Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. listwy maja prowadnice , od wewnętrznej dolnej części drzwi znajdują się 2 śrubki , odkręcasz je i wyciągasz stara listwę w stronę bagażnika
  2. chodzi o listwy drzwiowe? w s4 nie dochodzi inny próg w sline jest tak samo tylko listwy są trochę węższe i mniej odstają
  3. przód tył
  4. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    było razem z autem
  5. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    nigdzie muszę mieć ja przy sobie , w innym wypadku auto nie odpala po przekręceniu kluczyków
  6. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, mam oryginalny alarm audi i przy kluczykach kartę zabezpieczająca bez której nie odpalę auta, ponieważ zaczęła mi się przecierać na oczku chciałbym kupić nowa obudowę na allegro bądź w serwisie orientuje się ktoś jaki numer części ona posiada?
  7. ale ten zderzak jest s lina a kratka s4 spryski będą pasowały ja mogę powiedzieć jak to było u mnie z wymiana zderzaka zwykłego na ten od s4 jedynie co pasowało to zaślepka w miejsce holowania - maskownice spryskiwaczy ksenonów są trochę inne - kratki wiadomo w s4 są inne i większe - plastiki siedzące w zderzaku ochraniające spryskiwacz tez inne czy w sline tak jest nie wiem ale sprawdź bo na pierwszy rzut oka wygląda jak by wszystko pasowało optycznie a przy montażu sie okazuje ze coś jest trochę inaczej wyprofilowanie i nie wchodzi
  8. Panowie jak to jest podobno liczniki rb4 do 2002 byly bez crypto? a po 2002 juz z crypto i do takiego licznika nie da sie zaadoptować kluczykow
  9. 930 tak 8E0-920-900 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-901 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-930 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-931 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-932 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-933 (24c08) RB8 dashboards 8E0-920-950 (24c08) RB4 dashboards 8E0-920-951 (24c08) RB8 dashboards
  10. wszystko na pierwszy rzut oka działa poza imo i przekłamaniem z paliwem, n moim liczniku było pol baku a tu prawie rezerwa ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ---------- ImageShack Album - 4 images niech ktoś mi to rozgryzie na naklejce 8E0920931P niżej RB4 data produkcji 12.2005
  11. ktoś wyżej napisał ze pasuje tez od dizla wiec pytam? wymienić tarcze nie problem i przekonfigurowac na kompie
  12. podpinam się pod temat, czy licznik RB4 np z dizla pasuje do RB4 benzyny? mam u siebie licznik mono a kupiłem kolor z s4 b6 usa tez rb 4 po wyjęciu mojego licznika i podpięciu tego od s4 , wszystko funkcjonuje poza immobilizerem + świeci się kontrola z kluczykiem od imo wiec trzeba przekodować, potrzebuje tez namiary na kogoś kto już to robił i się na tym zna w okolicach warszawy , i nie uziemi mi auta bo się uczy albo poczyta o tym w internecie
  13. pompę wody wymieniam jako komplet
  14. złe sformułowaniem, chodziło mi raczej o to czy nie ma problemów z jego wymiana, dziękuje za informacje
  15. Witam , na dniach będę wymieniał rozrząd, parę osób mi mówiło żeby wymienić od razu termostat?? mówili to o swoich a6, pytanie czy w a4 b6 jest termostat i czy go wymienić jeżeli nie sprawia problemów? konkretnie chodzi mi o to żeby co chwile nie rozbierać przodu auta Dziękuję za odpowiedzi.
  16. Witam, czy w silniku 1.8T AVJ A4 b6 występowały 2 paski ? jeden od alternatora drugi od klimatyzacji? czy było to na jednym pasku ?
  17. hmm na zielonej? wedle opisu wyzej na zielonej pod tymi pinami jest zielona 30 - Zamek pasa bezpieczeństwa 31 - Brzęczyk zewnętrzny a na niebieskiej 30 - Transponder 2 31 - Transponder 1 ?
  18. tylko nie wiek który pin odpowiada za mase i zasilanie
  19. Witam chciałbym podłączyć licznik a4 b6 na krotko, tak aby uruchomić do sprawdzenia FIS i zegary, pod które piny trzeba się podpiąć aby to zadziałało/zaświecił fis ? rozpiska kostek Złącze wielostykowe, 32-stykowe, niebieskie 1 - Niedobór płynu do mycia 2 - Niedobór płynu chłodzącego 3 - Czujnik poziomu paliwa 4 - Temperatura płynu chłodzącego 5 - Gałąź przycisków 2 nawigacji 6 - Gałąź przycisków 3 nawigacji 7 - Gałąź przycisków x Telematik 8 - Przełącznik menu 9 - wolne 10 - Przełącznik osłony silnika 11 - Czujnik poziomu paliwa 2 12 - Przełącznik menu (Out A) 13 - wolne 14 - wolne 15 - wolne 16 - FDR/ASR (= ESP) 17 - Magistrala CAN systemu Komfort High 18 - Magistrala CAN systemu Komfort Low 19 - System Infotainment CAN-Low 20 - System Infotainment CAN-High 21 - Wejście temperatury zewnętrznej 22 - Styk S 23 - Poziom oleju / temperatura oleju 24 - Regulacja poziomu 25 - Przełącznik menu (Enter) 26 - wolne 27 - wolne 28 - Przełącznik menu (Out 29 - wolne 30 - Transponder 2 31 - Transponder 1 32 - Zacisk 31 (czujnik) Złącze wielostykowe 32-stykowe, zielone 1 - Zacisk 58d 2 - Zacisk 30 (+12V stałe ) 3 - Zacisk 15 (+12V po zapłonie ) 4 - wolne 5 - Wejście prędkościomierza 6 - Wyjście prędkościomierza 2 7 - Potwierdzenie poduszki bezpieczeństwa 8 - Kierunkowskaz prawy 9 - Niedobór płynu hamulcowego 10 - Kierunkowskaz lewy 11 - Kierunkowskaz przyczepy 12 - Magistrala CAN napędu Low 13 - Magistrala CAN napędu High 14 - Zacisk 61 / kontrola ładowania 15 - wolne 16 - Ciśnienie oleju 2 17 - Zacisk 58s 18 - Zacisk 31 obciążenie (masa) 19 - Zacisk 31 obciążenie (masa) 20 - wolne 21 - Wyjście prędkościomierza 1 22 - Kontrola systemu ABS 23 - Przewód K 24 - Magistrala CAN napędu, ekran 25 - Przełącznik pokrywy zbiornika paliwa 26 - Magistrala CAN-diagnoza Low 27 - Magistrala CAN-diagnoza ekranu 28 - Magistrala CAN diagnoza High 29 - LWR 30 - Zamek pasa bezpieczeństwa 31 - Brzęczyk zewnętrzny 32 - Zużycie klocków hamulcowych
  20. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    najprawdopodobniej chodzi mi o pozycje numer 5
  21. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    nie wiem czy to jest poduszka od skrzyni , w każdym bądź razie jest prawie przy skrzyni
  22. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    co do 2 obrazka mam pewność ze to to , kwestia poduszki pod skrzynie / przy skrzyni? czy poduszki pod silnik od Quattro będą pasowały do oski? znalazłem coś takiego PODUSZKA PODUSZKI SILNIKA AUDI A4 B6 1.8T AVJ AMB (2746510963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, potrzebuje numer 3 poduszek pod silnik Audi , ew jeszcze numer uszczelniacza miedzy skrzynie a silnik . Dziękuje za pomoc
  24. mam cały samochód który kupiłem praktycznie za bezcen bez prawa rejestracji, silnik graty itd mam , nie było tylko foteli recaro ktoś wcześniej sprzedał i paru gratów które już nabyłem , tak wiec wstrzymuje mnie brak czasu i nadchodząca zima, dlatego poważniejsze sprawy jak swap hebli, itd zostawiam na wiosnę, teraz tylko poszukam lotki klapy do kompletu i postaram się wymienić zegary na s4kowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.