Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
B8 TrOOOOp
Grzesiu daj number tego ?? poproszę Proszę 8K0698221
-
B8 TrOOOOp
Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować? Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla Super, dzięki! Jaką szerokość kupić? A i jeszcze jedno, okleję grila jednym kawałkiem, czy trzeba ciąć i pasować? Zmierz jakie wymiary ma grill i napisz do nich, że potrzebujesz taki kawałek Jednym kawałkiem, środek zostanie odpadem Folia ma kanaliki więc nie zostanie Ci powietrze
-
B8 TrOOOOp
Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować? Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla
-
B8 TrOOOOp
Ja mam aluminiową łuskę więc to zostanie a zrobić piano to dla mnie pikuś Chce ktoś KW INOX-a variant 1? ja mam ori polift piano u siebie. Robotę robi ! reszta lakierowany las. jakby co to mam też komplet ori piano(w deskę z Q) jakby ktoś chciał A cyknij fotkę jak to wygląda u Ciebie?
-
B8 TrOOOOp
Chyba walnę sobie dekor wokół zegarów w piano
-
B8 TrOOOOp
Wygląda mi to jak uchwyt haka przyczepy Kurde dobry jestem http://allegro.pl/hak-kulka-westfalia-8t0800495a-audi-a4-b8-8k-a5-i5639128328.html
-
B8 TrOOOOp
Przednie - 8K0831052J Tylne Avant - 8K9833052D Tylne sedan - 8K5833052D
-
B8 TrOOOOp
nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ...
-
B8 TrOOOOp
Moja też...
-
B8 TrOOOOp
Droga impreza z tego co słyszałem. Też usilnie poszukuję czarnucha z wersji S4, ale tylko ori ... Test Car mają nowy, niby oryginał za 1100, ale bez PDC W przedlifcie wpina sie w grill takie plasticzki z mocowaniem pdc jesli w oryginalnie ich nie bylo? Jesli ktos dysponuje numerem to prosilbym o podanie ;-) Właśnie wiem, że to US tylko gdzie to zdobyć... Chyba trzeba sobie wyrezać W przedlifcie oryginalnie jest wpinany PDC BTW Ktoś chętny na zderzak przód LIFT? Bo mam kilka sztuk Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
Ktoś poda numer części takiego grilla? Droga impreza z tego co słyszałem.
-
B8 TrOOOOp
Przecież części są z aut potestowych
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Sprawy tak się potoczyły, że dość pracy w polu Będzie S-line Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
Numery są troszkę inne ale podobne S5 - 8T8807521D S4 - 8K0807521
-
B8 TrOOOOp
Slicznie podziękował
-
B8 TrOOOOp
Poratuje ktoś numerem halogenu przeciw mgłowego przód S-line po lifcie?
-
B8 TrOOOOp
Przeguby się nie kończą? Zawieszenie nie ma luzów? Próbowałeś rozpędzić auto i wrzucić na luz? Będziesz wiedział czy drgania nie pochodzą z napędu. Też bym stawiał na przeguby, w B5 strasznie mi trzepało przez wewnętrzne. Będzie głośniej Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
Czasem też mam takie wrażenia Koła masz wyważone? Opony nie są jajowate? eh ktoś chętny ? to jest B&O Ile chcesz?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy ktoś z kolegów ustawiał limiter obrotów silnika po wyłączeniu ASR/ESP? Normalnie limiter działa i można ruszyć jak z procedury startowej, ale po wyłączeniu ESP już nie...
-
B8 TrOOOOp
Da się ustawić/włączyć limiter obrotów na postoju przy wyłączonym ESP?
-
B8 TrOOOOp
http://www.partsbase.org/audi/eu/ kużwa szukam ale cięzko tam to znaleźć.. 4L1 035 711 G http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-8K-A5-8T-A6-4F-Q5-8R-Q7-4L-Bluetooth-Mikrofon-4L1035711G-B-O-Sound/252075658337?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D32955%26meid%3D8b7683e68f7d445bbc9ee62f282e0fd0%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D121417014967
-
B8 TrOOOOp
Potrzebuję numer kostki, która łączy mikrofony w lampce sufitowej. Ktoś pomoże?
-
B8 TrOOOOp
Nie ma dobrego w rozsądnej cenie Lemforder polecam, ale bez bez 2k będzie ciężko. Ew. poszukaj na allegro używek z polifta, moje mają prawie 300.000 przebiegu i jeszcze żaden nie ma luzu, więc z polifta będą jak nowe.
-
okopcone koncówki wydechu
U mnie jest remap
-
okopcone koncówki wydechu
U mnie też są czarne rurki po każdej ostrej trasie. Nawet ostatnio miałem cały tył zakopcony, ale w lusterku nie widać, żeby kopciła... Może wpływ mają również wysokie temperatury