Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da sie to przerobic pod prowadnice audi? Skórzane fotele + kanapa RECARO Mondeo MK3 ST IGŁA (3616689071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    orientuje się ktoś z was jak rozpoznać dobra poduszkę silnika? czy jak nia potrząsam to płyn powinien chlupotać? czy nic nie powinno być słychać? mam zamiennik jak nim trzącham to nic nie słychać , mam tez używana oryginalna i słychać chlupotanie
  3. bo grzebie swoja rs5 pewnie
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poziom płynu od wspomagania sprawdzać na zimnym czy cieplnym silniku ?
  5. ja bym stawiał na lego/ suknie ślubne / nagrobki/ trumny
  6. nie dadzą ci oryginalnych części bo takie dają do aut góra 2-3 letnich reszta jest amortyzowana i liczona jako używka , niestety szko0da ze nie ma jak w części usa nie chcesz ubezpieczenia nie kupuj i lata sie bez oc , a nie doją z nas kasę a później po taniości sie wykręcają rencami i nogami zęby tylko nie napawic za drogo auta swojemu klientowi
  7. z forum BMW Witam Nazywam sie Krzysztof Kocyła , współwałsciciel firmy PIT-STOP /Szczecin ul. Mierzyńśka 39 login na allehgro Malgorzataa2 , to jedno z wielu naszych kont którym zarzadza moja zona Małgorzata, nie bede robił sobie reklamy i nie podam innych loginów ale handlujemy wszytskim tym co sie da importowac legalnie z zachodu w dobrej cenie. podalem login Malgorzataa2 poniewaz te konto jest tu poczerniane o czytm doniesli mi moi stali klienci. hmm . tak ja na forum opel vectra widze ze i tu udziela sie Marcin Kardas , pomimo z e nie posiada auta marki BMW ... LUDZIE NIE POPADAJCIE W PARANOJE , NIE DAJCIE SIE ZMANIPULOWAC JEDNEMU CZLOWIEKOWI I JEGO WSPOLNIKOM Z FIRMY PRO-CHOICE ZE SZCZECINA !!! JEST TO NASZA KONKURENCJA , NIE MOGA ZDZIERZYC ZE TERAZ OD 2 LAT NIE MAJA MONOPOLU NA MOTULA I 30 ZŁOTOWYCH MARŻ ZA BANCE OLEJU A MUSZA SIE ZADOWLIC 5 ZŁ NARZUTEM ! ALE TO WSZYTSKO DZIEKI FIRMIE PIT-STO obecnej na rynku smarnym od 1990 r czyli juz 22 lata , kardas to własciciel firmy pro choice , udziela sie na róznych forach motoryzacyjnych p[o loginami , marcinek , dzik i innych róznych , wszedzie faworyzuje swoja firme a nasza probuje zdyskredytowac , wytyoczymy przeciwko niemu cięzkie działa i wezwiemy go przed oblicze Temidy... / czy wam nie pracuje wyobraznia ? zobaczcioe chocizby 27 tys pozytywnych kom, na allegro nabyte przez 6 lat ! i 10 negatywów od konurencji to tak jakbyscie wyobrazil;i sobie stadion piłkarski wypelniony po brzegi a za jedna z bramek grupka 10 oszołomów ktora rzuca butelkami na boisko prowokujac kibiców i piłkarzy , powinna zginac w tłumie ale jest na tyle agresywna i wwszytkimi sposobami probóje zwrócic na siebie uwage .. PRO CHOICE TO MAŁY SKLEPIK OSIEDLOWY NA OSIEDLU KALINY-PRZYJAZNI W SCZECINIE , PRZY ULICY WITKIEWICZA , ukryty w samym kącie na samu=ym koncu tak ze ciezko tam trafic , zdesperowany walsciciel zalega z czynszem , ma słabe obroty wiec cgta sie brzytwy , z poprzedniej lokalizacji przy OJCA BEYZYMA został wyawalony na zbity pysk poniewaz zalegal z czyn szem za pół rok .. FIRMA PIT-STOP TO WIELKA HURTOWNIA , KTÓRA MA SWOJ TRANSPORT I WSZYTSKO IMPORTUJEMY Z ZACHODU SAMI BEZ POPSREDNIKÓW KUPUJAC TYLKO I WYŁACZNIE U PRODUCENTÓW W TZW. PROMOZJACH FULL TRACKOWYCH ., ODPOWIEM NA WSZYSKIE PYTANIA TEL 889 843 213 / NIE DJACE SIE MANIPULPOWAC OSZOŁOMOM , JESTESMY FIRMA IMPORTUJACA MIEDZY INNYMI SRODKI SAMRNE CZY;LI TOWAR AKZYZOWY , NIEMA MIESUACA ZEBYSMY NIE MIELI KONTROLI Z URZEDU CELNEGO !!! PANOWIE ODROBINA WYOBRAZNI ... PODÓWJNA ETYKIETA - ORGOINAL .. HEHE ,... polskie i rumuńskie opiosy na francuskiej bance w podwójnej etykiecie , LUDZIE ODROBINA POMYSLUNKU ...
  8. allegro.pl komplety chodza od 2400zl d 3500zl
  9. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    no właśnie nie wiem dlatego zapytałem
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak sie bawić to na calego Protestaktion vor der IAA Frankfurt am 14.9.13 : BMW M6 wird demoliert! - YouTube
  11. dzisiaj pod praca
  12. w każdym temacie pisze o gazie i serii , Pan pracujący "jak sam powiedział" w korporacji i może raz w miesiącu zatankować benzynę do pełna bo na gazie to biedota lata a jak na benzynę nie stać to nie kupuj audi, poczytajcie jego posty
  13. licznik pod osłonka plastikowa ma 2 śrubki wykręcasz i wsio, po boku desi za osłonkami masz śruby które trzymają dechę do budy
  14. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w 4.2
    ok dzięki i czy tam jeszcze czegoś nie brakuje, on powinien iść pod filtr powietrza
  15. rav85 opublikował(a) temat w 4.2
    Panowie wiecie od czego to jest wężyk i gdzie powinien być zamontowany?
  16. jeżeli osoba wlacza się do ruchu to nie ma prawa ruszyć dopóki jeżdżą auta po drodze
  17. ja u siebie miałem 2 zabudowane
  18. ja u siebie jak wymieniałem podsufitkę to po pewnym czasie na dziurach zaczęło skrzypiec tu i tam, wiec rozebralem te elementy gdzie skrzypi, blaszki i kolki przesmarowałem kremem nivea i już jest cisza od jakiś 5 miesięcy
  19. rav85 odpowiedział(a) na bolus1981 temat w Nadwozie i Wnętrze
    wewnatrz chyba tez nie ma bo widze ze podsufitka kremowa a nie czarna
  20. ile chcesz za ta s4 kombiok ?
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zegarów? po lewej przyciskami + i -
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    uszczelkę pod pokrywa zaworów można wymienić
  23. Garaże pełne części samochodów. Z hondy, lexusa i mitsubishi...
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mój będzie na handel mogę się zamienić ;p dam tył sedan s4 bez pdc a wezmę ten z dziurami na pdc
  25. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    filtr prawa strona pod podwoziem, za plastikami osłonami podwozia pompa z prawej strony odkręć 3 śrubki to ja zobaczysz 2 min roboty ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.