Treść opublikowana przez rav85
-
Buczy przy porannym odpaleniu
trochw sie zdzylo pośmigać na rezerwie tylko mam przestawiona na 10 L od zapalenia kontrolik czasami 10 km i n cpn
-
numer pompy paliwa a4 b6 1.8T
witam jaka byla montowana pompa paliwa w silniku avj 2001 r a4 b6 1.8T 150 kuni?
-
Buczy przy porannym odpaleniu
witaj mi dzisiaj zaczelo cos z prawej strony tyl przy kanapie piszczec , czy to pompa paliwa?
-
Vag pl
sterowniki zainstalowane z viaken podłączone do usb 2.0 w laptopie
-
Vag pl
dzięki za podpowiedz , myk w tym ze już mam przestawiony na com 1 w menadżerze urządzeń i wtedy kabel w programie vcds lite wykrywa poprawne rozpoznanie - takie jak na zdjęciu powyżej jako com 3 na pozostałych portach com z programu nie działa , jak przestawię na com 3 w menadżerze urządzeń i zrobię test w vcds lite na tym samym porcie com 3 to jest blad dostepu
-
Vag pl
problem w tym ze u nas nie ma jak zmienic coma bo sie nie doinstalowuje ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 06:30 ---------- żeby było śmieszniej na Pc działa ok jest w porządku, na starszym laptopie HP 625 tez sie na 7 mce zainstalowało tak jak być powinno na na moim ultrabooku toshiba nie idzie zainstalować poprawione WGRAJ.org fotke,hosting zdjęć,upload fotek,wgrywanie zdjęć na aukcje oraz fora teraz niby cos sie zaczęło dziać z kable na porcie com 3 w programie ale w ustawieniach jest port com 1 , jak przestawię w ustawieniach na port com 3 tak jak w programie to wywala ze nie dziala port com
-
B6 DIVISION
a ile dajesz bo chce kupić do siebie jakieś najtańsze amelinium i jak będzie dobra cena to sprzedam
-
Vag pl
zagdaj do Siemena on chyba ma porządne kable ale koszt chyba ok 150zl
-
Vag pl
wydaje mi sie ze to zależy od laptopa , i jego konfiguracji i parametrów bo na xp powinno latać a jest tak samo jak na 7ce
-
Vag pl
nie wiem sam , dzisiaj poszedlem do auta odpalilem vaga 208-1 i jak by widzial kabel mimo tego ze w zakladce com lpt nic sie nie zmienilo za to podczas testu wywala blad taki ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- postawilem na wirtualce xp pro i to samo wykrywa kabel instaluje sterownik w USb a nie ma dalej w zakładkach com lpt , poddaje sie
-
audi a4 b6 2002 rok problem z spryskiwaczami na lampie
moze dolej plynu wiecej , u mnie jak jest ok 1/3 zbiornika to juz tez nie dzialaja tylko spryskuje szybe , jak doleje do pelna to lataja elegancko
-
Vag pl
wydaje mi sie ze masz za nowego vcdsa bo w wersji 11 XXXX
-
Stłuczka na stacji paliwa
szkodę zgłosiłem tylko teraz gdzie znajdę aso ktore ma umowe z ergo hestia , mogę tez pojechać do warsztatu który nie ma takiej umowy , aby zrobili mi wycenę naprawy ktora mam przedstawić hesti, płaci sie os za taka wycenę? podejrzewam ze trzeba zdjąć zderzak żeby zobaczyć czy cos sie jeszcze na mocowaniach nie uszkodziło
-
Stłuczka na stacji paliwa
Witajcie wczoraj tankując paliwo na stacji benzynowej , chłopaczek się zagapił i cofając uderzył w mój lewy róg auta, przyznał się do winy ze nie zobaczył mojego auta, wezwaliśmy policje w ramach zabezpieczenia, spisaliśmy protokół szkody, u mnie do malowania zderzak, pęknięte zakole, i co najgorsze zderzak cofną sie pod lampę i wystaje poza błotnik, podejrzewam ze mogło sie coś uszkodzić ale żeby to zweryfikować trzeba zdjąć zderzak. i teraz tak , po zlych doświadczeniach z firma pzu gdzie po taniości chcieli naprawić mi poprzednie auto , dadajac amortyzacje, zużycie , wiek , zarysowania na uszkodzonym elemencie auta jak podejść tutaj do sprawy? czy moge sam jechać do aso audi żeby ocenili koszt naprawy? czy czekać na rzeczoznawce i dopiero jechać? podejrzewam ze po kosztach będę chcieli to zrobić. generalnie do lakierowania jest zderzak, wymiana zakola, i ew naprawy mocowań po zdjęciu zderzaka
-
Vag pl
ja mam ten sam problem win 7 64 bit , kabel od viaken i tez instaluje sie tylko w kontrolerze uniwersalnej magistrali szeregowej a w sekcji porty com lpt nic sie nie doinstalowuje przez co nie moge zmienic ustawien portow com tak aby zgrac jes z vcds lite badz vag 4.9pl
-
Czy to jest fotel od Angola?
dokladnie to regulacja gora dol i kazdy ma ta wajche , chyba ze ma fotele w elektryce
-
Ile warta jest moja postać i konto na battel net Diablo 3?
ta gre zniszczyl dom aukcyjny i kupowanie itemow za realana kase jak by bylo tak jak w D1 i D2 to byl by hit a tak to jako fan, gre odpuscilem sobie po 2miesiacach od kupna niestety
-
B6 DIVISION
potrzebuje takie uzywane oryginalne poduszki, jak ktos ma auto po dzwonie to z checia odkupie poduszka skrzyni 8e0399105hb poduszka silnika lewa 8e0199379ad prawa 8e0199382j jakie zadanie ma odbijak 8e0199339? na schemacie w etce widnieja 2 sztuki koszt w aso ok 33zl sztuka
-
B6 DIVISION
Lewa od prawej się czymś różni? Do 1.8T AVJ masz numerek może I do tej środkowej też by się przydał. I btw. ta wtyczka od poduszki widoczna jest? Bo u mnie nie widziałem żadnej wtyczki jak oglądałem tą poduszkę chyba, że w niewłaściwe miejsce patrzyłem. ja czujników nie mialem, wymienilem na zamieniki i jest gorzej niz na starych auto ma mocne wibracje na budzie i chyba kupie oryginalne ale uzywki
-
Kolizja AUDI A4 (B7)
w PZU tak robią , miałem to na własnym przykładzie
-
wymiana tarcz i klocków
dobra cena za same tarcze? przód 288mm ferodo - DDF 1706 - 199zl 2sztuki tył 245 mm ferodo - DDF 1709 - 146zł 2 sztuki na tyle są 245 czy 255? w A4 b6 1.8T AVJ 2001 napęd na przód
-
Kolizja AUDI A4 (B7)
o ubezpieczyciela jak najmniej do tego amortyzacja jako auto 6 letnie i wyjdzie mala suma
-
Wojna Audi vs BMW
a ja jak jestem zakwalifikowany jako posiadacz a4 b6 i bmw 3 e46
-
B6 DIVISION
kolor oryginalny nie lakierowane taki jakie byly dokladki zderzaków w modelach 2001-2003 cena 150zl
-
B6 DIVISION
czarne listwy? sline czy zwykle płaskie? jeżeli zwykle płaskie to mam komplet