Treść opublikowana przez rav85
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
blachy sa lewe , pamiętam ze miał blachy WE czyli mokotowski , można na stronie policji wysłać link ---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Szaleńczy rajd ulicami Warszawy. Kierowca mógł pokonać nawet 30 km - TVN24 juz jest na tvn 24
-
B6 DIVISION
jak ogarnac ta pier** kostkę od airbagow pod fotelem kierowcy? co wpier** sie w jakaś dziurę to się zapala, próbowałem doginać piny, itd ale zapala się na każdej dziurze? zlutować w piz** na stale>? codziennie latam z laptokiem i resetuje kontrolkę
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
ja tam nie widzę daty artykułu
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Al. Krakowska: BMW M3 zatrzymało się na słupie :: Informacje :: Informacje :: Start :: TVN Warszawa i się najeździł dobrze ze ku** nie zabił kogoś . a mógł siebie i byl by spokój z takimi popierol** bez mózgu
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
szkoda auta
-
B6 DIVISION
debil ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- tarcze i zaciski hamulcowe przód Audi s4 b6 Częstochowa Lisiniec dobra cena? czy te tarcze się do czegoś nadają ?
-
B6 DIVISION
ja mam zamienniki osłony pod silnik i skrzynie , z tego co mi mówili to pasują oryginalne spinki z aso
-
B6 DIVISION
nowe duperele już są , ciężkie to jak cholera ale cieszy oko czujnik położenia walka rozrządu
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
jak puka to znaczy ze do wymiany jest przegub bo dostał się syf i po zawodach
-
B6 DIVISION
TAK PARKUJE WIEŚ!!! - wiocha.pl absurd 1114350 ktoś trafił na wiochę
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
ten film jest prywatny, nie odtwarza
-
Spotkania na drodze
ta łosiemnastki , auto brudne bo stoję przy budowie wiec po 1 dniu wygląda jak by miesiąc w stodole stało
-
Spotkania na drodze
dzisiaj po 16 chwile skrzyżowanie wołoska Woronicza srebrne a4 WRA kombi z ramkami klubowymi poleciało na wzrost na Woronicza a ja skręcałem w lewo w wołoska
-
Wypadek z Łania.
Łosie na warszawskich ulicach. "Rozpoczęły się migracje" 1:30 odnośnie odszkodowania :/
-
B6 DIVISION
tez to chyba będę miał 2 razy mi się zdążyło ze kręcił z 6 sekund i błąd g28
-
Zmiana koloru nadwozia po przez oklejenie folią SOTT.
b6 sedan , kolor pomarańcz , niebieski bądź zółty jakie są koszta?
-
B6 DIVISION
jakos miesiąc temu było równo, może to wina tego ze klapa spadła na serwisanta jak grzebał przy wężykach ;/ i coś się przestawiło X_X
-
B6 DIVISION
Panowie ponawiam pytanie, jak wyregulować maskę bo coś mi się rozjechała z jednej strony do góry jak widać na fotografia powyżej nie wiem jakim cudem maska im wyżej wycieraczek tym gorzej spasowana z błotnikiem
-
Engine Speed Sensor (G28) blad
oryginał czy zamiennik? jeżeli ktoś ma numer części to poproszę
-
Engine Speed Sensor (G28) blad
a tak z ciekawości zapytam ile taki czujnik kosztuje?
-
B6 DIVISION
ona na dole przy lampie dobrze jest spasowana nie opada i nic wiec nie wiem czy ta gumka coś da , generalnie im wyżej w stronę wycieraczek tym większa szpara się robi w gore w stosunku do błotnika jest jeszcze jakaś inna regulacja?
-
B6 DIVISION
Panowie jest możliwość regulacji przedniej maski w stosunku spasowania wysokosciowo z błotnikiem? stałem tak dzisiaj z przodu auta i z prawej strony maska jest na równo z linia wysokości błotnika a z lewej strony maska odstaje ponad linie błotnika, nic nie ruszałem a wcześniej było ok ze spasowaniem
-
Engine Speed Sensor (G28) blad
dzisiaj podłączyłem auto pod kompa bo już 2 razy w tym miesiącu miałem dziwny objaw polegający na tym ze po zgaszeniu auta i odpaleniu np za 30min / 1h strasznie długo kreci i po odpaleniu zaczyna świecić się kontrolka EPC, po zgaszeniu już odpala ok, zdarza się to od tak info z vaga 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 35-10 - - - Intermittent
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
ja miałem 2 osłony zamienniki jeden spidan 2 jakiś inny i obydwie poszły po jakimś pol roku zabierając ze sobą przegub , oryginał się trzyma jak ta lala dobre ileś lat jak chcesz zamiennik to ci mogę sprzedać za 20zl nowy
-
Naprawa/renowacja dziury dywanu
kase ci odda ale za wysyłkę już nie