Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiu daj number tego ?? poproszę Proszę 8K0698221
  2. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować? Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla Super, dzięki! Jaką szerokość kupić? A i jeszcze jedno, okleję grila jednym kawałkiem, czy trzeba ciąć i pasować? Zmierz jakie wymiary ma grill i napisz do nich, że potrzebujesz taki kawałek Jednym kawałkiem, środek zostanie odpadem Folia ma kanaliki więc nie zostanie Ci powietrze
  3. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da się czymś okleić grilla na czarno, żeby było ładnie i trwale, czy trzeba malować? Z grilla będzie po czasie schodzić lakier niestety... najlepiej kupić ori czarny, ale ramkę możesz okleić folią: http://allegro.pl/folia-czarny-polysk-3m-1080-zmiana-koloru-10-x-20-i4784526973.html Tylko zmierz ile Ci potrzeba folii, trzeba kilka cm więcej od wymiaru grilla
  4. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam aluminiową łuskę więc to zostanie a zrobić piano to dla mnie pikuś Chce ktoś KW INOX-a variant 1? ja mam ori polift piano u siebie. Robotę robi ! reszta lakierowany las. jakby co to mam też komplet ori piano(w deskę z Q) jakby ktoś chciał A cyknij fotkę jak to wygląda u Ciebie?
  5. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chyba walnę sobie dekor wokół zegarów w piano
  6. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda mi to jak uchwyt haka przyczepy Kurde dobry jestem http://allegro.pl/hak-kulka-westfalia-8t0800495a-audi-a4-b8-8k-a5-i5639128328.html
  7. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przednie - 8K0831052J Tylne Avant - 8K9833052D Tylne sedan - 8K5833052D
  8. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie odstawię, dopóki nie dostanę sima jako zadość uczynienie Jakbyś oddał to program od Aligatora poszedłby się ...
  9. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Moja też...
  10. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Droga impreza z tego co słyszałem. Też usilnie poszukuję czarnucha z wersji S4, ale tylko ori ... Test Car mają nowy, niby oryginał za 1100, ale bez PDC W przedlifcie wpina sie w grill takie plasticzki z mocowaniem pdc jesli w oryginalnie ich nie bylo? Jesli ktos dysponuje numerem to prosilbym o podanie ;-) Właśnie wiem, że to US tylko gdzie to zdobyć... Chyba trzeba sobie wyrezać W przedlifcie oryginalnie jest wpinany PDC BTW Ktoś chętny na zderzak przód LIFT? Bo mam kilka sztuk Wysłane z mojego GT-S7710
  11. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś poda numer części takiego grilla? Droga impreza z tego co słyszałem.
  12. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przecież części są z aut potestowych
  13. Sprawy tak się potoczyły, że dość pracy w polu Będzie S-line Wysłane z mojego GT-S7710
  14. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Numery są troszkę inne ale podobne S5 - 8T8807521D S4 - 8K0807521
  15. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Slicznie podziękował
  16. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poratuje ktoś numerem halogenu przeciw mgłowego przód S-line po lifcie?
  17. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przeguby się nie kończą? Zawieszenie nie ma luzów? Próbowałeś rozpędzić auto i wrzucić na luz? Będziesz wiedział czy drgania nie pochodzą z napędu. Też bym stawiał na przeguby, w B5 strasznie mi trzepało przez wewnętrzne. Będzie głośniej Wysłane z mojego GT-S7710
  18. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czasem też mam takie wrażenia Koła masz wyważone? Opony nie są jajowate? eh ktoś chętny ? to jest B&O Ile chcesz?
  19. Czy ktoś z kolegów ustawiał limiter obrotów silnika po wyłączeniu ASR/ESP? Normalnie limiter działa i można ruszyć jak z procedury startowej, ale po wyłączeniu ESP już nie...
  20. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da się ustawić/włączyć limiter obrotów na postoju przy wyłączonym ESP?
  21. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://www.partsbase.org/audi/eu/ kużwa szukam ale cięzko tam to znaleźć.. 4L1 035 711 G http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-8K-A5-8T-A6-4F-Q5-8R-Q7-4L-Bluetooth-Mikrofon-4L1035711G-B-O-Sound/252075658337?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D32955%26meid%3D8b7683e68f7d445bbc9ee62f282e0fd0%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D121417014967
  22. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potrzebuję numer kostki, która łączy mikrofony w lampce sufitowej. Ktoś pomoże?
  23. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma dobrego w rozsądnej cenie Lemforder polecam, ale bez bez 2k będzie ciężko. Ew. poszukaj na allegro używek z polifta, moje mają prawie 300.000 przebiegu i jeszcze żaden nie ma luzu, więc z polifta będą jak nowe.
  24. U mnie jest remap
  25. U mnie też są czarne rurki po każdej ostrej trasie. Nawet ostatnio miałem cały tył zakopcony, ale w lusterku nie widać, żeby kopciła... Może wpływ mają również wysokie temperatury

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.