Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze ktos wie i pomoze , jak wyciagnac roletę z boczka? moze ktos ma dostep do etki i jakiegos opisu demontazu? http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-montaz-boczkow-roletami-126736/index3.html
  2. jak zdemontować te rolety z boczków ? wykręciłem te 4 śrubki później odkręciłem te małe śrubki z rolety i wyskoczyły kapselki ale nadal nie mam pomysłu jak ja wymontować rozgio.em ten plastik który wchodzi w metalowe prowadnice z 2 stron ale dalej nic nie mogę z tym zrobić
  3. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oryginały maja dziurę na wyjmak w tym małym dekielku ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting SAM_0315.jpg | ra85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl SAM_0324.jpg | ra85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  4. boczek pasuje
  5. niet, chyba ze chcesz mieć rolety takie ja ja
  6. vaga mam w ktore ustawienia wejsc ?
  7. czy ta wiązka będzie pasowała na przód? Wiązka Elekrtyczna PDC AUDI A4 B6 8E0971095E (3250835654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. jak zidentyfikowac wlaczanie sie tej pompy
  9. Pany wyskoczył mi dzisiaj check i po podłączeniu do kompa wywaliło błąd 16795 P0411 System wprowadzania wtórnego powietrza (B2) – niewłaściwy przepływ B i cos tam bylo jescze opisane z wtryskami przy tym bledzie
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurna ti ja nie wiem w bmw e46 jest normalnie na zgaszonym wciskam, w alfie 166 tez tak bylo w vectrze b tez, w mazdzie 3 2012 tez, citroen c5 tez ;/
  11. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to norma czy cos nie tak bo w innyc autach jest normalnie
  12. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy to normalne jest jak mam zgaszone auto, stoję na lekko pochylej nawierzchni, auto wrzucę na luz i zaczyna sie toczyć do tylu , próbuje wcisnąć hamulec żeby zatrzymać toczenie i pedał hamulca jest twardy i nie ruchomy nie da sie go wcisnąć, dopiero po odpaleniu silnika ozywa i normalnie da się wcisnąć
  13. u mnie tez tak jest d otego taka ciekawostka jak wrzuce auto na luz i nie ma zaciągniętego ręcznego to zaczyna sie toczyć do tylu "lekka górka", na zgaszonym silniku nie moge wcisnac hamulca jest twardy jak skała dopiero jak odale silnik hamulec ozywa i mogę go wcisnąć
  14. w wawie mlowanie zderzaka 450-500zl blotnik np 300
  15. pokaz fotki auta
  16. nie przejmuje sie tylko troche mnie to wnerwia jestem w takich kwestiach pedantyczny
  17. witam ostatnio wymieniłem zbiorniczek płynu chłodzącego, stary był po pekany i zaczął przeciekać po wymianie na nowy z aso i zalaniu nowym płynem zauważyłem ze na górnej ściance zbieraj sie takie bąbelki , jak je usunąć bądź czy to jest wina złego odpowietrzenia?
  18. moje tez zgadajmy sie na prywatna wiadomosc bo krew mnie zalala jak po zamontowaniu to zobacYlem , moje sa czarne najlepiwj wymienic sie samymi roletami
  19. no to widać ze mam kurna boczki od kombiaka ;/ teraz dostać rolety od sedana? ile w as kosztują?
  20. Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiadomo kto trafil 6 w lotto
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm a ja mam w obu lusterkach martwa strefe czyli lamanie
  23. osralem aso wozili się 2 tygodnie czasu później stwierdzili ze aut powyżej 4 lat to nie chce im się robić , wiec pojechałem do sztuki lakierowania, defakto serwis mazdy, na okres naprawy i pasowania dostałem nowa mazde 3 z oc sprawcy , nic nie dopłacałem
  24. rav85 odpowiedział(a) na f16mysliwiec temat w Audi
    warto ożywić takie auto za parę lat będzie dobrym oldtimerem lub dobra inwestycja na handel
  25. dokładnie wystarczy parę kamieni pod przednie błotniku tam gdzie jest rant łączący się z nadkolem i już rdza żre , u mnie do wymiany 2 błotniki ponieważ ocynk odpadł i wyżla ruda w miejscach uszkodzeń przez kamienie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.