Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
moze ktos wie i pomoze , jak wyciagnac roletę z boczka? moze ktos ma dostep do etki i jakiegos opisu demontazu? http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-montaz-boczkow-roletami-126736/index3.html
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
jak zdemontować te rolety z boczków ? wykręciłem te 4 śrubki później odkręciłem te małe śrubki z rolety i wyskoczyły kapselki ale nadal nie mam pomysłu jak ja wymontować rozgio.em ten plastik który wchodzi w metalowe prowadnice z 2 stron ale dalej nic nie mogę z tym zrobić
-
B6 DIVISION
oryginały maja dziurę na wyjmak w tym małym dekielku ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting SAM_0315.jpg | ra85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl SAM_0324.jpg | ra85 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
boczek pasuje
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
niet, chyba ze chcesz mieć rolety takie ja ja
-
pierwszy raz blad 16795
vaga mam w ktore ustawienia wejsc ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
czy ta wiązka będzie pasowała na przód? Wiązka Elekrtyczna PDC AUDI A4 B6 8E0971095E (3250835654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
pierwszy raz blad 16795
jak zidentyfikowac wlaczanie sie tej pompy
-
pierwszy raz blad 16795
Pany wyskoczył mi dzisiaj check i po podłączeniu do kompa wywaliło błąd 16795 P0411 System wprowadzania wtórnego powietrza (B2) – niewłaściwy przepływ B i cos tam bylo jescze opisane z wtryskami przy tym bledzie
-
B6 DIVISION
kurna ti ja nie wiem w bmw e46 jest normalnie na zgaszonym wciskam, w alfie 166 tez tak bylo w vectrze b tez, w mazdzie 3 2012 tez, citroen c5 tez ;/
-
B6 DIVISION
a to norma czy cos nie tak bo w innyc autach jest normalnie
-
B6 DIVISION
Pany czy to normalne jest jak mam zgaszone auto, stoję na lekko pochylej nawierzchni, auto wrzucę na luz i zaczyna sie toczyć do tylu , próbuje wcisnąć hamulec żeby zatrzymać toczenie i pedał hamulca jest twardy i nie ruchomy nie da sie go wcisnąć, dopiero po odpaleniu silnika ozywa i normalnie da się wcisnąć
-
Wysokość pedałów
u mnie tez tak jest d otego taka ciekawostka jak wrzuce auto na luz i nie ma zaciągniętego ręcznego to zaczyna sie toczyć do tylu "lekka górka", na zgaszonym silniku nie moge wcisnac hamulca jest twardy jak skała dopiero jak odale silnik hamulec ozywa i mogę go wcisnąć
-
Obdarty zderzak i nadkole - jest winny
w wawie mlowanie zderzaka 450-500zl blotnik np 300
-
B6 zmiana biegów w kierownicy.
pokaz fotki auta
-
zaparowany zbiornik plynu chlodniczego
nie przejmuje sie tylko troche mnie to wnerwia jestem w takich kwestiach pedantyczny
-
zaparowany zbiornik plynu chlodniczego
witam ostatnio wymieniłem zbiorniczek płynu chłodzącego, stary był po pekany i zaczął przeciekać po wymianie na nowy z aso i zalaniu nowym płynem zauważyłem ze na górnej ściance zbieraj sie takie bąbelki , jak je usunąć bądź czy to jest wina złego odpowietrzenia?
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
moje tez zgadajmy sie na prywatna wiadomosc bo krew mnie zalala jak po zamontowaniu to zobacYlem , moje sa czarne najlepiwj wymienic sie samymi roletami
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
no to widać ze mam kurna boczki od kombiaka ;/ teraz dostać rolety od sedana? ile w as kosztują?
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona
-
B6 DIVISION
wiadomo kto trafil 6 w lotto
-
B6 DIVISION
hmm a ja mam w obu lusterkach martwa strefe czyli lamanie
-
Stłuczka na stacji paliwa
osralem aso wozili się 2 tygodnie czasu później stwierdzili ze aut powyżej 4 lat to nie chce im się robić , wiec pojechałem do sztuki lakierowania, defakto serwis mazdy, na okres naprawy i pasowania dostałem nowa mazde 3 z oc sprawcy , nic nie dopłacałem
-
Audi V8 3.6 V8 PT USA
warto ożywić takie auto za parę lat będzie dobrym oldtimerem lub dobra inwestycja na handel
-
Nalot rdzy, co robić?
dokładnie wystarczy parę kamieni pod przednie błotniku tam gdzie jest rant łączący się z nadkolem i już rdza żre , u mnie do wymiany 2 błotniki ponieważ ocynk odpadł i wyżla ruda w miejscach uszkodzeń przez kamienie