Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. Pozdrowienia dla Pana który tankował swoje czerwone RS5 na stacji benzynowej Orlen , przy ulicy Solec ^^
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kopił bym ja by były takie na allegro
  3. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i ciągle te upychanie gratów po sąsiadach , a jak już coś niechcący przyszło do domu to było, a po co ci te rolety , kupił byś coś porządnego a nie firanki do samochodu, strach było coś kupować , zostawilem jej citroena c5 niech tez coś ma od życia
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ciesze się ze przynajmniej to się tak skończyło , a nie po ślubie brać rozwód itd , jak bym uległ to bym teraz latał fabia bi turbo 1.2 75 HP na bębnotarczach ^^
  5. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    **uj tyle lat i od nowa trzeba zaczynać, i reazc , dobrze ze mam co lol
  6. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na końcu jeszcze kazała mi sprzedać samochód żeby pokazać jaj ja kocham, jak bym sie posłuchał to bym został bez auta i bez niej ^^ jak to powiedzieć na jakimś polskim filmie, jak bym dal palca sobie uciąć to teraz bym chodził bez reki
  7. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja już swojej nie mam, miał być ślub po wakacjach i w z końcem roku się wszystko rozpadło ;/ , teraz mogę rezac do upadłego albo do braku środków pieniężnych , przynajmniej auto mnie nie zostawi co do podświetlanych klamek to świeca jak pol d*py za krzaka , chyba by dobrze było widać to podświetlenie gdzieś na zadupiu w lesie w nocy , diody trzeba by wyrezac na białe tak jak Marcin
  8. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiecie gdzie dostać taka naklejka na szybę i wkładkę? Karta Ratownicza Pojazdu już wkrótce obowiązkowa? - Fakty TVN online dobra już mam Punkty wydawania kart ratowniczych | Karty ratownicze http://kartyratownicze.pl/wp-content/uploads/2013/12/Audi-A4_S4-2001-2005.pdf Wzory kart ratownicznych | Karty ratownicze szkoda tylko ze przy audi sie nie postarali tak jak np przy kartach bmw gdzie 2 stronie rozrysowane jest gdzie ciac blache
  9. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    białe bada lepiej świeciły niż te czerwone podświetlenie, kontaktować chyba musi bo się świeci biała lampka pod drzwiami, czerwona tez
  10. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dopiero co montowałem, w psich kupach i kałuży .... sprawdzę czy się nie poluzowała dioda ale siedziała sztywno jak zakładałem boczek
  11. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to kaplica co teraz z tym zrobić? da się dokupić ta diode ?
  12. orientujecie się jaka żarówkę kupić do podświetlanej klamki? bo w 1 mi się nie świeci
  13. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaka jest żarówka do podświetlanych klamek? bo jedna mi siwe nie świeci
  14. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdewastowane Audi RS5 ostatecznie rozebrane na części - Adrenaline Motorsport
  15. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Slow Down! Other People Make Mistakes. Speed ad New Zealand. - YouTube daje trochę do myślenia
  16. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie za taka kasę da się kupić taką maszine? ZJAWISKOWY GOLF R LINE!! 2010R* 2.0 TDI !!! * (3907260272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie ktoś w dziale sprzedam wystawiał z 8 przycisków do ryglowania/otwierania drzwi , pomożecie mi to znaleźć bo coś mi na oczy padło a to było z parę dni temu dobra znalazłem już coś mi na oczy padło
  18. ja mam to samo przy obecnej temperaturze wszystkie biegi można wkładać młotkiem bo inaczej nie idzie
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapowietrzona nagrzewnica a jak ja odpowietrzyć? sensownie domowym sposobem na ulicy?
  20. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co może być nie tak , jadę se swoja furmanką, silnik rozgrzany od 10 min na 90 C , włączam ogrzewanie na HI bądź 28, 25,23 stopnie w trybie ECO bądź klimy i z nawiewów leci ledwo chłodne powietrze zamiast buchać gorącym, przecież przy ustawionej temp 28 stopni to jaja powinny mi się pocić a ja w kapturze i rękawiczkach jadę ....
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak by ktoś jeszcze nie widział Polaky szalojom
  22. rav85 odpowiedział(a) na dabek2420 temat w 1.8T
    jak NFs Undeground ^^
  23. Pijany dziadek wiózł autem trójkę dzieci. Wpadli do rowu - TVN24
  24. apropo poślizgów i sytuacji na naszych drogach
  25. mi nic nie gotuje a ładniej wygląda i wycisza trochę prace silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.