Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi auto sticker, car logo with women on auto sticker. - Bargains Zone ma ktoś dojście żeby zrobić parę takich naklejek w rozmiarze 7x12cm? na przezroczystej folii tak aby po naklejeniu na klapę był widoczny tylko motyw z linku? a tło było przezroczyste a nie białe tak jak na zdjęciu poglądowym?
  2. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry, w tej wiosenny deszczowy dzień
  3. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra cena? czy lepiej brac sachs ? luk? KOŁO + SPRZĘGŁO VALEO 4KIT A4 A6 PASSAT 1.8 1.8T (3930520391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    www.wardtro.de Andre´ Pötzsch Oldtimer- und Youngtimer Stellplatz Vermietung - VW Lupo V8 a tu a8 z silnikiem 1.2 L jak oszczędzać to oszczędzacz
  5. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Audi A8 long TDI nie awaryjny silnik 1.9 130KM++ Bieruń Ściernie ? Tablica.pl lol
  6. Już wiem czemu na Puławskiej jest taki asfalt pozwijany ^^
  7. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    tak to jest ten wkład, ja jej nie słyszę , nic nie piszczy nie buczy jeżdżę od Maj 2013
  8. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    kup taki jak ja mam , nie powinno nic buczek przy hamowaniu czy rezerwie
  9. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    filtr paliwa nie ma odpowietrzania, w pompie i zbiorniku masz waz który po odpaleniu auta automatycznie odpowietrza układ paliwowy, ja na tym silniczku zamienniku jeździłem wiele razy na ostrej rezerwie i nic nie buczy, może kiepski zamiennik ci się trafił
  10. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
  11. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    wystarczy czytać zer zrozumieniem, mój post 44 , wkleiłem oryginalny wkład/silniczek wyjęty z pompy z nabitym numerem ale czy po tym numerze coś się wynajdzie w necie nie wiem, nie sprawdzałem.
  12. w aso kosztuje 33zł , rozbiórki przodu? tzn co trzeba ściągać? podpowiesz mi jak już wymieniałeś?
  13. miejsce o którym mowie dziękuje za informacje, jeżeli mam rozsypana tą gumę to muszę zakupić pozycje 13 i 18 czy tylko 18?
  14. nie chodzi mi o poduszki silnika lewa prawa tylko ta która jest z przodu silnika , pozycja chyba 13, praktycznie tak jak pisalem miedzy zderzakiem a chłodnicami po środku widać ja patrząc z góry przy otwartej masce
  15. Witam, Panowie potrzebuje informacji o numerze i cenie poduszki umiejscowionej przy przednim pasie , patrząc miedzy chłodnicami a zderzakiem po środku auta czy to to czy ??
  16. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    ja dzisiaj wymieniłem filtr paliwa, zakupiłem manna za 98zł , dotychczas siedział oryginał Audi koszt oryginału w ASO 199zł
  17. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    ja wsadzilem ten który był opisane w tym temacie i nic się nie dzieje a siedzi pół dobre pol roku , możne masz zapchany filtr paliwa i ubija ci silniczki ale to jest mało prawdopodobne
  18. rav85 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    poczytaj moje posty w tym temacie
  19. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ktory to ze zdjecia? ja pier** 900zl za kawalek gumy?
  20. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle
  21. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie , wczoraj puścił mi któryś z węzy odpowiedzialny za transport płynu chłodniczego, w miejscu, hmm nad katalizatorem, bo lalo sie na łączenie katalizatora z turbina ,i praktycznie zleciał cały , na fisie zapalali się kontrolka collant bla bla i temperatura skoczyła do 110 stopni, teraz pytanie który to waz ? zaraz pójdę zrobić fotkę, i czy na warsztat mogę zalać wody do układu i dojechać? bo szkoda mi płynu za 70 zl zeby przez drogę cały zleciał , dymiło sie jak z ogniska już myślałem ze się zapali i będzie po moim wozidle
  22. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest oryginał od s4? AUDI A4 B6 S4 sedan spoiler NOWY ORG.8E5827933 (3888890281) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. a świeci ci podświetlenie w boczku czerwone i białe? od spodu?
  24. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ZACISKI 345mm r32 GTI S3/S4 CUPRA R36 RS VW GOLF V (3961863523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pany cena dobra?
  25. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://sklep.benepol.pl/sklep/ 8E1919094A

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.