Treść opublikowana przez rav85
-
B6 DIVISION
po sprawdzeniu allegro auta z roku 2001-2002 w opcji xenon bądź bez nie maja tego wężyka auta z roku 2003-2004 w opcji xenon bądź bez maja ten wężyk u Gajosa 80zl sam wężyk a zbiorniczek z wężykiem na allegro 35-50zl ;p
-
B6 DIVISION
raczej nie to , bo ja nie mam tego wężyka a czujnik jest bo stęka na fisie jak jest mało
-
B6 DIVISION
Pany co to za opcja ze jedne zbiorniczki płynu spryskiwaczy maja wężyk a inne nie? sam nie mam i się zastanawiam czy nie rezac tego z wężykiem
-
Numer znaczka s-line
zadzwon do aso powinny byc w podobnej cenie , ja za znaczek s4 w grill jak i na klape tyl zapłaciłem 129zl na allegro np byly po 150zl
-
Ramiona i wycieraczki AERO
może ktoś podać numery ramion wycieraczek do b6 zapinanych na klips?
-
Numer znaczka s-line
ale o co chodzi o znaczek w grill, na listwy czy w kierownice?
-
Spotkania na drodze
kto dzisiaj ok godziny 8.00 jechał B6 czarny Avant na wysokości wołoskiej, skręt w domaniowska? miał klubowe ramki
-
[ALL B6] Komputer pokładowy, a sygnalizacja przepalonych żarówek.
to juz wiem , dzieki dziwny zsbieg mialem jiz troche aut i pierwszy raz mi sie takie cos trafia
-
[ALL B6] Komputer pokładowy, a sygnalizacja przepalonych żarówek.
jaki moduł odpowiada za sprawdzanie i sygnalizowanie błędem spalonych żarówek tablicy rejestracyjnej i świateł przeciwmgłowych tył ? u u mnie jest problem z tym iz nie pali mi sie prawe światło przeciwmgłowe , a fis tego nie sygnalizuje, reszta działa ok jak sie spali jakaś żarówka to jęczy, wymianialem juz 3 żarówki nowee i żadna nie dziala czy to możliwe jest aby byl uszkodzony ten plastikowy moduł w który wkręca sie żarówki i wsadza w lampe? update na innym forum wyczytałem cos takiego "mam B6 (Europa - ruch właściwy- prawostronny) i mam puste gniazdo po prawej stronie światła przeciwmgielnego (kabelki dochodzą i 0 prądu)." czy to możliwe aby 2 światło przeciwmgłowe było za dopłata ? to nawet w lanosie były w standardzie 2 przeciwmgłowe :0
-
silnik lanosa 1,5 1,6 16v
moj ojciec kupil lanosa 1.6 SX jak dopiero co Daewoo ruszalo w naszym kraju rocznik 98 made in korea , przez 10 lat jazdy praktycznie nic sie nie psulo poza elementami eksploatacyjnymi, nie bylo mowy o nawet najmniejszym śladzie korozji, oczywiście lanos to nie klasa a4 ale za niewielkie pieniądze można dostać auto tanie w utrzymaniu i w miare wyglądające z zewnątrz np jak lanos sedan, auto proste konstrukcyjnie , duzo czesci można wsadzic z opla , wykonczenie kwestia gustu , wolal bym mlodszego lanosa anizeli np kupowac zarazniete pordzewiałe ztjuningowane e30/e36 , moim zdaniem warto kupic silnik, auto w jednych rekach od nowosci wiec pewne
-
Skórzane stołki full elektryka na miejsce placków bieda edyszyn
Pany podpowiedzcie jak teraz mam fotel z ledzwiani elektrycznymi bez podgrzewania a wsadze recaro elektryczne podgrzewane to bedzie fotel jezdzil? wiem o tym ze musze dolozyc wiazke grzania d*p
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
do tego zderzak ze spryskami lamp + instalacja zarządzająca spryskami
-
Dźwięk układu wydechowego w Audi A4 B6 1.8T
zrob film jestem ciekaw jak to sie ma do moich s4 + brak tlumika srodkowego
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
taka byla oryginalna w USEJ https://www.google.pl/search?q=s4+b6+usa&hl=pl&client=firefox-a&hs=sOk&rls=org.mozilla:pl:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ToxBUeSjJIaC4gTw0IDACQ&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1680&bih=878#imgrc=cD9eS9bN6VQQ7M%3A%3B1dPubQVBKdkWJM%3Bhttp%253A%252F%252Ffarm7.staticflickr.com%252F6155%252F6223664944_430d451e4b_z.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.flickr.com%252Fphotos%252Frafaelribeirophotos%252F6223664944%252F%3B640%3B427 http://img2.sprzedajemy.pl/540x405_audi-a-b-kozak-z-usa-quatro-12602237.jpg http://img21.exs.cx/img21/5508/tint007large7jt.jpg
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
Witaj moderatorze byłego forum NV
-
Wyciszenie silnika - numer
hmm u mnie tego nie ma pewnie sie rozsypało, co ten kondon realnie daje? czy to bajer tylko w dizlu czy w benzynie tez takie cus bylo?
-
B6 DIVISION
Audi A4 B6 1,9 TDI - Zakup kontrolowany - YouTube
-
zlacze elastyczne/pecionka + łapa a4 B6 AVJ
a jaki jest numer audi aso cwlej rury z lapa i plecionka ?
-
zlacze elastyczne/pecionka + łapa a4 B6 AVJ
a jakie sa tego koszta? mechanik powiedział mi ze może zakupic zamiennik plecionki + dorobić lape - koszt 200zl
-
zlacze elastyczne/pecionka + łapa a4 B6 AVJ
Witam poszukuje numeru lacza elastycznego plecionki a4 b6 1.8T avj + lapa ktora ja przytrzymuje
-
B6 DIVISION
a jest kabel który obsługuje Polski VCDS® (wersja 11.11.5)?
-
B6 DIVISION
Pany, polećcie jakiś kabel z alledrogo + soft tak abym mógł sprawdzić błędy auta i je skasować i co nieco porobić taki bedzie ok? KB1 KABEL INTERFEJS VAG-COM 409.1 VW SEAT AUDI USB (3012177434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ktory program bedzie lepszy VAG-COM =< 409.1 • Polski Vag 4.9 ?? w aukcji jest info Windows 95, 98, Me, 2000, XP, Vista, 7 32bit/64bit czytałem gdzieś ze soft działa tylko na systemach 32bitowych
-
B6 DIVISION
aha to moze pol bo juz avatara zrobiłem sobie
-
Od jakiego miesiąca, były liczniki RB4, z innym CRYPTO?
nie ma roznicy manual automat jedynie benzyna dizel, wszystko da się zaprogramować , np strojenie wskazówki paliwa s4 ma większy zbiornik do tego który jest w 1.8T wszystko ustawiasz na laptopie
-
wymiana blend zwykłaych na BOSE
nie jet prawie jak w oryginale , nic nie odstaje , nie ma rezonansu , buczenia , luzu