał ze pasuje tez od dizla wiec pytam? wymienić tarcze nie problem i przekonfigurowac na kompie
-
Jak zaadoptować kolorowy licznik
podpinam się pod temat, czy licznik RB4 np z dizla pasuje do RB4 benzyny? mam u siebie licznik mono a kupiłem kolor z s4 b6 usa tez rb 4 po wyjęciu mojego licznika i podpięciu tego od s4 , wszystko funkcjonuje poza immobilizerem + świeci się kontrola z kluczykiem od imo wiec trzeba przekodować, potrzebuje tez namiary na kogoś kto już to robił i się na tym zna w okolicach warszawy , i nie uziemi mi auta bo się uczy albo poczyta o tym w internecie
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
pompę wody wymieniam jako komplet
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
złe sformułowaniem, chodziło mi raczej o to czy nie ma problemów z jego wymiana, dziękuje za informacje
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
Witam , na dniach będę wymieniał rozrząd, parę osób mi mówiło żeby wymienić od razu termostat?? mówili to o swoich a6, pytanie czy w a4 b6 jest termostat i czy go wymienić jeżeli nie sprawia problemów? konkretnie chodzi mi o to żeby co chwile nie rozbierać przodu auta Dziękuję za odpowiedzi.
-
czy w a4 b6 1.8T wystepowaly osobno paski alternatora i klimy?
ok, dziekuje
-
czy w a4 b6 1.8T wystepowaly osobno paski alternatora i klimy?
Witam, czy w silniku 1.8T AVJ A4 b6 występowały 2 paski ? jeden od alternatora drugi od klimatyzacji? czy było to na jednym pasku ?
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
hmm na zielonej? wedle opisu wyzej na zielonej pod tymi pinami jest zielona 30 - Zamek pasa bezpieczeństwa 31 - Brzęczyk zewnętrzny a na niebieskiej 30 - Transponder 2 31 - Transponder 1 ?
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
tylko nie wiek który pin odpowiada za mase i zasilanie
-
Licznik A4 B6 podłaczanie na krotko na stole?
Witam chciałbym podłączyć licznik a4 b6 na krotko, tak aby uruchomić do sprawdzenia FIS i zegary, pod które piny trzeba się podpiąć aby to zadziałało/zaświecił fis ? rozpiska kostek Złącze wielostykowe, 32-stykowe, niebieskie 1 - Niedobór płynu do mycia 2 - Niedobór płynu chłodzącego 3 - Czujnik poziomu paliwa 4 - Temperatura płynu chłodzącego 5 - Gałąź przycisków 2 nawigacji 6 - Gałąź przycisków 3 nawigacji 7 - Gałąź przycisków x Telematik 8 - Przełącznik menu 9 - wolne 10 - Przełącznik osłony silnika 11 - Czujnik poziomu paliwa 2 12 - Przełącznik menu (Out A) 13 - wolne 14 - wolne 15 - wolne 16 - FDR/ASR (= ESP) 17 - Magistrala CAN systemu Komfort High 18 - Magistrala CAN systemu Komfort Low 19 - System Infotainment CAN-Low 20 - System Infotainment CAN-High 21 - Wejście temperatury zewnętrznej 22 - Styk S 23 - Poziom oleju / temperatura oleju 24 - Regulacja poziomu 25 - Przełącznik menu (Enter) 26 - wolne 27 - wolne 28 - Przełącznik menu (Out 29 - wolne 30 - Transponder 2 31 - Transponder 1 32 - Zacisk 31 (czujnik) Złącze wielostykowe 32-stykowe, zielone 1 - Zacisk 58d 2 - Zacisk 30 (+12V stałe ) 3 - Zacisk 15 (+12V po zapłonie ) 4 - wolne 5 - Wejście prędkościomierza 6 - Wyjście prędkościomierza 2 7 - Potwierdzenie poduszki bezpieczeństwa 8 - Kierunkowskaz prawy 9 - Niedobór płynu hamulcowego 10 - Kierunkowskaz lewy 11 - Kierunkowskaz przyczepy 12 - Magistrala CAN napędu Low 13 - Magistrala CAN napędu High 14 - Zacisk 61 / kontrola ładowania 15 - wolne 16 - Ciśnienie oleju 2 17 - Zacisk 58s 18 - Zacisk 31 obciążenie (masa) 19 - Zacisk 31 obciążenie (masa) 20 - wolne 21 - Wyjście prędkościomierza 1 22 - Kontrola systemu ABS 23 - Przewód K 24 - Magistrala CAN napędu, ekran 25 - Przełącznik pokrywy zbiornika paliwa 26 - Magistrala CAN-diagnoza Low 27 - Magistrala CAN-diagnoza ekranu 28 - Magistrala CAN diagnoza High 29 - LWR 30 - Zamek pasa bezpieczeństwa 31 - Brzęczyk zewnętrzny 32 - Zużycie klocków hamulcowych
-
3 poduszki pod silnik
najprawdopodobniej chodzi mi o pozycje numer 5
-
3 poduszki pod silnik
nie wiem czy to jest poduszka od skrzyni , w każdym bądź razie jest prawie przy skrzyni
-
3 poduszki pod silnik
co do 2 obrazka mam pewność ze to to , kwestia poduszki pod skrzynie / przy skrzyni? czy poduszki pod silnik od Quattro będą pasowały do oski? znalazłem coś takiego PODUSZKA PODUSZKI SILNIKA AUDI A4 B6 1.8T AVJ AMB (2746510963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
3 poduszki pod silnik
Witam, potrzebuje numer 3 poduszek pod silnik Audi , ew jeszcze numer uszczelniacza miedzy skrzynie a silnik . Dziękuje za pomoc
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
mam cały samochód który kupiłem praktycznie za bezcen bez prawa rejestracji, silnik graty itd mam , nie było tylko foteli recaro ktoś wcześniej sprzedał i paru gratów które już nabyłem , tak wiec wstrzymuje mnie brak czasu i nadchodząca zima, dlatego poważniejsze sprawy jak swap hebli, itd zostawiam na wiosnę, teraz tylko poszukam lotki klapy do kompletu i postaram się wymienić zegary na s4kowe