Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Za rok postaram się być nieco wyżej...
-
moje pierwsze bmw :D
Foty!!!
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Jest dobrze!
-
[B5 APS] by czorny
Ani jeździć, ani skręcać
-
[B5 APS] by czorny
Coś te lampy jebią vixę
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
No nie gadaj, koleś ma 11-stkę po za tym to samo co ja i mi odjeżdża i to sporo...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
No jest mocniejsza góra, ale wiesz jak to jest jak masz już program pod większe wtryski, zmienisz turbo i po korekcie jest tylko troszkę lepiej to prawie się tego nie czuje Co innego jakbym zmienił wtryski i turbulum jednocześnie Wykres będzie, ale hamownią drogową
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Korekta zrobiona dziubek
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Przecież o wtryskach 0.216 już dawno pisałem Generalnie po zmianie turbo na AWX nie odczułem większej różnicy, więc od biedy turbo AVG też daje radę ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Dokładnie A już dla mnie to nie jedzie... ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- Warto, zupełnie inny dół jest.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Jak wpadnie 11-stka ---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- Wiedziałem, że któryś to napisze
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Dziś wleciało turbulum AWX
-
[B5 APS] by czorny
Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/ na deski jedną stroną najeżdżaj i dopiero winduj. Dokładnie, Czorny myślenie nie boli
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Ja zostaje przy OEM-ie, więc zawsze RS będzie wyżej
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Wysłałem wg mojego uznania jedną sztukje
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Tylko, które
-
[B5 APS] by czorny
Gdzie tymi gratami po aucie i zderzaku rzucasz
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
trza se bylo jeszcze ze 3 radia wsadzic bogacze pitolone ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 23:38 ---------- Kolejne Lemki...
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Kozak
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Niestety czarny tak ma, trzeba codziennie na bezdotyk jeździć
-
Rezanie bixenonu
Dokładnie!
-
[B5 APS] by czorny
Szukaj eSowego...
-
Rezanie bixenonu
Te od B6 mają strasznie niepraktycznie umiejscowiony elektro magnes, więc ja bym odpuścił temat. Sprzedaj je i kup jakieś nowe soczewki z 2012r.
- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss