Treść opublikowana przez Kriss SierraFan
-
B8 TrOOOOp
Idzesz w 19"?
-
Spot Zielona Góra
Jakbyśmy wpadli ekipą byłoby grubo
-
Spot Zielona Góra
Chyba trzeba wybrać się do Poznania
-
Spot Zielona Góra
Nie ma chętnych... Duffy przepadł gdzieś i inni też...
-
B8 TrOOOOp
W ASO 28zł Ja też to liczyłem i wyszło, że taniej kupić kompletny za 2000
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
Zwykłe bez subwoofera. Z tego co się zorientowałem to nie mam instalacji doprowadzonej do mikrofonu Można dostać w serwisie kostki do wiązki tych mikrofonów?
-
B8 TrOOOOp
Akumulator w stanie spoczynku w aucie powinien mieć ok 12.20V, wtedy jest w pełni sprawny. Przy obciążeniu (odpalaniu) napięcie spada do 10.2-10.8. Gdy spada poniżej 10V akumulator jest już uszkodzony.
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
A to nie jest mikrofon? http://allegro.pl/audi-a4-a5-b8-modul-mikrofonu-8k0951177-i5075566085.html
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
No właśnie, bo jest jeszcze taka opcja: http://allegro.pl/lampka-oswietlenie-kabiny-audi-a4-b8-8k0-8t0947135-i5175128971.html
-
B8 TrOOOOp
No tak, ale jak przyjdzie większa gleba niż -40? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317508-brak-mikrofonu-w-zestawie-glosnomowiacym-mmi-3g/
-
Brak mikrofonu w zestawie głośnomówiącym MMI 3G+
Brakuje mi mikrofonu/mikrofonów w lampce sufitowej, bo po dołożeniu MMI 3G+ ktoś się nie postarał... Co potrzebuję, żeby zaczął mi działać zestaw? Namierzyłem: http://allegro.pl/touareg-7p-audi-a4-a5-a6-a8-q5-mikrofon-4l1035711-i5172978653.html Ale czy tylko to?
-
B8 TrOOOOp
9J ET35 nie będzie obcierać. Jesteś na 100% pewien?
-
B8 TrOOOOp
Wejdą http://www.willtheyfit.com/index.php?width=245&aspect=35&diameter=19&wheelwidth=8.5&offset=35&width2=245&aspect2=30&diameter2=20&wheelwidth2=9&offset2=35#content
-
B8 TrOOOOp
To VT Ale już zachorowałem na to koło... 20" 9J ET35
-
B8 TrOOOOp
Jak Wam się widzi?
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Czas na mały detailing Przed: Po: Na zewnątrz też
-
B8 TrOOOOp
Ja mam obecnie 235/40/18 w zimówce i są prawie idealne. 225 będą ciut za wąskie i za niskie.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Gwintuj!
-
B7 Crew
Musisz przerobić B6 na B7 i czytać, broń Cię Boże nie pisać!
-
B7 Crew
Battalion i Division już poszły, kiedy kolej na Crew?
-
B6 DIVISION
To kiedy zamykacie Division?
-
B8 TrOOOOp
2.2 , 2.4 Wysłane z mojego GT-S7710
-
B8 TrOOOOp
podziękował
-
B8 TrOOOOp
Czy halogeny w lifcie s line są inne?
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/296466-a4-b8-lift-2015-sport-edition-sport-edition-plus/#entry4232297