Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
Jak zdiagnozować uszkodzone poduszki silnika w A4 B8?
Nie ma błędu. Podczas jazdy czuć, że trzepie... Dziś jeszcze zobaczyłem, że poduszka skrzyni jest ponadrywana... Problem usunięty, poduchy wymienione - czas operacyjny 1,5h
-
B8 TrOOOOp
albo już wykastrowany ja jak spokojnie jeżdzę to nie syfą się końcówki tak mocno ale jak ostatnio też przegoniłem go na bahnie to sadza jak w kominie No właśnie jak jeżdżę w miarę jak człowiek to jest czysto Ale jak zapier... właśnie na trasie (nie schodząc poniżej 160) to tak jak mówisz "jak w kominie"
-
B8 TrOOOOp
Czy wasze 2.0TDI mają czarne rurki wydechowe? Ostatnio przegoniłem dość ostro przez 200km i cały tył miałem czarny... W lusterku nie widać żeby dymiła ale rurki mam czarne. DPF przepalony na wylot?
-
B8 TrOOOOp
Ktoś montował takie?
-
B8 TrOOOOp
No 20" celuje Na spokojnie, u mnie siedzi 20" 9J ET35, więc ET37 bez problemu
-
Nie odpala za każdym razem AJM
Podobno byla to wina zasniedIalej klemy plusowej przy akumulatorze... Wysłane z mojego GT-S7710
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tym co można z auta do auta
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Hehe Najgorsze jest to, że kupując część nawet gdy sprzedający zapewnia legalność i wystawia paragon a później okazuje się calkiem inaczej, my i tak dostaniemy za paserkę
-
B8 TrOOOOp
To je s-line
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A co jeśli byłoby ciepłe? Bo nie wiadomo co się kupi na allegro.
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
No właśnie chyba jest, ale niech się właściciel wypowie Chyba z konia spadles Wysłane z mojego GT-S7710
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Koła już są 20" 9,5J ET36 Wysłane z mojego GT-S7710
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Niestety to nie ja
-
B8 TrOOOOp
A tego nie wiem... zobaczymy co wyjdzie w praniu.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie tak słyszałem, że Klimatronik nie ogarnia dlatego poliftowy czeka na półce Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update? no nie ale sam go nie zrobisz tylko przez kogoś ogarniętego.. ale przy okazji zdejmie Ci CP więc wyjdzie znacznie taniej niz aso.. no ale ja mam nówkie i smiga jak talala co do wyświetlania z tego co wiem wystarczy zmienić kodowanie ale cholera mam za slaby sprzet i 12.12 nie daje rady Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update? Podeślij Gateway do Bartka do Koszalina, wrzuci Ci nowszy soft i powinno śmigać. Nie pamiętam, ale chyba Pieron wysyłał i bez problemu to ogarnął. Zaleta jest taka że nie musisz zdejmować CP z nowego zakupionego Gateway'a, więc koszt tyllko taki za ile wgra Ci nowego softa. Chociaż ja kupiłem nowy wysoki model, podobnie jak amaradaar i teraz ogarnia wszystko co się chce dołożyć . Właśnie też mam 12.12... Juz i tak kupiłem gatewaya który obsługuje wszystko wiec zostalo usunac cp A Klimatronik pokazuje Wam na MMI po zmianie gatewaya? Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
Bo tego mi brakuje do pełnego polifta i prawdopodobnie przez to też nie wyświetla mi funkcji klimatronika na MMI. Ciężko zrobić update?
-
B8 TrOOOOp
Wiem, wiem... mam juz Gatewaya full i klimatron polift, ale nie ma czasu sciągnąc CP
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
Piękna... Tylko jakie koło do takiej? 22"
-
B8 TrOOOOp
Powiedzcie mi co ja mam za mmi bo wszystkie inaczej niz moja wyswietlaja godzine i temp wewnetrzna (pomijam fakt, ze u mnie jeszcze nie wyswietla wartości) Wysłane z mojego GT-S7710
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Bardzo ładna
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Te koła wydają się ogromne
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nawet zaczyna mi się to podobać
-
B8 TrOOOOp
No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć. Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac Griga naprawdę? Przecież napisałem ze szukam ori amorów 1BV. Jakie nr ori zawiechy? Po co ci to? Mam sprężyny eibach i musze mieć twarde amory o obniżonym skoku bo obecne 1BA po 2 latach jeżdżenia nie dają rady. Wystarczą Ci 1BE.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Co do opon na 8,5J to 225/35 będzie delikatnie naciągnięte, jeśli chcesz bardziej to 215/35. Dużo zależy od opony. 235/35 http://tyrestretch.com/8.5-235-35-R19/8.5-235-35-R19-3/ 225/35 http://tyrestretch.com/8.5-225-35-R19/ 215/35 http://tyrestretch.com/8.5-215-35-R19/