Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Za rok postaram się być nieco wyżej...
  2. Foty!!!
  3. Ani jeździć, ani skręcać
  4. Coś te lampy jebią vixę
  5. No nie gadaj, koleś ma 11-stkę po za tym to samo co ja i mi odjeżdża i to sporo...
  6. No jest mocniejsza góra, ale wiesz jak to jest jak masz już program pod większe wtryski, zmienisz turbo i po korekcie jest tylko troszkę lepiej to prawie się tego nie czuje Co innego jakbym zmienił wtryski i turbulum jednocześnie Wykres będzie, ale hamownią drogową
  7. Korekta zrobiona dziubek
  8. Przecież o wtryskach 0.216 już dawno pisałem Generalnie po zmianie turbo na AWX nie odczułem większej różnicy, więc od biedy turbo AVG też daje radę ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Dokładnie A już dla mnie to nie jedzie... ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- Warto, zupełnie inny dół jest.
  9. Jak wpadnie 11-stka ---------- Post dopisany at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ---------- Wiedziałem, że któryś to napisze
  10. Dziś wleciało turbulum AWX
  11. Czorny taka sobie spraw PODNOŚNIK SAMOCHODOWY LEWAREK ŻABA 3 TONY NISKI 3t (4193071112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie wchodzi, niski :/ na deski jedną stroną najeżdżaj i dopiero winduj. Dokładnie, Czorny myślenie nie boli
  12. Ja zostaje przy OEM-ie, więc zawsze RS będzie wyżej
  13. Wysłałem wg mojego uznania jedną sztukje
  14. Gdzie tymi gratami po aucie i zderzaku rzucasz
  15. trza se bylo jeszcze ze 3 radia wsadzic bogacze pitolone ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 23:38 ---------- Kolejne Lemki...
  16. Niestety czarny tak ma, trzeba codziennie na bezdotyk jeździć
  17. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dokładnie!
  18. Szukaj eSowego...
  19. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Te od B6 mają strasznie niepraktycznie umiejscowiony elektro magnes, więc ja bym odpuścił temat. Sprzedaj je i kup jakieś nowe soczewki z 2012r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.