Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
Audi auto sticker, car logo with women on auto sticker. - Bargains Zone ma ktoś dojście żeby zrobić parę takich naklejek w rozmiarze 7x12cm? na przezroczystej folii tak aby po naklejeniu na klapę był widoczny tylko motyw z linku? a tło było przezroczyste a nie białe tak jak na zdjęciu poglądowym?
-
B6 DIVISION
Bry, w tej wiosenny deszczowy dzień
-
B6 DIVISION
dobra cena? czy lepiej brac sachs ? luk? KOŁO + SPRZĘGŁO VALEO 4KIT A4 A6 PASSAT 1.8 1.8T (3930520391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
B6 DIVISION
www.wardtro.de Andre´ Pötzsch Oldtimer- und Youngtimer Stellplatz Vermietung - VW Lupo V8 a tu a8 z silnikiem 1.2 L jak oszczędzać to oszczędzacz
-
B6 DIVISION
Audi A8 long TDI nie awaryjny silnik 1.9 130KM++ Bieruń Ściernie ? Tablica.pl lol
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Już wiem czemu na Puławskiej jest taki asfalt pozwijany ^^
-
Buczy przy porannym odpaleniu
tak to jest ten wkład, ja jej nie słyszę , nic nie piszczy nie buczy jeżdżę od Maj 2013
-
Buczy przy porannym odpaleniu
kup taki jak ja mam , nie powinno nic buczek przy hamowaniu czy rezerwie
-
Buczy przy porannym odpaleniu
filtr paliwa nie ma odpowietrzania, w pompie i zbiorniku masz waz który po odpaleniu auta automatycznie odpowietrza układ paliwowy, ja na tym silniczku zamienniku jeździłem wiele razy na ostrej rezerwie i nic nie buczy, może kiepski zamiennik ci się trafił
-
Buczy przy porannym odpaleniu
- Buczy przy porannym odpaleniu
wystarczy czytać zer zrozumieniem, mój post 44 , wkleiłem oryginalny wkład/silniczek wyjęty z pompy z nabitym numerem ale czy po tym numerze coś się wynajdzie w necie nie wiem, nie sprawdzałem.- Przednia poduszka silnika/odbijak?
w aso kosztuje 33zł , rozbiórki przodu? tzn co trzeba ściągać? podpowiesz mi jak już wymieniałeś?- Przednia poduszka silnika/odbijak?
miejsce o którym mowie dziękuje za informacje, jeżeli mam rozsypana tą gumę to muszę zakupić pozycje 13 i 18 czy tylko 18?- Przednia poduszka silnika/odbijak?
nie chodzi mi o poduszki silnika lewa prawa tylko ta która jest z przodu silnika , pozycja chyba 13, praktycznie tak jak pisalem miedzy zderzakiem a chłodnicami po środku widać ja patrząc z góry przy otwartej masce- Przednia poduszka silnika/odbijak?
Witam, Panowie potrzebuje informacji o numerze i cenie poduszki umiejscowionej przy przednim pasie , patrząc miedzy chłodnicami a zderzakiem po środku auta czy to to czy ??- Buczy przy porannym odpaleniu
ja dzisiaj wymieniłem filtr paliwa, zakupiłem manna za 98zł , dotychczas siedział oryginał Audi koszt oryginału w ASO 199zł- Buczy przy porannym odpaleniu
ja wsadzilem ten który był opisane w tym temacie i nic się nie dzieje a siedzi pół dobre pol roku , możne masz zapchany filtr paliwa i ubija ci silniczki ale to jest mało prawdopodobne- Buczy przy porannym odpaleniu
poczytaj moje posty w tym temacie- B6 DIVISION
a ktory to ze zdjecia? ja pier** 900zl za kawalek gumy?- B6 DIVISION
Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle- B6 DIVISION
Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle- B6 DIVISION
to jest oryginał od s4? AUDI A4 B6 S4 sedan spoiler NOWY ORG.8E5827933 (3888890281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- Nie działa podświetlanie klamek wewnątrz
a świeci ci podświetlenie w boczku czerwone i białe? od spodu?- B6 DIVISION
ZACISKI 345mm r32 GTI S3/S4 CUPRA R36 RS VW GOLF V (3961863523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pany cena dobra?- B6 DIVISION
http://sklep.benepol.pl/sklep/ 8E1919094A - Buczy przy porannym odpaleniu