Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
B8 TrOOOOp
- B6 DIVISION
To co już na dobre zamknięty B5B?- B6 DIVISION
Co jest kurde fak? Dlaczego Battalion zamknęli?- Spocik Lubuski :)
Co tu taka cisza? Słyszałem o jakimś spocie w lubuskim a tu nic?- B8 TrOOOOp
Aaa jednak? Ja raczej H&R -40/-40 Ale najpierw muszę inne sprawy poogarniać i można brać krechę na mody- B8 TrOOOOp
Przednie pasy bezpieczeństwa mają ochronę komponentu, bo nie doczytałem...- B8 TrOOOOp
Dokładnie, 3G+ bez suba.- B8 TrOOOOp
Wiązka jest P&P do tego? http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-zestaw-komplet-bangolufsen-i5114881756.html- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Hehe, dzięki 19" hm... jeszcze nie wiem... Zobaczymy :-) A kolor felg srebrny lub grafit Najpierw szyby przednie muszę dokleić- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Tak była na All, ale zainteresowanie kupnem było słabe. Czekała na mnie- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Powiem to jak przy każdym aucie, modów nie przewiduję. Ale już szukam 19" i oglądam zderzaki S-Line Na pierwszy ogień ciemne szybki przód (delikatnie), korekta lakieru, interior detailing później grill black line, jakieś ori końcówki wydechu (raczej zostaną dwie).- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Z czasem się zrobi Lusterka też do zmiany- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Wczorajszy nabytek 2.0TDI CAGA 143KM (obecnie program na 180KM) Navi MMI 3G+ Tempomat Panorama dach Skórzana tapicerka z pełną elektryką w wersji INDIVIDUAL kierownica S-Line 18" na zimówkach 1BE W sumie nie wiem co więcej Plany... -przyciemnienie przednich szyb - DONE -gwint - DONE -19 - 20" rims - DONE -zmiana lusterek na składane - DONE -el. tylna klapa -zderzak tył S-Line - DONE -zderzak przód S-Line - DONE -końcówki wydechu lub inny wydech końcowy -hamulce S4 345/330mm - DONE -dywaniki welur - DONE- B8 TrOOOOp
Czyli dobrze, że jest program? W sumie nie mam porównania, ale przesiadając się z B5 zrobionej na 160KM wydaje mi się podobnie tylko w B8 bardziej liniowo moc oddaje- B8 TrOOOOp
Już zakładam temat Sprzęgło OK, nie wiem w sumie ile na programie zrobione, ale niedużo- B8 TrOOOOp
Hehe masz nosa Połowa 2008 Niestety nie mam... Ktoś w Gryfowie Śląskim robił.- B8 TrOOOOp
CAGA 143 z programem na 180, Navi 3G+, wnętrze individual, panorama, czarna podsufitka, rok hm... może ktoś zgadnie?- B8 TrOOOOp
Aaa to przecież nie ta Moja wygląda tak- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Bo auto było gratis Później wrzucę jakieś foto- B8 TrOOOOp
No i kupiełem LY9C- B8 TrOOOOp
Tylko ze nie ten działwyslane z LG F60 Już poszło tam gdzie powinno- B8 TrOOOOp
Co sądzicie? http://olx.pl/oferta/audi-a4-tdi-2-0-2009-CID5-ID9cuFD.html#11c8755cc4 Przymierzam się do zmiany z B5 i szukam czegoś do 5 dyszek- Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
Wyłączyć będzie ciężko, ale zawsze możesz odpiąć wał- jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
AVG+ czyli nowszy AFN (wtryski 216+turbo ASZ) - miasto 6-7 trasa 4-7 w zależności od średniej prędkości wyprzedzania itd... - B6 DIVISION