Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
da sie to przerobic pod prowadnice audi? Skórzane fotele + kanapa RECARO Mondeo MK3 ST IGŁA (3616689071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
orientuje się ktoś z was jak rozpoznać dobra poduszkę silnika? czy jak nia potrząsam to płyn powinien chlupotać? czy nic nie powinno być słychać? mam zamiennik jak nim trzącham to nic nie słychać , mam tez używana oryginalna i słychać chlupotanie
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
bo grzebie swoja rs5 pewnie
-
B6 DIVISION
Panowie poziom płynu od wspomagania sprawdzać na zimnym czy cieplnym silniku ?
-
pomysł na biznes, współpraca -- sklep myśliwski --
ja bym stawiał na lego/ suknie ślubne / nagrobki/ trumny
-
Kolizja-naprawa z OC sprawcy
nie dadzą ci oryginalnych części bo takie dają do aut góra 2-3 letnich reszta jest amortyzowana i liczona jako używka , niestety szko0da ze nie ma jak w części usa nie chcesz ubezpieczenia nie kupuj i lata sie bez oc , a nie doją z nas kasę a później po taniości sie wykręcają rencami i nogami zęby tylko nie napawic za drogo auta swojemu klientowi
-
UWAGA na użytkownika Allegro Malgorzataa2
z forum BMW Witam Nazywam sie Krzysztof Kocyła , współwałsciciel firmy PIT-STOP /Szczecin ul. Mierzyńśka 39 login na allehgro Malgorzataa2 , to jedno z wielu naszych kont którym zarzadza moja zona Małgorzata, nie bede robił sobie reklamy i nie podam innych loginów ale handlujemy wszytskim tym co sie da importowac legalnie z zachodu w dobrej cenie. podalem login Malgorzataa2 poniewaz te konto jest tu poczerniane o czytm doniesli mi moi stali klienci. hmm . tak ja na forum opel vectra widze ze i tu udziela sie Marcin Kardas , pomimo z e nie posiada auta marki BMW ... LUDZIE NIE POPADAJCIE W PARANOJE , NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC JEDNEMU CZLOWIEKOWI I JEGO WSPOLNIKOM Z FIRMY PRO-CHOICE ZE SZCZECINA !!! JEST TO NASZA KONKURENCJA , NIE MOGA ZDZIERZYC ZE TERAZ OD 2 LAT NIE MAJA MONOPOLU NA MOTULA I 30 ZŁOTOWYCH MARŻ ZA BANCE OLEJU A MUSZA SIE ZADOWLIC 5 ZŁ NARZUTEM ! ALE TO WSZYTSKO DZIEKI FIRMIE PIT-STO obecnej na rynku smarnym od 1990 r czyli juz 22 lata , kardas to własciciel firmy pro choice , udziela sie na róznych forach motoryzacyjnych p[o loginami , marcinek , dzik i innych róznych , wszedzie faworyzuje swoja firme a nasza probuje zdyskredytowac , wytyoczymy przeciwko niemu cięzkie działa i wezwiemy go przed oblicze Temidy... / czy wam nie pracuje wyobraznia ? zobaczcioe chocizby 27 tys pozytywnych kom, na allegro nabyte przez 6 lat ! i 10 negatywów od konurencji to tak jakbyscie wyobrazil;i sobie stadion piłkarski wypelniony po brzegi a za jedna z bramek grupka 10 oszołomów ktora rzuca butelkami na boisko prowokujac kibiców i piłkarzy , powinna zginac w tłumie ale jest na tyle agresywna i wwszytkimi sposobami probóje zwrócic na siebie uwage .. PRO CHOICE TO MAŁY SKLEPIK OSIEDLOWY NA OSIEDLU KALINY-PRZYJAZNI W SCZECINIE , PRZY ULICY WITKIEWICZA , ukryty w samym kącie na samu=ym koncu tak ze ciezko tam trafic , zdesperowany walsciciel zalega z czynszem , ma słabe obroty wiec cgta sie brzytwy , z poprzedniej lokalizacji przy OJCA BEYZYMA został wyawalony na zbity pysk poniewaz zalegal z czyn szem za pół rok .. FIRMA PIT-STOP TO WIELKA HURTOWNIA , KTÓRA MA SWOJ TRANSPORT I WSZYTSKO IMPORTUJEMY Z ZACHODU SAMI BEZ POPSREDNIKÓW KUPUJAC TYLKO I WYŁACZNIE U PRODUCENTÓW W TZW. PROMOZJACH FULL TRACKOWYCH ., ODPOWIEM NA WSZYSKIE PYTANIA TEL 889 843 213 / NIE DJACE SIE MANIPULPOWAC OSZOŁOMOM , JESTESMY FIRMA IMPORTUJACA MIEDZY INNYMI SRODKI SAMRNE CZY;LI TOWAR AKZYZOWY , NIEMA MIESUACA ZEBYSMY NIE MIELI KONTROLI Z URZEDU CELNEGO !!! PANOWIE ODROBINA WYOBRAZNI ... PODÓWJNA ETYKIETA - ORGOINAL .. HEHE ,... polskie i rumuńskie opiosy na francuskiej bance w podwójnej etykiecie , LUDZIE ODROBINA POMYSLUNKU ...
-
Wymiana jaśków
allegro.pl komplety chodza od 2400zl d 3500zl
-
węzyk s4 b6
no właśnie nie wiem dlatego zapytałem
-
B6 DIVISION
jak sie bawić to na calego Protestaktion vor der IAA Frankfurt am 14.9.13 : BMW M6 wird demoliert! - YouTube
-
Spotkania na drodze
dzisiaj pod praca
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
w każdym temacie pisze o gazie i serii , Pan pracujący "jak sam powiedział" w korporacji i może raz w miesiącu zatankować benzynę do pełna bo na gazie to biedota lata a jak na benzynę nie stać to nie kupuj audi, poczytajcie jego posty
-
deska rozdzielcza
licznik pod osłonka plastikowa ma 2 śrubki wykręcasz i wsio, po boku desi za osłonkami masz śruby które trzymają dechę do budy
-
węzyk s4 b6
ok dzięki i czy tam jeszcze czegoś nie brakuje, on powinien iść pod filtr powietrza
-
węzyk s4 b6
Panowie wiecie od czego to jest wężyk i gdzie powinien być zamontowany?
-
Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
jeżeli osoba wlacza się do ruchu to nie ma prawa ruszyć dopóki jeżdżą auta po drodze
-
oslona pod kratka zderzaka
ja u siebie miałem 2 zabudowane
-
spasowanie wnętrza skrzypi
ja u siebie jak wymieniałem podsufitkę to po pewnym czasie na dziurach zaczęło skrzypiec tu i tam, wiec rozebralem te elementy gdzie skrzypi, blaszki i kolki przesmarowałem kremem nivea i już jest cisza od jakiś 5 miesięcy
-
S-line
wewnatrz chyba tez nie ma bo widze ze podsufitka kremowa a nie czarna
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ile chcesz za ta s4 kombiok ?
-
B6 DIVISION
zegarów? po lewej przyciskami + i -
-
B6 DIVISION
uszczelkę pod pokrywa zaworów można wymienić
-
Skradziono Honde Civic Sedan
Garaże pełne części samochodów. Z hondy, lexusa i mitsubishi...
-
B6 DIVISION
Ja mój będzie na handel mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc
-
Buczy przy porannym odpaleniu
filtr prawa strona pod podwoziem, za plastikami osłonami podwozia pompa z prawej strony odkręć 3 śrubki to ja zobaczysz 2 min roboty ;p