Treść opublikowana przez rav85
- gdzie dostac srube
-
Skrajna. BMW F11
auto bardzo fajne , szkoda tylko ze ma mala navi ;/
-
Wykupienie AC - porównanie, prośba o pomoc przy wyborze
Link 4 to banda oszustów, poczytaj jak ludzi robią w bambuko z szkodami z AC, sam mam z nimi problem bo 2 miesiące temu ktoś uszkodził mi zderzak i zwiał, sprawa była zgłoszona , przyjechał rzeczoznawca zrobił oględziny z linku przyszła ich wycena szkody na 3400zl a później odmowa wypłaty, wedle linku uszkodzony zderzak nie mógł być uszkodzony na parkingu , kupując AC każdy myśli ze co y się nie stało to dostanie kasę bądź naprawę w ASO ale w naszym pięknym kraju żeby do tego dotrzeć zazwyczaj trzeba sie z nimi sadzić aby cokolwiek dostać z polisy, zaznaczam ze place składkę 2890zl
-
s4 4.2 trzesaca sie buda ...
poduszki silnika
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Tylko jak sprzeda komus to auto i ktos bedzie bardziej rozgarniety to bedzievmial problem, sprawa w sadzie albo oddawanie kasy Ja bym sprobowal od napisania pisma do sprzedajacego w ktpeym bym zawarl ukryte/zatajone wady auta Pozniej ekspertyza pzmot potwierdzajaca zalanie auta. Sprawa w sondzie, zwrot kasy za auto i za wszystkie paragony/ faktury za czesci i naprawy Ciezka i kosztowna przeprawa niestety.
-
sportowe wydechy do 1.8 T
po najniższej linio oporu , końcowe tłumiki od S4 sztuk 2 i wywalić tłumik środkowy, spowoduje to mruczenie auta przy rozpędzaniu i schodzeniu z obrotowy , podczas stałej jazdy nie buczy w kabinie co przy dłuższych trasach było by uciążliwe
-
demontaż deski rozdzielczej po wystrzeleniu poduszek
załatw sobie program elsa, tam sa schematy i procedury montażu / demontażu auta
-
Pęknięta osłona przegubu.
ja osobiście pojechał bym do warsztatu , zaufanego i na podnośniku sprawdził luzy, stacja diagnostyczna stacji nierówna a a szarpakach jak sprawdzają to w rzeczywistości niewiele to ma wspólnego z prawdziwymi luzami, u mnie np po diagnozie przy przeglądzie zawieszenie niby igły , a do wymiany były 2 górne wąchacze przód
-
Pęknięta osłona przegubu.
stuki w zawieszeniu są wtedy kiedy w wahaczach są luzy i przy wjeździe w dziurę jest głuche stukniecie
-
Pęknięta osłona przegubu.
jak ci strzela przy skręcie to masz już do wymiany przegub, do którego dostał się syf zewnętrzny
-
S4 B6 Avant | 19" | H&R | MILLTEK | REVO |
Ja mialem identyczne recarosy w swoim bylym aucie. jak sie dba - min raz w miesiacu przejechac preparatem do konserwacji skory to beda w nienagannym stanie
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Jak pompa byla zasyfiona to filtr paliwa pewnie tez w nie najlepszym stanie.
-
Kodowanie online w ASO
sprawdzany jest moduł który kodujesz
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
kup sam silniczek pompy , koszt ok 120zl , w dziale którym jest link która pompę kupić, pewnie padła ci pompka dlatego gaśnie itd, ale jak wspomniałem wyżej bez diagnostyki to wymienianie części po omacku
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Podlacz auto pod komputer, kabel za 30 zl + darmowy vcds lite 1.2 i bedziesz mogl odczytac bledy i je kasowac, moze padl ci czujnik polozenia walka rozrzadu badz walu dlatego tez moze krecic i nie odpalac
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
te najtańsze jak nordglass maja często zniekształcenia patrząc pod kątem, do tego są tak miękkie ze rysują się od patrzenia, trochę kurzu, pojedziesz wycieraczka po szybie i same rysy, w zimę od skrobaczki to samo
-
uszkodzony przedni zderzak brak sprawcy
dokładnie mając a4 b6 doposażone nie brałem AC bo koszta napraw blacharskich chociażby były nieporównywalnie niższe, tutaj jest wszystko z aluminium wiec naprawa na zamiennikach nie istnieje , chciałem się zabezpieczyć przed takimi kwiatkami i mam problem po to chyba min jest AC wykupowane aby uchronić się od podobnych sytuacji, czy to ktoś porysuje auto na parkingu pod marketem, czy połamie lusterka czy stanie się coś innego
-
uszkodzony przedni zderzak brak sprawcy
Witajcie, przygód ciąg dalszy, ktoś cofając autem przyfasolił mi w przedni zderzak , połamało ślizg prawy i lewy wypada razem z kolkami z mocowania, zderzak na dole odstaje i nie trzyma się kratka halogenu, sprawcy brak oczywiście. Czy mogę dokonać naprawy ze swojego AC? czy ktoś już dokonywał takiej naprawy? UPDATE no i problemy się zaczęły, dnia 25.08 dostałem na maila w pliku pdf z wyceną szkody na niecałe 3050l brutto, ok wycena całkiem w porządku w pliku była linijka z informacją ZGODA NA NAPRAWE - TAK w tym samym mailu była tez treść Szanowni Państwo, W załączeniu przesyłamy ocenę techniczną uszkodzeń przedmiotowego pojazdu. Ustalenia zawarte w załączniku do niniejszego pisma stanowią określenie stwierdzonych uszkodzeń w pojeździe i nie oznaczają przyjęcia odpowiedzialności przez Link4 za powstałą szkodę. Uprzejmie prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość, ponieważ została ona wygenerowana automatycznie i nasi specjaliści nie będą mieli możliwości zapoznania się z Państwa odpowiedzią. zadzwoniłem dzisiaj aby wyjaśnić sprawę bo dla mnie było to niezbyt zrozumiałem, pani na infolinii poinformowała mnie o braku zgody na wypłatę gotówki z AC, podesłała tez kolejne pismo w pdf z odmowa naprawy i jej powodem wedle link 4 cytuje " w wyniku analizy dokumentacji szkodowej audi a8 , stwierdzono ze uszkodzenia auta nie mogły powstać w zgłoszonych okolicznościach. zebrany materiał nie pozwala stwierdzić ze zgłoszone roszczenie mieści się w zakresie polisy,mając na względzie informacje podane wyżej, odszkodowanie nie przysługuje." płacąc 2860zl za ubezpieczenie auta i wykopując ubezpieczenie AC człowiek chce sie zabezpieczyć min przed takimi zdarzeniami, urwaniem lusterka porysowaniem auta czy właśnie szkoda taka jak u mnie nie ma sprawcy bo przywalił w zderzak i pojechał a ja zostaje z ręka w nocniku bo jaśnie pan ubezpieczyciel wie lepiej i nie poczuwa się do likwidacji szkody z mojego AC. Jakies rady co w odwołanie od decyzji napisać?
-
Problemy z odpalaniem A4 B6 19 TDI AJM
moze pada ci czujnik położenie wału - wałka, na początku jest efekt ze raz odpala raz nie az dokumentnie padnie, wtedy kręcisz stacyjka a on kreci rozrusznikiem i nie może odpalić
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
Blaszki, mocowania tych blaszek i dziury w karoserii
-
Trzeszczenie plastików audi a4 b6
czasami rozbierając tapicerkę blaszki kolki sie delikatnie deformują i nie sa tak sztywne jak przy pierwszym montazu, buda auta delikatnie pracuje wiec powstaja piski trzaski itd, najlepiej kupić nowe spinki w aso i przesmarować kremem nivea ja wymieniając podsufitkę z tapicerka na czarna S4 miałem delikatne piszczenie w upały na słupkach A przy szybie, wyciągnięciem posmarować kremem nivea , przejeździłem 6 miesiecy w tym zimę i zero pisków na dziurach i dolach
-
Prośba o zdekodowanie błędów
http://www.zachowajto.pl/hledej?q=VCDS-lite+1.2
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
generalnie to jak zdejmiesz ozdobny dekor to masz tam śruby 4x + na dole drzwi kolo światełka białego 1x, i pod raczka z elektrycznymi szybami 1x wsiadaniu i wysiadaniu, możesz na sile ciągnąc od góry aby go jakaś odgiąć i pociągnąć za cięgno od zamka , jak połamiesz spinki bądź tapicerkę to kupisz używana inna na allegro
-
Problem ze zbieznoscia
jak śruby mocna przerdzewiałe to faktycznie podgrzewa się je palnikiem i delikatnie porusza, trzeba poczekać aż wystygną z 50 min i dopiero robić regulacje , robiłem w E46 z palnikiem i nic sie nie stało
-
Deska rozdzielcza
czyli masz odpowiedz na swoje pytanie adaptacja immo itd , raczej komos nie chciało by się bawić w podmiankę deski w a4 B5