Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Po 31 zapraszam do mnie na SPA o ile nie będzie mrozu
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Nooo dawaj jakieś mody, bo coś słabo się temat rusza
-
[B5 APS] by czorny
Zostaw szadoł lajn
-
Moje prace
I o to chodzi
-
[B5 APS] by czorny
Progi S4 oklepane już są
-
Moje prace
Widzę, że bez browarka się nie obejdzie
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Mnie jednak nie będzie bo zjechałem na weekend do domu...
-
[B5 APS] by czorny
jak będzie badlook'a malował to pryśnie przy okazji Ja pitole telefon z ręki wypadł Czorny polift juz był co teraz? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 no badlook wleciał przy okazji zderzaka z S4, myślisz, że czemu teraz nie pokazał przodu tylko boki auta? szykuje nam niespodziewankje
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
O kurde, to widzę kroi się gruba impreza Wezmę GoPro
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Raczej tak
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Czyżby kolejny "misjonarz"? Rehabilitant
-
Spot lubusko-zachodniopomorski ;-)
Będę od dziś do końca stycznia w Międzywodziu na rehabilitacji, więc możemy zorganizować jakiegoś spota Jeszcze nie wiem jak będzie z moim wolnym czasem, lecz już mnie straszyli mega nudą...
-
12.01.2014 niedziela next spot spontan
Gdzie ten spocik? Od dziś przez 3 tygodnie będę w Międzywodziu, więc mógłbym podlecieć
-
Rezanie bixenonu
Te pierwsze mogą chyba być Mój kumpel miał w B7 za ok 50zł szt. i bardzo jasno mu świeciły
-
Rezanie bixenonu
Najlepiej poszukaj CREE, są droższe ale świecą duuużooo jaśniej
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Być może coś z napędem. Aktywuje się więc jest OK
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
Ja robię 3-4 tys miesięcznie i nie narzekam, komfort jest Proszę nie zadawaj pytań o spalaniu
-
A4 B5 Jakie pierwsze modyfikacje?
przedlift nawet na nowych cześciach przypomina czasy 80ki, wiec doprowadzanie do stanu fabrycznego mija sie z celem, no chyba że to auto to totalny dezel, tak wiec wymiana na liftowe graty dużo da na plus:wink: Kocham to określenie
-
bicie podczas hamowania
I stałeś się żywym przykładem obalającym teorię tarcz
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Kowi nie wiem czy Twoja teoria ma poparcie. U mnie przy normalnej jeździe w dolocie jest ok 30C (19C temp otoczenia), a u MaXa z FMIC przy pałowaniu w AWX-ie ok 30C (przy 19C otoczenia).
-
A4 B5 Jakie pierwsze modyfikacje?
Polecam poczytać na początek B5 Battalion
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
Nie róbcie chłopakowi wody z mózgu... Jeżdżę zimą na 205/55/16 a latem 235/40/18, jak dla mnie komfort taki sam z tym, że auto lepiej się prowadzi na 18" 215/45/17 lub 225/45/17 będzie idealne w zależności jaka szerokość felgi.
-
Bose czy nie?
Na osłonach głośników powinieneś mieć emblemacik "BOSE"
-
Felgi 18"
Niezły prezencik ktoś ci zrobił , zmień oponki tak jak pisałem na 225/40 i będzie git , +1 Ja mam obecnie 235/40/18 przy ET45 nie ociera
-
bicie podczas hamowania
Żebyś się jeszcze nie zdziwił Dziwie się że piszecie takie głupoty. Jak ktoś ma minimalne pojęcie o mechanice to nie jest w stanie pomylić krzywej tarczy hamulcowej z inną wadą. Uwierz mi i kolegom wyżej, bo tak jak piszą to nie zawsze tarcze. Hamując obciążasz również łożyska, zawieszenie itd...