Treść opublikowana przez rav85
-
Oc ac audi a4 b6
ja w wawie place oc 780 zl w liberty , kolega z tomaszowa lubelskiego placi 340zl za to samo ;/
-
Zamarnięta wódka ? - podróbka ? FAKE ?
przetestujcie ta nie powinna zamarznąć Wódka Belvedere 0,7 l SmaczaJama.pl
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
zwykle pol fotochrom - bez przycisku z dziurka na światło pełen fotochrom - z przyciskiem było chyba jeszcze te pełne fotochrom z przyciskiem i kompasem nie wiem czy to od b6 czy b7 występowało
-
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie opuszczone Audi A3 Sline
informacja z a3 forum OK, dzwonił do mnie szanowny Pan z Komendy Straży Miejskiej w Warszawie. Poinformował mnie że właściciela bezpośrednio nie znaleziono ale znaleziono jego matkę... Matka powiedziała że samochód był przez jakiś czas zepsuty dlatego syn nim nie jeździł a teraz to nie wiem czemu go nie używa... Samochód jest zaparkowany prawidłowo jak i nie stwarza zagrożenia ruchu drogowego. Powiedział Pan dyżurny że szkoda auta ale oni nic nie są w stanie zrobić... Cóż, pozostaje jedynie ze skutkiem patrzeć jak auto niszczeje... P.S Auto na pewno nie jest kradzione, nie ma go w żadnej bazie aut skradzionych.
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
jak nie ma jak jest katalizator to musi być sonda żeby podgrzewać spaliny itd i sterować dawka paliwa spalanego
-
Sterowanie klapami w końcowych tłumikach S4 B6
klapy sterowane sa wężykami które podłącza się pod wydech, kiedy dajesz gazu się otwierają a jak puszczasz to przymykają, ja mam zamontowane wydechy bez podłączania tych wężyków czyli cały czas otwarte i jest ok, ale trzeba wywalić tłumik środkowy żeby pracowały głośniej
-
Dilerzy VW i Audi ruszają na wojnę z komisami? Projekt ustawy już w Sejmie.
no ta chcieli by żeby kupować nowe auta nie ma problemu niech nowa a4 kosztuje 60tys a zarobki niech podniosą na min 4-5tys miesięcznie to można myśleć ale jak nowe a4 kosztuje 120tys a zarobki srednie sa ok 1600-2400zl to co oni chca , chyba zrobić wietnam gdzie sie jedzii na rozpadających rowerach zrobionych z desek i wcina ryz
-
B6 DIVISION
najbardziej awaryjne auto klasy średniej w takiej konfiguracji według dzisiejszego numeru auto świat na 2 pozycji peugeot 307 na 3 seicento na 4 avensis 2 na 5 .... itd na 8 laguna II
-
fis
a jak kasowałeś inspekcje
-
Zaślepki spryskiwaczy
chyba pozostaje ci zadzwonić do aso, sprawdzałem w etka online i nie widzę w schematach zderzaka sline z opisem części , powiedzć ze potrzebujesz takie zaślepki koszt chyba ok 58zl za sztukę, przynajmniej tyle płaciłem za zaślepki do zderzaka s4
-
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie opuszczone Audi A3 Sline
chyba jutro tak zrobię bo już nie mogę patrzeć jak niszczeje, niech sprawdza może ktoś wyjechał za granice, zmarł cokolwiek
-
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie opuszczone Audi A3 Sline
Witajcie pisze w nietypowej sprawie u mnie pod blokiem od ponad dobrego roku stoi chyba porzucone opuszczone ukradzione A3 Sline w full opcji, auto zarosło trawa i ptasimi kupami, jeżeli ktoś ma znajomych w klubie A3 żeby popytać, może komuś ukradziono rejestracje są widoczne na fotografii auto dzisiaj zostało przepchnięte na 2 stronę parkingu gdyż w miejscu w którym stało cały czas wycinano drzewa
-
B6 DIVISION
ja mam teraz 2 z przodu są trochę cichsze od rosso co do ścieralności i awaryjności nic nie mogę na razie powiedzieć
-
nr czesci do siedzen od rs4b7
pewnie dlatego ze od rs4 b7 podejrzewam ze zwykła skora tez by podeszła z b6/b7
-
Prosze o ocene błedów
nie wiem czy dobrze widzę ale ten pierwszy samochód ma nastukane milion km Mileage: 1048575 km 01504 - błąd oświetlenia tablicy rejestracyjnej 01316 - błąd sporadyczny "sterownik ABS-u. "Nieprawidłowy odbiór danych z komputera sterującego sytemem ABS poprzez magistralę danych". Tak wiec to albo coś na przewodach, albo we wtyczkach.... lub też po prostu pompa ma stan "przed-zawałowy". Ewentualnie czujnik predkosci. Gdy komputer dostaje niezgodne z programem dane, to generuje błąd (ale pewny nie jestem). Było juz o tym - jak "pokopiesz" na forum, to na pewno znajdziesz konkretniejszą odpowiedź. " reszty nie wiem
-
zapach oleju z nawiewu
może być tak ze puszcza uszczelka pokrywy zaworów
-
gluche stukanie podczas konczenia hamowania
w środku słychać głuche pukniecie, a jak się otworzy okno to jest tak jak by przy ściskaniu klocka do tarczy jest mocne uderzenie tak jak by tarcza miała zaraz pęknąć
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
kot mistrz 2 planu aż głowa zakręcił z niedowierzania na taka potęgę
-
Problem z sondą lambda w A4 B6 3.0
to jest sonda ta od strony otworzonej maski obok silnika miałem ten sam błąd i wymieniłem na nowa boscha i już jest w porządku
-
gluche stukanie podczas konczenia hamowania
tylko to czasami jest słyszalne pod skrzynia biegów, czasami z przodu lewy prawy ;/
-
gluche stukanie podczas konczenia hamowania
zazwyczaj występuje to jak silnik złapie temperaturę , wymieniali mi w warsztacie lewa jak pisałem wyżej była wymieniona teraz z zamiennika na oryginał, prawa została nie ruszana zamiennik który kupowałem w grudniu, jak były 2 zamienniki to tego dźwięku nie było, ale buda miała wibracje od silnika
-
Dekory A4 B6 ... Czy bedą pasować?
tak nawet do b6/b7 przypasują
-
B6 DIVISION
wie ktoś jak zakodować miganie świateł awaryjnych podczas ostrego hamowania? i czy da sie to zrobić vcds lite 1.2 bądź vag 3.11?
- B6 DIVISION
-
nieaktualne
czyli rozumiem ze jak mi ktoś przytarł zderzak i przychodzi rzeczoznawca patrzy na szafę i widzi 320tys to wyceni naprawę na niższa kwotę niż by na budziku było migacze 120tys?