Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
a jaki na numerek przycisk ESP który potrzebuje? pod zespól przycisków?
-
B6 DIVISION
no właśnie o to mi chodzi potrzebuje numerek tego Marcinowego bo wizytownik wyleciał i esp tez wyleci w komplecie z wizytownikiem ogólnie potrzebuje kupić nówki w ASO wszystkie przyciski ESP , zaślepka/ badz AIR bag OFF , roleta i pdc przód , ma ktoś dobre rabaty na to?
-
B6 DIVISION
jest dobrze, bo masz zaokrąglony tunel, to jest wersja europejska. z prawej strony już masz trójkąt awaryjnych, więc tam zaokrąglenia nie ma. ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- wal do NOSBa ochrona komponentów nie narobi bałaganu? u marcino ESP jest inne z prawej prosty a nie zaokrąglony jaki ma numerek?
-
B6 DIVISION
czy przycisk ESP z tej konfiguracji nie powinien być z prawej strony na rogach taki jak reszta przycisków? bo tutaj jest zaokrąglony od prawej a już przycisk pdc z jednej jest zaokrąglony z 2 przod mój ESP Marcino
-
1.8T AVJ Problem z cewkami, szarpanie.
cewki sie wymienia wszystkie , ja tez kupiłem 2 i po pol dnia padły 2 stare
-
cos nie tak z EGR 1.8T ?
http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-moca-308621/#post3993802 Pomoże ktoś ?? czy to normalne aby z butem w podłodze przy max obrotach pokazywało niecałe 30% w grupie 003? 20140105 162312 - YouTube VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tu jest mój pomiar a tu przykładowy innej osoby VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM u niego lead jest prawie 100% a u mnie 9-11% czy to może być spowodowane zasyfionym zaworem? auto przestało przyspieszać jak szatan przy większych prędkościach np od 130 km/h w gore wcześniej się zbierał cacy a teraz trwa to wieczność na niższych biegach 1-3 po dodaniu gazu idzie jak szatan nie ma problemów
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-skrzynia-biegow-12/problem-moca-308621/#post3993802 Pomoże ktoś ?? czy to normalne aby z butem w podłodze przy max obrotach pokazywało niecałe 30% w grupie 003? 20140105 162312 - YouTube VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM tu jest mój pomiar a tu przykładowy innej osoby VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM u niego lead jest prawie 100% a u mnie 9-11%
-
B6 DIVISION
korniki na blotnikach aułdyy
-
dzwięk niezapiętych pasów jak wyłaczyc ?
jak chcesz to się możemy zamienić , ja ci dam bez instalacji sprawdzania zapiętych pasów jeżeli a ty mi dasz swoje bo ja chce żeby mi piszczało
-
Jakie roznice przodu ?
dokładnie różnica w lampach jedna ma zwykle 2 ma ledy z xenonem
-
rdza???
więcej do poczytania np tutaj http://a4-klub.pl/nadwozie-14/rdza-nadkoli-przednich-276355/
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
ile dałeś za to lustro z b6? z kompasem?
-
B6 DIVISION
Pany to jak z tym kabelkiem do roletki?
-
prośba o analize błędu
Intermittent oznacza czasowy/sporadyczny, mógł się pokazać bo coś zgłupiało albo np przy odłączaniu akumulatora, skasuj pojeździj z tydzień i sprawdź jeszcze raz
-
rdza???
nie trzeba ale później sie rozprzestrzenia , mi np błotniki przód zeżarło jak w starym fiacie uno
-
B6 DIVISION
wiecie może jaki numer ma kostka do instalacji elektrycznej rolety?
-
B6 DIVISION
czyli opłaca sie zapłacić te 1200zl za montaż ich systemu pdc ? piszą ze oryginał nowe części audi, ciekawi mnie ile biorą za tył i przód
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
1. wiezienie z przymusowymi pracami społecznymi 2. konfiskata auta jako narzędzia zbrodni - sprzedaż i wyplata osoba poszkodowanym kasy 3. pieniężne zadość uczynienie poszkodowanym, i tak jak miało to być nawet 20 mln zł nie uśmierzy to bólu straty rodziców, zony, dzieci itd 4. wysokie kary pieniężne a nie jakieś 500zł
-
B6 DIVISION
da się coś takiego w b6 ustawić , aby przy parkowaniu pokazywał na RNS-E odległości?? Czujniki parkowania Audi RNS-E montaż Oryginalne (3777256131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynia A4 B7 multitronic
podasz mi numer tej przedniej poduszki silnika która wymieniłeś na początku tematu?
-
Poduchy i elementy zawieszenia silnika - jakie polecacie?
ja miałem zamienniki poduszek i telepało buda jak traktorem, wymieniłem na oryginały i już jest ok
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
ja tez proszę o info numeru części, u mnie 2 i 3 się lekko zakleszcza a jak pociągnę drążek trochę do góry to jak by miał trochę u luzu góra dół
-
pomoc z zakupie wozka, po kradziezy Audi 80 TVN 24
przynajmniej miał na tyle jaj żeby oddać wózek i auto
-
pomoc z zakupie wozka, po kradziezy Audi 80 TVN 24
z tego co wyczytałem to już ktoś zaoferował zakup wózka Znalazł się darczyńca, Tosia dostanie nowy wózek - TVN24
-
pomoc z zakupie wozka, po kradziezy Audi 80 TVN 24
Panowie czy znalazło by się 36 osób które miały by chęć/ fundusze aby przekazać symboliczne 50zl za które po zbiórce kupiło by się specjalistyczny wózek dla jej niepełnosprawnego dziecka? Pani tej ukradziono Audi 80 w Wigilie , pech chciał ze w aucie był wózek którego potrzebuje więcej info na tvn 24 Po dramatycznym apelu do złodzieja znalazł się... darczyńca. Chce kupić nowy wózek Tosi - TVN24 moglibyśmy zebrać te 1800zl i zakupić taki wózek, 50 zł to nie będzie jakaś odczuwalna suma dla nas , zwłaszcza ze na mody wydajemy o wiele więcej a moglibyśmy zrobić dobry uczynek.