Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rav85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rav85

  1. rav85 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witajcie, potrzebował bym numery uszczelek katalizatora przedniej i tylnej dziekuje ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- ni wiem czy dobrze wybrałem ale chodzi mi o to co zaznaczyłem na obrazku
  2. aha a masz moze numery czesci?
  3. Witajcie zakupiłem używany katalizator ponieważ mój już umarł, moje pytanie jest następujące , czy przy wymianie są potrzebne jakieś gumowe uszczelki/podkładki?
  4. rav85 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak to juz podlaczycie to prosil bym o filmik jak to dziala na rns-e moze sam sie skusze
  5. odpinasz akumulator na czas roboty i bledy nie wyskoczą
  6. ja mam u siebie tego koloru fotele b6 , z wnętrzem i boczkami soul i wygląda to tak IMG-20120916-00036.j...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  7. jak spojrzysz w rure to widać klapki, możesz tez ruszy je reka gdyż mechanizm jest na sprezynce
  8. w aso zamówiłem nakładki ceny nie uległy zmianie, nakładka na pedał gazu niestety nie występuje, trzeba kupic cale pedal
  9. nawet jak byl by dzwon i nie twoja wina to i tak licza czesci po amortyzacji nigdy nie dostaniesz 100% , chyba ze jest opcja zakupu takiego pakietu u ubezpieczyciela ,mialem 2 razy taka sytuacje , pzu i warta niestety wyplacaja kase za czesci po amortyzacji badz bezgotowkowo ale uzywki zamienniki po amortyzacji :-(
  10. możesz podać orientacyjne ceny tych plastików pod maskę? bądź numery części?
  11. sprawdzę jak będę już w warszawie, zdziwiło mnie to trochę bo stali się dosłownie nagle wcześniej było ok ---------- Post dopisany 07-01-2013 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 10:00 ---------- rozebrałem licznik i pocięglem trochę wskazówkę do siebie, jak na razie jest ok
  12. rav85 odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    z ciekawosci jak to wygląda kwotowo? zakup bitka + sprowadzenie?
  13. robiony, vcds przez Siemiana wczoraj, błędów nie pokazał żadnych wcześniej zrobiłem 700km i wszystko bylo ok, może go rozebrać i palcem zamknąć licznik ? mogla by sie jakoś przyblokować?
  14. Witam od jakiś paru dni mam problem z licznikiem s4 b6 , mianowicie wskazówka od prędkości dochodzi do 120km/h i dalej nie idzie , jak by sie zawiesiła, na gps mam już 140,160,200 kmh a na liczniku ciągle 120 km/h, vag nic nie wykazał, wcześniej bylo wszystko w porządku wskazówka działała prawidłowo, spotkał się ktoś z takim problemem?
  15. to jan ie wiem czemu u ciebie jest ikonka z opcja wyboru a u mnie nie ma
  16. a mozesz podac ciag nazwy plyty z mapa? DISC=8P0919884BK; MAP=BK_EU2; u mnie wygląda to tak moj rns-e jest z 2007 roku ale chyba nie ma to znaczenia
  17. mam mape na 2013 rok speed cams i w navi nie ma opcji nie widać podpunktu odpowiedzialnego za uruchomienie pokazywania radarow
  18. nie, ale lakiernik nie chciał zaszpachlować dziur , powiedział ze później lakier popęka i będzie widać , wiec szukam uszkodzonych modułów pdc żeby polakierować i wsadzić, zwłaszcza ze z tylu nie mam PDC wiec dokładać z przodu jest na dzień dzisiejszy bez sensu ---------- Post dopisany 18-12-2012 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 14:57 ---------- UPDATE 18-12-2012 zdjęcia umieszczone w 1 poście - wymiana licznika mono na kolor FIS S4
  19. masz foto? tego dekielka?
  20. rav85 odpowiedział(a) na finezja temat w Audi A4 B6
    jeżeli to b6 to sa 2 osłony , jedna pod silnik a 2 mniejsza skrzyni biegów
  21. ja mam z s4 dekielek ale potrzebuje taki sam w stanie igla 5 biegowy i moge sie zamienic po koszcie wysylki jutro zrobie fotke i wkleje
  22. witam , jakie są numery firmowe gumowych nakładek na pedał sprzęgła, hamulca i gazu, jak to tez wygląda cenowo NAKŁADKI PEDAŁÓW NA PEDAŁY PASSAT B5 AUDI A4 A6 A3 (2786387763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chodzi mi o coś takiego tylko chce kupić nówki dziękuje za pomoc
  23. jaki masz ten dekielek 5 biegow , ja mam aktualnie 6 biegowy a potrzebuje 5 cio
  24. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    rozumiem ale teraz nie mam takiej możliwości , dziękuje za pomoc , jak tylko będę miał opcje to napisze numer ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 14:12 ---------- pytanie z innej beczki czy poduszki z b7 dizel 2006 rok będą pasowały do mojego auta? może ktoś sprawdzić w etce czy nie sa takie same? dziekuje ---------- Post dopisany 05-12-2012 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 22:05 ---------- kod skrzyni biegów z książki serwisowej ----FTW 06/01
  25. rav85 odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    to jest oryginalny alarm + zabezpieczenie antykradzieżowe DOG-BLOCK E można było go zakupić przy kupnie auta w salonie jako opcja dodatkowa, kartę obudowę już zakupiłem u producenta koszt 15zl + koszt wysylki dla potomnych jeżeli ktoś by miał taki problem to wystarczy napisać maila na stronie Autoalarmy i Systemy Monitoringu gps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.