Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
B8 TrOOOOp
O ten chodziło... http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-competition-plus-zderzak-przedni-i5239268745.html
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/zderzak-pas-lampy-audi-a4-b8-8k0-sline-lift-lz9y-i5116455916.html Co to za zderzak?
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Cocco, da radę ogarnąć Może od razu czarną podsufitkę?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mirek kosze trawe , sadze krzaki i drzewka jak to na wiosne Foty bedą na razie wpadły obudowy z carbonu i dekielki OOOO Brzydkie śruby...
-
[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4
Jakie są parametry felg? Tzn. szerokość i ET?
-
B8 TrOOOOp
Ja ostatnio kupiłem poliftowy ale miga mi tylko "OFF"... też czekam na wizytę żeby ogarnąć CP.
-
B8 TrOOOOp
U mnie tak działa, właśnie sprawdziłem
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie u mnie tak samo się zachowuje...
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
20"
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na pewno nie wystają, ale tył wygląda na dobrze spasowany.
-
B8 TrOOOOp
Hehe, wiesz jak jest Miałem też nic nie rezać, nie patrzeć na gwinty i włożyć max. 19"... Wyjdzie jak zawsze
-
B8 TrOOOOp
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grubo! Jakie parametry mają felgi? Tzn. ET i szer. Możesz zmierzyć jaką masz wysokość od ziemi do błotnika? Bo bardzo mnie zastanawia czy jest do 20" potrzebny gwint.- Spocik Lubuski :)
No jest Lecisz?- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Mam identycznie odczucie Ma zderzaki to może się jeszcze skuszę, bo podoba mi się tył w S-line- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Jakoś nie widzą mi się te listwy... Powoli zbieram na felgi- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Bez... Nie mam czujnika zmierzchu, po za tym ja mam ciemne okna- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
- B8 TrOOOOp
Tak, wiem... Może być z bomby a raczej na 100%- B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/audi-a4-a5-modul-pamieci-foteli-8t0959760b-i5208633869.html- B8 TrOOOOp
Pewnie nie Jaki jest numer takiego modułu?- B8 TrOOOOp
Jak ogarnąć pamięć fotela kierowcy? Mam przyciski w tapicerce, ale nie działa... Który sterownik za to odpowiada?- Nie odpala za każdym razem AJM
Uszczelki wymienione, konektory podociskane. Immo tak jak mówi kolega, 2s by chodził. AJM To silnik na PD nie na zwykłej pompie Problemy z odpaleniem były by np po nocy Jeżeli immo, odpalał by na 2s i gasł. 1. Czujnik położenia wału do gruntownego sprawdzenia. 2. Przekaźnik zasilania ecu (zimne luty) 3. Konektory na pd Sprawdzę 1 i 2 Dzięki ;-)- Nie odpala za każdym razem AJM
Kręci bardzo dobrze (szybko) i AKU jest zdrowizna, rozrusznik również. Zawór hm... Tylko zapowietrzałby się a tu nic. Bo jak kręci to bez zadnego zająknięcia bardzo długo i nie odpala, po ponownym przekręceniu kluczyka na dotyk dosłownie.- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Hehe, były w Biedronkowej cenie, więc żal było nie wziąć - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW